Ellerim sıkıntıyı bilmez: denimden yapılmış bir kalem çantası nasıl dikilir

Kendi elinizle bir okul için bir kalem kutusu dikmek nasıl: ana sınıfın temeli

Yetenekli bir insan, şık bir denim okul kalem kutusu oluşturma hayalini en iyi nasıl gerçekleştireceğini anlar. Orijinal bir aksesuar yaratmanın klasik ilkeleri, iyi bir sonucun şansını artırır, ki bu da sizi görsel olarak şaşırtacaktır.

Etkili bir denim kumaş, şık bir okul aksesuarı oluşturmak için en iyi seçeneklerden biridir.

İstenirse, farklı tonlarda kot kullanabilirsiniz.

Bir kalem kutusu dikmek nasıl
Usta kalemler mi, yoksa kalem kutusu nasıl yapılır?
Fotoğraf: Getty

Denimden bir kalem kılıfı nasıl dikilebilir: önemli adımlar

Bir kalem kutusu kotunun oluşturulması için talimatlar:

  1. Her şeyden önce, kutunun çeşitli detaylarını hazırlamanız gerekir: tabanda bir cep, 26×26 cm kare şeklinde iç kısım, ofis için dikdörtgen bir parçacık, silgi için kompakt bir cep, yan ve alt kısımlar, kalem kutusunun yüzü.
  2. Bir sonraki adım iki alt kutuyu kutunun en altına bir açıyla katlamaktır. Güvenli birleştirme için, öğütmek, ütülemek gerekir.
  3. Daha sonra kare diğer tarafa uygulanır.
  4. Kotun tüm yan kısımlarının takılması tavsiye edilir.
  5. Bir sonraki aşama kalem kutusu için yanlış taraftır. Kalemler için kalemler için bir cetvel uygulanabilir. Dava işlenirken, silginin uygun pozisyonuna dikkat edilmesi önerilir.
  6. Davanın iki yüz parçasını baş aşağı döndürmek tavsiye edilir. Şimdi 24×24 cm’lik bir kare çizmemiz gerekiyor (kalem kutusunun boyutu) ve ürünün dönmesi için odadan ayrılmamız gerekiyor.
  7. Sökmeden sonra, kasanın üst kısmı dikilmelidir.
  8. Bir termo tabanca, ürünün içine ve dışına yapışkan bant takabilir.

Bu kadar kolay bir talimat, şık bir okul kalem kutusunu hızlıca oluşturmanızı sağlar.

Yuvarlak kalem kutusu nasıl dikilir: vurgular

Yuvarlak bir kalem kutusu, kare bir kutu gibi yapılabilir. Üretim süreci daha önce tarif edilene benzer, ancak desen farklı olacaktır. Bir kalem kutusunu kendiniz dikmek için, boyuna dairesel bir şekle sahip bir ürün oluşturmaya ilişkin aşağıdaki videodaki ana sınıfa bakın, sonra nasıl doğru yapacağınızı anlayabilirsiniz. Kendi elleriyle yaratılan şeyler sadece işlevlerini yerine getirmekle kalmayacak, aynı zamanda ruhlarını uzun yıllar boyunca sıcaklıklarıyla ısınacaktır. Tek başına yapılan bir şey çift bir zevktir.

Ayrıca bilmek yararlı: Bir pamuklu gazlı bez giyinmek nasıl