Moda mikro dövme: görüntünüzü yeni yılda güncelleyin

Yeni Yıl, ruhun uzun süredir ihtiyaç duyduğu değişikliklerle başlamalı! Bir seçenek, sonunda şık bir mikro dövme yapmaya karar vermektir! Seçimimizde topladığımız birkaç moda fikri.

2017’deki küçük dövmeler popülerliğin zirvesindeydi ve 2018’de pozisyonlardan vazgeçmeyeceklerdi. Mikro dövme çok nazik, zarif ve zarif görünüyor ve gerçekten ilk dövmeyi yapmak istiyorsanız mükemmel bir başlangıç ​​olacak.

İnce çizgiler, küçük detaylı çizimler ve pastel renkler – bir kız için küçük bir dövmenin başarısının anahtarı. Bir çiçek, bir yazıt, bir kalem, bir anahtar veya küçük bir kalp olsun – tüm bu görüntüler kadın bedeni çok çekici ve sevimli görünüyor.

AYRICA OKUYUN: Bir şans elde etme zamanı: en iyi 25 bilek dövme çeşidi

küçük dövmeler

Minyatür dövmeler vücudun farklı bölgelerine yerleştirilebilir. Her zaman dövmeninize hayranlık duymak ve başkalarına görünmek istiyorsanız, onu el bileğine veya parmağınıza koyun. Kulağın arkasında, bilekte, köprücük kemiğinde ve hatta boynunda çok güzel bir mikro dövme.

Dövmeleri yapmadan önce, kendi alanında birçok kez mikro dövme yaptırmış bir usta, bir profesyonel bul. Özellikle küçük ama karmaşık bir resim çizmek istiyorsanız, özel yetenek gerektirirler.

OKUYUN: Bacaklarda dövme: kadınsı, güzel ve muhteşem

Modaya uygun minyatür dövmelerden ilham alıyoruz ve kendiniz için seçenekler seçiyoruz!

Mikro dövme

Şık mikro dövme

kızlar için küçük dövmeler

Kızlar için küçük dövmeler

Minyatür Dövmeler

Minyatür parmak dövme

Moda mikro-dövme

Moda mikro-dövme

Ayak bileği güzel dövme

Ayak bileği güzel dövme

Şık kulak dövme

Şık kulak dövme

Koldaki küçük dövme

Koldaki küçük dövme

İkiz dövmeler

İkiz dövmeler

Bir çiçek şeklinde renkli dövme

Bir çiçek şeklinde renkli dövme

Boyunda dövme