Temnikova plánuje opäť zrodiť budúci rok

Už uplynulo skoro rok, kedy Elena Temniková zrodila svoju dcéru Alexandru a teraz speváčka premýšľa o druhom dieťati!

“Sasha potrebuje brat alebo sestru. Myslím, že v budúcom roku plánujeme. Dúfam, že moja dcéra nebude žiarliť. Sme snáď zostať deťmi v sprche. Teraz chceme vychutnať bežné každodenné hodnoty. Viac tráviť čas s rodinou, priateľmi, rodinou, “- priznal spevák v rozhovore s lesklý časopis.

Foto: @lenatemnikovaofficial

Podľa speváka, túžba rozšíriť svoju rodinu sa objavila … vďaka jej manželovi! Po narodení svojej dcéry ju otvorila pre novú stranu. A je pravda, že Dmitrij robí všetko pre to, aby Elena mohla ľahko kombinovať prácu a rodinu. Vedie všetky záležitosti speváka, sa točí jej označenie, rovnako ako pomoc okolo domu a zvyšovanie trochu Alexandra.

“Som láskyplná matka – neprisahajte, ale rozvracajte. Sasha už od útleho veku už pozná slová “nie”, “nie”. Keď s ňou hovorím prísnym hlasom, nesnaží sa mi brániť. Nedávno sme začali študovať doma o programoch včasného rozvoja, – Elena zdieľa v rozhovore pre časopis “ahoj!”. – Môžem povedať, že za mesiac a pol máme obrovské úspechy. Niektoré cvičenia sa jej moc, ona sa smeje, smeje sa a čakala na ne však Dcéra celkom ľahostajný k matematike. Na rozdiel od mňa. “

Foto: @lenatemnikovaofficial

Vo všeobecnosti Temnikova, aj keď bola tehotná, pripustila, že sníva o veľkej rodine. Ale stalo sa, že po narodení dievčatá zabudnú na svoje túžby, odložia ich popravu už niekoľko rokov, ale speváčka sa zdá byť vážna.

“Nebudeme prestať! Vždy som snívala, že máme veľa detí. Teraz som absolútne šťastný, je to nepredstaviteľný zážitok. Staňte sa a buďte mama. Ako sa ukázalo, pôrod nie je vôbec strašidelný! “- speváčka pripustila v rozhovore pre Deň žien.