Bravčové kotlety z konzervovaných rýb: tajomstvo lahodného varenia

Bravčové kotlety z konzervovaných rýb
Bravčové kotlety z konzervovaných rýb
Foto: Shutterstock

Recept na rybie kotlety z konzervovaného ružového lososa

Zloženie: – 1 plechovka ružového lososa vo vlastnej šťave (240 g); – 1 cibuľa; – 2 kuracie vajcia; – 3 polievkové lyžice. l. múka; – 4 vetvičky petržlenu; – soľ; – rastlinný olej.

Kotlety budú sviežejšie a vzdušnejšie, ak budete mať palačinku. Pre nich to nemá vplyv

Vypustite kvapalinu z plechovky s ružovým lososom, presuňte rybu do hlbokej misy a rozmetajte vidličkou. Peel a jemne nakrájame cibuľu a bylinky, rozšľaháme vajcia a pridajte všetky ingrediencie v plnka, premiešajte všetko dôkladne a v prípade potreby pridajte soľ. Múku nalejte do výslednej zmesi a premiešajte ju, až kým nebude hladká.

Hmota na kotlety sa ukáže ako pomerne tekutá, tak ju vložte do predhriateho rastlinného oleja so sušičkou, ako sú palacinky. Fry kotlety na oboch stranách až do zlatohnedej a podávajte s ryžou, zemiakovou kašou alebo čerstvým zeleninovým šalátom.

Bravčové kotlety z konzervovaných rýb s ryžou a zemiakmi

Zloženie: – 1 sáček sardiniek alebo saury v oleji (200 g); – 1/3 st. biela ryža; – 2 zemiaky; – 1 cibuľa; – 20-30 g varenej repy (ak je to žiaduce); – 1 malá partia kôpru; – 100 g strúhanky; – štipka čiernej mletého korenia; – soľ; – rastlinný olej.

Kuracia ryža a zemiaky kým nie sú hotové, vyberajte žiarovku z plevy. Utrite varenú zeleninu na malý strúhadlo, nakrájajte cibuľu a zeleninu a kombinujte všetky pripravené ingrediencie v jednej miske. Nakrájajte ryby s vidličkou s olejom a miešajte v pripravenej mase.

Zmiešajte maslo s rukami, korením a soľou podľa vkusu. Vytvorte z neho oválne malé kúsky a vložíte do strúhanky. Zahrejte rastlinný olej v panvici a vypláchnite ryby na strednom ohni.

Nie je žiaduce používať šproty v receptúre, majú príliš ostrú výraznú chuť. Okrem toho, po pečení takéto kotlety môžu byť horké

Bravčové kotlety z konzervovaných rýb: tajomstvá varenia

Pastelky na ryby budú dokonca ešte chutnejšie, ak dodržiavate tieto odporúčania:

– Pred varenie dať pohár konzervovaných potravín v chladničke, potom mleté ​​mäso bude krehkejšie a uniformu – brúsiť ryby chladiacich zariadení, ak si to ujsť cez mlynček na mäso, opláchnite ostrie ľadovej vody – v prípade, že ryba je príliš chudobný, dal plnka trochu masla – nie uniesť pridaním ďalších zložiek, najmä zemiakov, mletých rýb musí byť aspoň 2/3 z celkového objemu, – plnka hnetie ruky, nie lyžice, a potom umiestniť ho v chlade po dobu 20 minút, – lepí karbonátky prsty navlhčiť vo vode.