“Karayip Korsanları” sonra ve şimdi: Johnny Depp ve Orlando Bloom nasıl değişti?

Ana yıldızlarının ortaya çıktığı Los Angeles’ta “Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Bir Hikaye Anlatma” filminin arifesinde: Johnny Depp ve Orlando Bloom. Yıldızların 14 yıl önce nasıl göründüğünü karşılaştıralım! 

Korsan destanının uzun zamandır beklenen devamının Hollywood galasında – “Karayip Korsanları: Ölü erkekler masal anlatmaz.” Kırmızı halıda, kameralara olumlu poz veren ve hayranlarına imza atan kasetlerin ana aktörleri ortaya çıktı. Johnny Depp, Orlando Bloom, Javier Bardem, Kaya Skodelario ve diğerleri. Ne yazık ki, Korsanlar’ın başka bir yıldızı …, aktris Keira Knightley, filmin kısa bir bölümünde (en azından treyler tarafından yargılanarak) ortaya çıktı, ancak Kaliforniya’da galaya uçmadı.

Javier Bardem Karayip Korsanları 5

Javier Bardem

Johnny Depp

Kaya Skodelario

Orlando Bloom

Tabii ki, basın ve misafirlerin tüm dikkatini Johnny Depp ve Orlando Bloom üzerinde duruldu – 14 yıl önce Hollywood’u karanlık Disney projesinde Karayip Korsanları: Siyah İncinin Laneti’yle görüntüleyen adamlar. Birincisi, film başarılı bir kariyerin mükemmel bir devamıydı ve kendisini bir komedi oyuncusu olarak ilan etmek için yeni bir fırsattı, diğeri ise, daha sonra, yakışıklı Bloom’u kucaklayan Hollywood’lu bir sıçrama tahtasıydı.

AYRICA OKUYUN: Güzellik evrimi: Jennifer Aniston’un saç modeli 1995’ten 2016’ya nasıl değişti?

Johnny Depp 2017 fotoğraf

Johnny Depp şimdi: birkaç kırışıklık, ama yine de gözdeki aynı şeytan

Orlando Bloom fotoğraf 2017

“Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Bir Peri Masalı Anlatmayın” galasında Orlando Bloom: Yıllar boyunca aktör sadece iyi görünüyor!

Johnny Depp, Keira Knightley ve Orlando Bloom’u abartmadan, milyonlarca film hayranının dünya çapındaki şöhretine ve sevgisine veren “Karayip Korsanları” nın ilk California galasını hatırlayalım. 2003’teki aktörler neydi? Bakın ve karşılaştırın!

Johnny Depp sonra ve şimdi

Johnny Depp “Karayip Korsanları” galasındaşimdi ve şimdi: 2003 vs 2017

Karayip Korsanları Johnny Depp 2003

Johnny Depp 14 yılda nasıl değişti: ilk fotoğraf 2003 yılında yapıldı, ikincisi – şimdi

Orlando Bloom evrimi

“Karayip Korsanları”: 2003 ve 2017 yıllarında Orlando Bloom

Orlando Bloom o zaman ve şimdi

Orlando Bloom: Oyuncu 14 yıl boyunca nasıl değişti? Kesinlikle, daha güzel oluyor!

Karayip Korsanları'nın galasında Johnny Depp ve Orlando Bloom 2003

Johnny Depp ve Orlando Bloom “Karayip Korsanları” galasında, 2003

AYRICA OKUYUN: Babam biliyor mu? Lily-Rose Depp ilk kez parlak bir fotoğraf çekimi için üst üste oynadı

Geri Çağırma, “Karayip Korsanları: Ölü erkekler masal anlatmaz” Kaptan Jack Sparrow’un hikayesini devam ettirir, bu sefer eski düşmanı – Kaptan Salahar ve onun hayali korsan ekibinden saklanmak zorunda kalır. Şeytanın Üçgeninden kaçmak, bu ölü adam çetesi tüm korsanları yok etmek istiyor ve onlarla birlikte Jack. Onlardan sadece bir yapıtın yardımıyla – Poseidon’un tridentiyle, ondan sonra sevgili kahramanın şimdi ayrılacağı yerden kaçabilirsiniz.