S prídavkom! Sólista “Brilliant” Nadia Handle sa stala matkou

Krásna brunetka nezakryla to, čo čakalo dieťa. Fotografie a príbehy o tom, aké to je čakať na prvorodeného, ​​sa objavili na stránke sociálnych sietí, hoci nie často, ale boli napísané zo srdca.

“Táto zaujímavá situácia sa čoskoro stane spomienkou,” povedala Nadia, ktorá sa pred uplynutím týždňa podelila o predplatiteľov. A nakoniec sa to stalo. Speváčka a jej vyvolení, riaditeľ ropnej spoločnosti Denis Boyarko, blahoželajú.

Pohlavie a parametre dieťaťa sú stále neznáme. Podľa povesti Nadia porodila chlapec.

Nadia Handles porodila prvé dieťa
Foto: @nadiaruchka

Ona nekomentuje túto udalosť – je to pochopiteľné, pretože uplynulo len niekoľko hodín. A Dúfajme, že jeho osobný život v princípe nikdy nebol v spěchu vysielať v sociálnych sieťach.

Nadia sa narodila v Moskve. Tehotenstvo sa uskutočnilo v Centre pôrodníctva, gynekológie a perinatológie pomenované podľa Kulakov. Tam sa zrejme narodil prvorodený Nadia.

Denis, podľa Nadi, podporila celé tehotenstvo. “Je pekné, keď sa vás pokúsia porozumieť,” podpísala mamka “tehotná” Litoluk, kde položil Denis pod svojim trikom obrovský melón.

Nadia Handles porodila prvé dieťa
Foto: @nadiaruchka

Tiež mi povedala, ako sa jej postoj k životu zmenil kvôli tehotenstvu: “Toto je nevysvetliteľný kozmický proces.” Nadya hovorí, že za týchto deväť mesiacov jej dal celý svet – nový a úžasný:

“Nemusí to navyše ľudia sú náhodné a tie, ktoré utrpel nejaký dôvod … Až teraz som si uvedomil, že život bez nich nestal horšie, prázdny alebo” No, v skutočnosti ešte v práci stretnúť “… Nie. Život sa stal skutočným – stal sa môj, bez “tam”, ale. Ľudia, ktorí vás nemajú, váš život a činnosť rešpektu, sú zbytočné. Toto sú tehly vo vrecku, s ktorými nemôžete vzlietnuť! “

O vyvolenom Nadia je stále málo známe. Ako už bolo spomenuté, pracuje vo veľkej ropnej spoločnosti podľa veku, trochu za 36 ročnou nádejou. Zdá sa však, že rozdiel vo veku je ďaleko od toho, čo je hlavnou vecou šťastia párov. Zoznámte sa s Nadiou a Denisom začali minulý rok. Sú stále – alebo ešte? – nie sú zosobášení, ale žili spolu dlhú dobu.