Bitch Better Have My Money: Rihanna nové video

Rihanna predstavila klip na pieseň Bitch Better Have My Money, trailer, ktorý sme videli tento týždeň.

V pondelok celý svet diskutoval o príbehu piesne Bitch Better Have My Money a dnes si môžeme vychutnať plnú verziu klipu. Ako sa dalo očakávať, Rihanna sa objavuje na obraze zlého dievčaťa. Krv, násilie, peniaze, zrady – všetko, ako by malo.

Intríg klipu sa točí okolo únosu krásy Barbadosu okouzlující blondínkou, podľa sprisahania manželky miliardára. Nie včas, dievča vstupujúce do výťahu je v kufri, ktoré Rihanna odvezie do opusteného hangáru. Pri únosoch jej jej priatelia pomáhajú, s ktorou sa neskôr baví na pochybnej lodi. Čo sa stane ďalej … Pozrite sa na video, nebude tam spojler. Povedzme len jednu vec – to všetko nekončí tak, ako očakávate, samozrejme, v mori krvi.

Mimochodom, okrem Rihanna v klipe hrať ďalšie dve hviezdy svetovom meradle – herec a producent Eric Roberts, ktorý vykonal úlohu polície a hviezda “Hannibal” Mads Mikkelsen, v úlohe vplyvného podnikateľa.

Riaditeľkou tohto krvilačného videa bolo okrem iného samotná speváčka. Opísala to vo svojom Instagram: “Teraz som režisér! Koncept tohto videa mi prišiel pred 8 mesiacmi! Takže si dokážete predstaviť, koľko som teraz práve znepokojená! “

Prvá režijná skúsenosť Rihanny sa ukázala ako celkom úspešná – plán je pochopiteľný, sprisahanie sa rozvíja hladko a intríg má tiež miesto. Blahoželáme!

Trailer nového videa Rihanna

Sieť má príves na nový klip Rihanny pre pieseň Bitch Better Have My Money.