Orijinal ve şık: omuzda güzel dövme

Omuzda dövme çok sıradışı ve ilginç görünüyor, ama onların infaz için bir çok seçenek var. İlhamın için sadece en iyinin en iyileri için toplandık.

Omuzdaki dişi dövmeler, örneğin önkol, el bileği veya ayak bileklerinde dövmeler kadar yaygın değildir. Bu sayede kadın bedeni üzerinde hala orijinal ve benzersiz, parlak aksan ekleyerek bakmak. Özellikle bluzlar ve üstler omuzlarınızı açık bırakmanıza izin verdiğinde, bu dövmeler yaz aylarında görünür. Resmi mükemmel bir şekilde tamamlarlar, desene bağlı olarak bir çeşit vahşet, hassasiyet ya da arınma sağlarlar.

Şaşırtıcı bir şekilde, bir gelinlikle bile, omuzdaki dövmeler çok uyumlu görünebilir. Asıl önemli olan, yıllar sonra bile sizin için en iyi olacak görüntüyü seçmektir.

OKUYUN: Bacaklarda dövme: kadınsı, güzel ve muhteşem

Kızlar için omuzda dövme yapmak, sadece ruhun istediği çiçekleri, kuşları, tüyleri ve çeşitli desenleri tasvir edebilir. Omuzdaki yazıtlar da popülerdir, düşüncelerinizi ve prensiplerinizi ifade etmenize izin verir. Tüm omuzda büyük dövmeler, elden veya arkadan geçerken, ya da çok küçük ve sevimli çizimler olabilir. İlk dövmeyi yapmayı planlıyorsanız, bu tür küçük değişikliklere dikkat edin.

Bu yıl trend renkli, çok renkli ve parlak görünümlü renkli dövmeler. Ve eğer görüntü pastel renklerde yapılırsa, inanılmaz derecede kadınsı ve rafine edilir. Omuzdaki en güzel dövmeyi düşünüyoruz ve beğendiğiniz seçeneklere dikkat ediyoruz!

omuz dövme

Omuzda güzel dövme

kadın dövme

Parlak gelin dövmeleri

omuzda güzel kadın dövme

Orijinal Dövmeler

AYRICA OKUYUN: Bir şans elde etme zamanı: en iyi 25 bilek dövme çeşidi

kızlar için omuz dövme

Sıradışı güzel dövme

çiçek dövmeler

Omuzda renkli dövme

Şık omuz dövme

Çiçek deseni

Güzel dövme

Şık çiçek dövmeleri

Omuzda küçük dövme

Omuzda küçük dövme

AYRICA OKU: Şaşırtıcı saç dövmeleri: Bu yıl parlak bir trend

Şık dövme

Kol ve omuzda şık dövme

Omuz üzerinde dövme kalem

Omuzda bir tüy şeklinde dövme

Nazik dövme

Nazik kadın dövme

Büyük Kadın Dövme