Onları hemen deneyin: en iyi 5 Japon kozmetik markası

Bildiğiniz gibi, Japon kadınları görünüşlerini fazlasıyla talep ediyorlar. Cildin ve saçın durumu için, bu Japon kadınlarda özellikle titiz.

Japonya’da, dünyanın dört bir yanındaki kadınların kalbini kazanan ürünler üreten çok sayıda yüksek kaliteli kozmetik markasının olduğu şaşılacak bir şey değil.

Japon kozmetikleri yüzyıllık ilaç geleneklerinin, ileri bilimsel araştırmaların ve en yüksek kalite standartlarının sırlarının birleşimidir. Rising Sun Karaında yapılan fonların bir parçası olarak, genellikle şifalı otlar, çiçekler ve mercanlar, plasenta ve hücresel özler, deniz suyu ve deniz yosunu, zencefil, nilüfer ve diğer yararlı maddeler benzersiz özler içerir.

En ünlü ve kaliteli Japon kozmetik markalarına daha yakından bakalım.

Shiseido

Shiseido

Bu ismi bir kereden fazla duymuşsunuzdur. Dünyanın en popüler Japon kozmetik markası, sıkı gizlilik ve benzersiz teknolojilerle geliştirilen ürünlerle ünlenmiştir. Bu marka altında lüks kremler, daha tek kullanımlık ve dekoratif kozmetikler üretilmektedir.

Kanebo

Kanebo

Bu marka 1887 yılında kozmetik pazarında yer aldı ve uzun zamandır hem sıradan kullanıcılar hem de profesyonellerin güvenini kazanmayı başardı. Kanebo ürünleri yenilikçi Japon teknolojileri kullanılarak üretilmiştir ve ışığa duyarlı cilt sahiplerine mükemmel şekilde uygundur. Kollajen ve hyaluronik asit, markanın başarısını sağlayan iki ana bileşendir.

Çin sabun kökü, Japon kamelyası ve pirinç kepeğinin özlerini içeren şampuan “Kanebo Ichikami” ye dikkat etmenizi öneririz.

Naris Kozmetik

Naris Kozmetik

Japonlar, bir kez daha Naris Kozmetik ürünleri tarafından kanıtlanmış olan makyaj ürünleri üretiminde gerçek ustalardır. Hyaluronik asit ile nemlendirme aracı, şirketin bir başka gurur kaynağıdır.

Bu markanın şampuanları da ucuz değil, aynı zamanda etkili bir şekilde saçlarınızı abaissement, donukluk ve kuruluktan koruyacaktır. Cildiniz alerjik reaksiyonlara eğilimli ise, hipoalerjenik ilaçlar Naris Kozmetik dikkat edin.

Anti-aging hattı da özel övgü hak ediyor.

MoltoBene

MoltoBene

Marka adı (“çok iyi”) kendisi için konuşur. Marka, yosun özleri, buğday proteinleri, ipek, avokado yağı ve diğer besin elementleri ile süper etkili saç bakım ürünlerinden övünebilir. Böyle bir sarsıntıdan sonra, en mat saç bile hızla parlayacak!

Pola

Pola

Bu markanın kozmetik ürünleri profesyoneller arasında kendilerini kanıtlamıştır, ancak günlük ev kullanımı için uygundur.

Pola ürünleri hem dışarıda hem de içeride güzeldir. Paketler bile en küçük ayrıntısına kadar düşünülmüş ve çok şık görünmektedir. Peki, kozmetik kullanmanın etkisi çok çabuk fark edeceksiniz ve hoş bir şekilde şaşıracaksınız.

Yaşlanma karşıtı kozmetik ürünlere özel ilgi gösterilmelidir. Çok az miktarda para, göz açıp kapayana kadar sizi güzelleştirecektir.

Sonunda, hemen hemen tüm Japon kozmetiklerinin ortak bir özellik ile karakterize edildiği belirtilmelidir: keskin kokulu fon eksikliği. Güzellik ürünlerinin çoğu, özellikle kızarıklık duygusu yüksek olan kızlara hitap edecek olan ince ve ince bir kokuya sahiptir.