Vladimir Levkin: “dcéry dám dcéry”

Vladimir Levkin

– Nepočujem horoskopy. Prečo si kladú hlavu a hľadajú skrytý význam v číslach? Pre mňa neexistuje žiadna náhodná nálada. Žijem tu a teraz. Dnes je park, pekné počasie, rodina v blízkosti a nič viac nie je potrebné. Osud by najskôr poďakoval za skutočnosť, že som len nažive (umelca porazil rakovinu dvakrát.) – Poznámka: “Antény”). A na stretnutie s Maruskou, deťmi, za to, že moja matka a ja sme skutoční priatelia a diváci. A ak čísla, potom v tomto roku som tiež 35 rokov tvorivej práce.

Marouszia: “Môj manžel často hovorí o tom, že sme sa stretli neskoro, a ak už skôr, mali by sme teraz tri deti. Verím, že všetko je vpred. Niet divu, že hovoria, že za 50 rokov život len ​​začína. ”
Foto: Sergej Dževakashvili

Zákulisné dieťa

Vladimir Levkin

– Moja najstaršia dcéra Victoria má 24 rokov. Je riaditeľkou PR-smeru v moskovskom kultúrnom centre “Northern Chertanovo”. Všetko jej detstvo som, bohužiaľ, zmeškal, pretože 10-11 mesiacov som išiel na turné s “Na-na”. Rozlúčili sme sa čoskoro s Winou matkou Marina. Som vďačná svojej rodine za vychovávanie krásnej osoby. Vikoj hrdý! A s Nikou sa teraz pokúšam chytiť všetky momenty. Napríklad, Marusja a ja ju vezmeme do rozvrhu do záhrady: mesiac – ona a mesiac – ja. Ale práca, samozrejme, robí úpravy, nie je vždy možné byť blízko.

Maroussia Levkina

– Nick sa objavil, keď už bol Volodya zrelý pre dieťa. Všetky tieto plienky, prvé zuby, kroky Nikuša, zistil a bol v eufórii. Povedal: “Bože, tak so všetkými deťmi? Bolo potrebné zrodiť viac! “Ale on je prísny. Niekedy sa začnem premenovať na dieťa, keď môj manžel prináša: “Nechcem skočiť sem!” “Prečo? – Pýtam sa. “Svoj vlastný skočil sám v posteli.” Začal si spomenúť, že áno, bol to tak. A toto je detstvo, kedy ľudia môžu robiť to, čo chcú. Volodya o tom myslí a chápe, že mám pravdu.

Vladimir Levkin

“Dievčatám dám dobré narodeniny, staršie a mladšie.” Ale Nicky mi nedokáže odviesť laná. Mal by rásť sama o sebe a pochopiť, že niekedy musíte urobiť svoje vlastné rozhodnutie a nechať otca pracovať. Nemusíte sa na ňu chvíľu dotknúť a obliecť sa napríklad bez pomoci. Robí to skvelo, ale nie rýchlo. Ale keď som jej povedal: “Máte 10 minút. Nemáte čas na prípravu, nebudem so mnou vziať, “okamžite robí všetko. Nika chodí s mamou a otcom na turné, ale najdôležitejšou vecou je sledovať ju, inak vyčerpá mikrofóny.

– Nepamätám sa v čase svojej dcéry. A ona, podľa mňa, si bude pamätať všetko, pretože každý z jej krokov urobí Maruša obrazy.
Foto: Sergej Dževakashvili

Rodinné trio

Maroussia Levkina

– Nika sa už roky nevyvíja. Myslím, že si vzala na seba vlastnú úvahu od Sashovho starého otca – Volodinho otca. Bol vojenským, erudovaným a inteligentným človekom. Vždy ho obdivovali. Ale “zapaľovač” od neho. Ak som trochu niekde na cestách s rodinou, to prišlo do vlaku a začali potriasť rukou so všetkými, spievať pesničky. Vyskytol sa prípad, keď ma za dve roky matka stratila na dovolenke. Bol som na koncert šiel na pódium s mikrofónom a spieval improvizovaný Sofia Rotaru: “Ľudia sa ma, mlč, mlč …” Samozrejme, že som rýchlo našiel. Nike nebola ani dva roky, keď sa k nám dostala na pódium v ​​Litve. Chytil ma za ruku húževnatý, vybrala mikrofón a začal spievať, ale v skutočnosti nevedel, ako hovoriť.

Vladimir Levkin

– Existuje taká teória: ak dáte dieťaťu, aby počúval dobrú hudbu, keď je stále v lone, potom si to dieťa zapamätá a potom ho ľahšie zopakuje. Marousia, keď čakala na svoju dcéru, väčšinou počúvala moje skladby. Odišla so mnou do Kremľa, tehotná žena vyšla von, takže môžeme povedať, že Nika v žalúdku vykopávala z toho, čo chcela spievať. Dcéra, kto chceš byť teraz?

N.: – Učiteľ v škole, budem učiť tých malých.

Vladimir Levkin

– A nedávno sníval o tom, že je umelcom cirkusu. Každý týždeň niečo nové. Nika vystúpi na jubilejnom koncerte spolu so žiakmi výrobného centra “Imena Prodakshn”. Ona prakticky pozná všetky moje piesne a Marusiny. Často som oslávil narodeniny na javisku. Myslím si, že toto je dobrá tradícia a príležitosť vidieť tých, ktorí chcú prísť k vám. Vedľa mňa v ten deň tam bude ľudí, s ktorými som sa v poslednej dobe úzko: spevák Utah, “Anjeli nádeje” – tanečnou skupinou talentovaných detí so sluchovým postihnutím, herec a spevák Michail Mamaev samozrejme Maroussia. Včera bola prepustená naša nová pieseň “Summer romance”. Pred zhruba dvadsiatimi rokmi som skladal hudbu. Ale text sa nestal na mysli, ale potom prišiel. Ale nemyslite si: Nechcem písať mojej manželke piesne, pre to je veľa talentovaných skladateľov.

– Keď sa pozriem na Nicka, videl som svoju matku. Takže to bola s najstaršou dcérou. Niekedy v jednom diele volám mladšiu Raisu Ivanovňu. Len jedna osoba!
Foto: Sergej Dževakashvili

Na dovolenku nepotrebujete peniaze

Maroussia Levkina

– Keď sa niekto pýta, prečo som zrazu začal spievať, hovorím, že som to vždy robil, ale pred Volodyou ma nevedeli všetci. Som vďačný svojmu manželovi za to, že ma priviedol na novú úroveň a veľkú scénu. Niekedy sa pozerám na hudobné kanály a chápem, že my s ním pravdepodobne v mnohých ohľadoch nie vo formáte. Volodya sa vždy usiluje ukázať dobrú hudbu, básne a nie niečo iné. Niekedy tak chcem napísať na náš plagát: príďte na koncert, prepáčte, pop nebude. Ja, ako matka dievčaťa, ktorá absorbuje všetko ako špongiu, nechce, aby to bola norma pre ňu, keď vyjde v spodnom prádle a spieva piesne o láske.

Vladimir Levkin

– Teraz sa veľa ľudí mýli, myslí si, že každý rozhoduje o peniazoch na pódiu. Nie, nie všetko. Existujú aj iné veci. Všetko sa mení, rovnako ako móda pre hudbu. Ale nemôžete sa vyhnúť tomu, že niektorá časť divákov má rád, ale nie.

Maroussia Levkina

– Verím, že nemusíte mať veľa peňazí na to, aby ste boli šťastní, alebo si zariadiť dovolenku. Potrebuješ fantáziu. Slávili sme piate výročie svadby 3. marca. Dostala som závoj, ktorý som si vzal. A celý večer na ňom nosila, kamkoľvek sme s Volodyou odišli: vylovili sme taxík, prechádzali mestom. A keďže bolo počasie stále chladné, vyzeralo to veľmi zvláštne. Vybral som dobrého manžela. On je posledný romantický. Pozval ma do reštaurácie, z okien ktorej je viditeľná takmer všetka Moskva. Zvlášť hostia neboli pozvaní. Volodya a ja sme špeciálne neplánovali nič. A vždy je to tak. Ľudia sú prekvapení. Niekto zorganizuje veľký koncert a začne premýšľať celý rok. Ale my, očividne, nie sme obchodníci. Obaja kreatívni ľudia, nevieme, ako vypočítať matematické pohyby. Možno je to zlé, ale srandujeme, že žijeme.