Hýždenok Dakoty Johnsonovej má podtón

Podobný zadok bol nájdený pri natáčaní senzačnej erotickej franšízy “Päťdesiat odtieňov šedej”. Ukazuje sa, že zadok Dakoty Johnsonovej je zdobený tetovaním, ktoré scenár nemá v hlavnej postave filmu.

Nečakaná skutočnosť bola odhalená oveľa neskôr ako premiéra filmu. Ako sa ukázalo, vnímavý divák v ráme nevidí hýždeň herečky. Jeho piaty bod pre natáčanie bol daný dvojitým, ktorý musel byť najatý kvôli Johnsonovmu pápežovi tetovanému.

Toto vydanie The New York Times bolo povedané filmovým kameramanom Sheymusom McGarveyom. Dvojitý tím musel byť najatý, pretože podľa scenára by telo Anastasei Steele nemalo byť zdobené žiadnymi kresbami: to nezodpovedá povahe hrdinky.

Spočiatku sa tvorcovia make-up pokúsili skryť tetovanie špeciálnymi tónovými prostriedkami, ale toto bolo zamietnuté problematicky a bolo rozhodnuté si najať dvojitú dvojičku bez akýchkoľvek vzorkov na zadku.

V rozhovore, Johnson kedysi priznal, že pred nejakým časom miluje tetovania, a to nielen ako koniec sám viesť, ale bolo to príjemné a zaujímavé, a proces podbíjanie. Teraz tento koníček prešiel recesiou. Dievča tiež poznamenalo, že sa jej najviac páči, keď sa na výstave dáva komentár k jej kresbám na tele: “Robil som tetovanie už veľmi dlho. Teraz už som mimo tohto veku, keď tetovanie na tele spôsobuje potešenie. A to ma naštve, keď zasahujú do práce. Počas natáčania ma často kritizujú. Ale ja sa mi nebude znižovať tetovanie! “.

Pripomeňme si, že erotická melodráma “Päťdesiat odtieňov šedej” vyšla na Valentína v roku 2015 a zhromaždila sa v globálnom boxe viac ako pol miliardy dolárov. Film je založený na knihe s rovnakým menom E.L. James tiež hovorí o románe od miliardára Christian Gray, ktorý je závislý na BDSM a študenta Anastacia Steel. Dodáme tiež, že 8. februára 2017 sa uskutočnila premiéra pokračovania s názvom “Päťdesiat tmavších tmavších”. Pokladňa tejto časti bola dvakrát nižšia ako prvá. Avšak, toto neznamená, že tretia časť dejín kresťanskej a Anastacia je teraz otázkou, ako natáča tretia epizódu bola vykonaná súčasne s druhým a technicky nový snímok zostáva iba “zbierajú” zo záznamu.

  1. Shibari: Neváhajte ma
  2. 19 faktov o “50 odtieňoch šedej”, ktoré premenia váš svet
  3. Michael Fassbender a ďalších 12 hercov, ktorí sa nebola v rámčeku vyzliecť
  4. 17 “holých” šiat hviezd, v ktorých ste nemohli jesť ani si sadnúť

Foto: Getty Images