Deniz mahsulleri ve siyah havyar: ünlüler ne yiyor?

Seviliyorlar ve tanınabilirler. Taraftarlar hayatlarını bazen çok dikkatlice izlerler. Yıldız menüsünü görmezden gelmezler. Tabii ki! Herkesin her zaman formda kalmayı tercih ettiği ürünlerle ilgileniyor. Rus yıldızlarının plakalarına baktık ve orada sadece yararlı meyve ve sebzeleri değil, aynı zamanda siyah havyar, karides ve hatta birçok kişi tarafından sevilen istiridyeleri de bulduk.

Ksenia Sobchak

Fotoğraf: @xenia_sobchak

Ünlü televizyon sunucusu Ksenia Sobchak, parlak dergilerin kapaklarını bırakmıyor ve fotoğraf ve video kameraların sürekli gözdesi altında. Sadece yanıltıcı eleştirilere cevap vermekle, can sıkıcı gazetecileri fırçalamakla kalmayıp, aynı zamanda doğru bir yaşam tarzına öncülük etmeye, eğitim ve yoga için zaman bulmaya ve yararlı organik ürünler kullanmaya da çalışmaktadır. Ama bazen bu “demir hanımefendi” bile durgunluk verir ve kendisinin tavuk kanatları, balık yemekleri, zencefil çayı ve ev yapımı dondurma yemesine izin verir.

Anfisa Çehova

Fotoğrafı yazan: @achekhova

Bir başka ünlü televizyon sunucusu şu anda Gürcistan’da ve inanılmaz derecede tatmin edici geleneksel yemeklere rağmen, birkaç kilo kaybetmeyi başardı. Ekmekli shotipuri, koyun peyniri, khinkali, ev yapımı saperavı, kayısı reçeli, şeftali kompostosu – bu ve diğer lezzetli yemekler günlük ünlüler menüsüne dahildir.

“Gürcistan’da bir özellik daha var … Gürcüler size bir şey yapmamak için kendilerine yardım edemezler. Bir ziyarette, tabii ki, bir çöplüğe besleneceksiniz! Eğer beklenmedik bir şekilde gelip bile, metresi, zorlukla adımlarınızı işitme zaten masa seti başlar. Piyasada bana demet otlar, fındık, kuru meyve verdi. tedavi genellikle bir şey … ellerime gördüğünüz herşey restoranlar, (Kakheti ekmek shotepuri ve peynir), biz piyasada sunuldu, ardından domates şeftali … Ben bu yaklaşımla kazanmak anlamıyorum vardı. Ama Gürcistan’ın misafirleri ooooooochen’ın bu inanılmaz cömertliği hoşuna gidiyor! Bu arada, onu iştah hasta var ve kayıp faktörü sayesinde, ben “- onun dedi” tahminlerin aksine birkaç gün, tiner Gürcistan döndü sahip Instagrame “Anfisa.