Kim Kardashian’ın ayak izlerinde: Christina Aguilera kalçalarını mı büyütdü?

Amerikalı şarkıcı Christina Aguilera’nın yumuşak noktasından plastikten şüphe edildi. Yıldızın fotoğrafını daha ayrıntılı olarak düşün!

Christina Aguilera uzun zamandır aşırı kiloyla mücadele ediyor – kocasından boşanmadan sonra şarkıcı 30 kilodan fazla puan aldı! Christina’nın tüm güvencelerine rağmen, yeni ağırlıkta çok rahat hissettiğini garanti ediyor, gerçek şu ki, yıldız hala kilo vermeye çalışıyor. Bir ay boyunca, 10 kilo kadar kaybetmeyi başardı, ki bu, alas, tekrar yerine döndü. Bu günlerden biri Christina törende ortaya çıktı ACM Ödülleri, Belli bir şekilde değişmiş kalçaları olan bir aydınlatma elbisesiyle poz verdi. Yıldız baskısı, yıldızın görsel olarak belin daha ince yapmasını ve bacakların daha ince yapmasını sağlamak için kalçaları arttırdığını belirtti. Kim bilir belki Aguilera Kendimi böyle bir şınav şortu aldım!

Öyleydi:

Kristina Aguilera fotoğraf kilolu

Öyleydi:

Kim Kardashian'ın ayak izlerinde: Christina Aguilera kalçalarını mı büyütdü?

Kim Kardashian'ın ayak izlerinde: Christina Aguilera kalçalarını mı büyütdü? Kim Kardashian'ın ayak izlerinde: Christina Aguilera kalçalarını mı büyütdü?

Bu arada, kalçaları (“Brezilyalı eşek” tarzında) arttırmak için yapılan operasyon, dünyanın her yerindeki ikinci üçüncü popüler çizgisini alır! Son zamanlarda kadınlar kalçaları küçültmek istemiyorlar, aksine, onları muhteşem kılıyorlar. Kim Kardashian.

AYRICA OKUYUN: Sadece içeride! Madencilik alkollü Mad girintileri