Egzotik et: tadı nasıl?

Ayı et
Ayı et

Timsah eti (timsah)

Tatmak için, timsah (timsah) eti tavuğu hatırlatır: aynı ihale ve orta derecede yağlıdır. Japonya, Singapur, Avustralya, Hindistan ve Amerika’da timsah çiftlikleri yaygındır. Timsah eti zengin çorbalar, kokulu köriler, biftek, üzerine ızgara ve turta ile doldurulur. Kızartma parçalarından önce genellikle bir saat bekletin. En iyi kesim, boyun, kuyruk ve pençelerin etidir.

Yavru ayı

Tam anlamıyla et bir amatör içindir: Ayı zengin koyu kırmızı bir renge ve tatlı bir tada sahiptir. Buna ek olarak, ayı yağının çok özel bir kokusu vardır, bu yüzden onu kesmeniz ve etin kendisini uzun bir süre (4 güne kadar) ıslatmanız tavsiye edilir. Bir şarap kadehi, baharat ve otlar. En soylu tat, uzmanlara göre, domuz pastırması ve sarımsak ile pişirilen ayı pençeleridir.

  • Sonraki: devekuşu ve yılan eti

Ayrıca okuyun:

  • Balık fugu: ölümcül incelik “O kim fugu yiyen bir aptal, ama o kim yemek yok,” diyor ünlü Japon atasözü. Balık fugu – Japon mutfağının bir efsane, tüm dünyada korku, merak ve şehvet bir şehvet.
  • Şiş kebap için ne tür bir et seçmeli Ne kebab pişirmek için – kuzu, domuz eti veya sığır eti – farklı et türleri işlemek sırları.
  • Pişmiş domuz rostosu fırında pişirdik: usta sınıfı Lezzetli haşlanmış domuz hazırlamak kolay değil, ama çok basit – bizim talimatları izleyin!
  • Top 6: En iyi protein kaynakları Yiyeceklerden yeterince protein alır mıyız? Günlük tüketim oranı nedir ve bu önemli unsurun tam teşekküllü kaynakları nelerdir?
  • Domuz eti: ipuçları ve tarifler Domuzun hangi kısmı bir şiş kebap için daha iyidir, ve bir pirzola için bu soruların cevapları ve malzememizdeki et tarifleri.