Beslenme ile ilgili en iyi bloglar

Marieclaire.ru göre Rusça sağlık ve beslenme hakkında en ilginç ve yararlı bloglar.

Kalorik bir bayram ya da tatilden sonra annelerimizden ya da kız arkadaşlarımızdan bu gizemli ifadeyi ne sıklıkla duyuyoruz: “Kendimize bir boşaltma günü düzenlememiz gerekiyor.” Geleneksel anlamda, bu bir kefir, sebze, elma ya da başka bir şey üzerinde bir ya da iki gün boyunca bir önceki ağırlığa dönmek ve daha sonra yeni bir şekilde dönmek anlamına gelir. Temizlenmiş görünüyor (vicdan, en azından, tam olarak temiz), ama aslında değil.

Listemizdeki kızlar hayatlarını bir kez ve herkes için değiştirdi, işe yaramaz, işe yaramaz ve nihayetinde gereksiz olan her şeye “hayır” diyorlardı. Eğer radikal, Diyetinizi kendiniz değiştirmek daha iyi ve daha sağlıklı hissetmeye başlayabilir Ve eğer gerçekte, neden onun vücut birkaç gün tecavüz, parlak ten, ince rakam, çeşitli kendilerini mutlu mesut, acı çekmediğini böylece ekstra ağırlık unutup sahip ve her gün lezzetli yemekler? Böyle bir yaşam istiyorsanız, sağlık ve doğru beslenme ile ilgili en iyi blogların seçilmesi çok yararlı olacaktır.

Salatshop

Olga Malysheva

Muhtemelen doğru beslenme hakkında en ticari başarılı blog. İdeolojik ilham kaynağı Olya Malysheva, doğru ürünlerden basit tariflerle arkadaşlara yönelik bir blogla başladı. Şimdi Facebook neredeyse 19.000 takipçileri, Instagram, 7 29.6K abonelerinin ve 3 günlük detoks programı, proje zaten birçok kızların kalbini kazanmış taze sağlıklı meyve suları, tatlılar ve atıştırmalıklar ile 365 detoks vardır. Onun blog, Olga Her durum için yararlı tarifleri, güzellik ve kişisel bakım konusunda tavsiye, ruhuyla heroines ve sadece güzel-motivasyon ile ilginç görüşmeler, seyahat etrafında çarpıcı görüntüler ve bir ülkenin hikayesini, yoga uygulayıcıları, yorumlar bölünmüş en iyi yerler, kitaplar, bakım araçları ve diğerleri. 

Blogdan alıntı yap Salatshop.ru:

“Arınmanın yardım, dikkat, yaşam tarzı ve düşüncelerindeki değişimleri gerektireceğini hazırlıklı olmalısınız. “Ham” veya “vegan” kelimelerini değil, beslenmenin devletinize ve yaşam biçiminize uygunluğunu belirtmek önemlidir. “

“Bir diyetten diğerine gitmek için, herhangi bir bedenin zamana ihtiyacı vardır. Diyetinizde bir günde bir devrim yapmaya çalışmayın. Kademeli değişiklikler daima maksimum sonucu verir. “

Yaşasın!

Julia Korneva

Başka ilginç bir proje de Julia Korneva’dan. “Yeşil” tarafa gitmeye karar verirseniz, o zaman Julia’nın blogunda neden ve neden yapılması gerektiği konusunda birçok yararlı ipucu bulacaksınız. Örneğin, neden süt yararlı karbonhidrat atıfta yağlar ürünler ve genel olarak kaçınmalıdır – iyi beslenme temelleri nelerdir. Yol boyunca, o “sağlıklı” gıdalar, organik kozmetik satın değerinde olduğu, bu karabuğday unu veya pancar Humus ve tarifleri rakamlar için birçok zararsız gelen kek pişirmeyi, transandantal meditasyon olduğunu biliyoruz.

Bu arada, tarifler hakkında. Julia, tabaktan ayrılmadan lezzetli ve sağlıklı yemekler hazırlayabileceğiniz indirilen Iphone için tüm uygulamayı geliştirdi. Tarifler ayda iki kez güncellenir. Ve tüm bu 169 ruble için.

Diğer her şeyde, Julia sadece hevesli bir filistin değil, mezunudur. Kurumları listesinde, Harvard Tıp Okulu, California Üniversitesi, Vanderbilt Üniversitesi ve bu listenin sonu değil. 

Dan alıntı Live-up.co:

“Çok konuşuyorum ve bazen ilginç insanlarla, örneğin fiziksel aktivite uzmanları, anti-stres teknikleri, doğru beslenme, detoks ile röportaj yapıyorum. Ve kendisi sadece sağlıklı bir yaşam tarzı saplantı ve deneyimlerini paylaşabilirler ünlü ve ilginç insanlar yeni ve faydalı ürünler oluşturur ve olanlar için uzun ömür ve sağlıklı beslenme üzerine bir kitap yazmış olanlar. “

Nasıl yeşil

Alexandra Novikova

Ünlü restaurator Arkady Novikova’nın kızı Alexander bir zamanlar doğru beslenme ve organik ürünlere büyük ilgi gösterdi. Öyle ki o Bütünleştirici Beslenme Enstitüsü kursundan mezun ve denilen bir blog açtı Nasıl cilt ve saç bakımı ve diğer çok onun bilgi, tecrübe, seyahat, yemek tarifleri “yeşil” gıda, güzellik-sırları paylaşan yeşil, için yararlı şeyler.

Örneğin, ofiste bir aperatif öfke yönetmek ve başınızın üzerinde durmayı öğrenmek, Moskova’da sağlıklı vejetaryen yemek yemeye zararlı süt ürünleri neden nano dondurma ya yüzlü armut ve arı poleni, hazırlamak ve sadece, ama aynı zamanda bulmak öğreneceksiniz Bu restoranların şeflerinden özel tarifler. 

Dan alıntı Howtogreen.ru:

“Yeşilin amacı, sizi yeşil bir yaşam tarzına çekmek, böylece sağlığınızı ve gezegenimizi geliştirmek. Burada yararlı ipuçları, yemek tarifleri ve yorumları bulacaksınız. “

yemek dürtmek

Victoria Filbert

Saratov Victoria Filbert’in tatlı ve kırılgan kızlarından beslenme, spor, yoga ve kendini geliştirme hakkında harika bir blog. Temel amaç, daha iyiye gitmemize, enerjiyi ve canlılığı, güzelliği ve sağlıklı yaşam tarzını şarj etmemize ilham vermektir. blogunda size iş yerinde iyi beslenme, Vick bizzat kontrol basit ve hızlı tarifler hack daha iyi, yaşam için kendilerini değişti “yeşil” hareket, sporcular, şefler ve kendi kendini yetiştirmiş kız mensuplarıyla büyüleyici görüşme bulacaksınız. Ayrıca, farklı konularda birçok yeni yorum öğreneceksiniz: ilham verici instagram hesaplarından evdeki ve salondaki çalışmalar için en iyi spor kıyafeti. 

Vicki’nin blogu hız kazanıyor, ancak çok popüler olacağından eminiz. İlk sayfalardan, ana temaya ruhun ve sevginin buna yatırım yapıldığı anlaşılıyor. 

Dan alıntı Eatandjog.ru:

“Bu ifadeyi gerçekten çok beğendim:” Diyetler işe yarıyorsa, o kadar fazla olmayacaklardı. ” Gerçekten, deneyimlerinize ve anlayışınıza tekrar bakın – popüler diyetler işe yaramıyor. Hızlı kilo kaybı sadece bir sonraki hızlı kilo alımına yol açmaz, aynı zamanda sağlık sorunlarına da katkıda bulunur. Bu nedenle, tek makul seçenek dengeli bir kişisel menüdür.

Freshlover

Valentina Gorbunova

The Freshlover projesi, kendinizi bir kez ve herkes için nasıl değiştireceğiniz, kötü alışkanlıklar bıraktığınız ve sağlıklı bir yaşam tarzına aşık olduğunuz bir hikayedir. Bu, bir zamanlar kendisine “yeterli” olduğunu söyleyen ve kendini tedavi etmeye başlayan Valentina Gorbunova hakkında bir hikaye. Şimdi güvenli bir şekilde kendini iyi hissetmek için nasıl yaşanacağını öğreten ve gösterecek bir “sağlık koçu” olarak adlandırılabilir. Adım kılavuz Bu adım: başlamak nasıl düşünmek nasıl, ne yemek, okumak ne, spor nasıl oynanır, nasıl ve kimler tarafından ilham almak ve başka – çocuklarının lezzetli beslemek için nasıl küçük bir bölümü, ve en önemlisi kullanışlı.

Sevgililer makaleleri okumak için çok ilginç, her ayrıntıya dikkat çekiyor, “ne, neden ve neden?” Diye açıklıyor, böylece sorular sadece kalmayacak. Blogunu okumanın uzun bir süre sizi büyüleyeceğine eminiz!

Dan alıntı Freshlover.ru:

“Başarının sırrı basit – almak ve yapmak. Ya ileriye doğru hareket edersiniz ya da düşersiniz. Üçüncü bir seçenek yok. “

“Kendilerine bakmak için motive ve ikna edilmek isteyenler – yanlış yere düştü. Sağlıklı yaşamak için içsel motivasyona sahip değilseniz, kendi iyiliğinizin doğru anlayışına dayanan – hepsi işe yaramaz. Herkesin kendine ait bir yolu var. “

  1. Tverking ve kilo vermek için en belirgin birkaç şey değil
  2. Gerçekten yararlı olan zararlı ürünler
  3. Yemek yememesi daha iyi olan 10 çeşit balık
  4. Düğün tiara Megan Markle

Fotoğraflar: üstteki bloglar, Getty Images