Alexander Buynov’un kanser nüksünden şüpheleniliyor

Alexander Buynov'un kanser nüksünden şüpheleniliyor
Fotoğraf: Sergey Dzhevakhashvili / “Anten – Telesem”

Mart 2011’in başında, Alexander Buynov, ilk olarak kanserli bir tümörden şüphelenildi. Birkaç müteakip test daha erken tanıyı doğruladı.

Tıbbi personel göre şarkıcı uzun bir iyileşme dönemi gerektiren bir ortak operasyon, karşı karşıya: 6 Nisan Buinov Alexander kliniğin üroloji bölümünde oldu. Öyleyse, ameliyattan sonraki bütün gün, sadece uzanmak zorundasın. Ve sonra, iki ay içinde, her türlü yükten kaçının.

Restorasyondan sonra sanatçı sahneye döndü ve taraftarlar sessizce iç çekti: talihsizlik geçti. Fakat yine de Rus sanatçısının bir nüksetmeye başladığı bilgisi vardı.

Medyaya göre, 65 yaşında bir sanatçı bir Moskova kliniğinde onkolojik bir hastalığın nüksetmesinden şüphelenildiği için muayene ediliyor.

İçeriden öğrenenlere göre, doktorlar 65 yaşındaki şarkıcının tekrar ameliyat veya kemoterapiye ihtiyaç duyabileceğini göz ardı etmiyorlar.

Ancak, Alexander’ın karısı Alena, söylentileri yalanladı. “Yine bize hakkında yazmak Ne saçmalık! Sasha TV izlerken yanımda şimdi. Ve araç çekim gitmek için bekliyorum. Bu dedikodu güler. Bu iyi hissettiriyor. Değil hastanede. Sadece bir tur döndü. Ama ne söylemek … Komsomolskaya Pravda’nın haberine göre, “Buynov’un nerede olduğunu ve neye benzediğini izleyebileceğiniz Instagram’a bak.”

Hayatın başlangıcındaki 15 Haziran’da, inoperabl bir beyin tümörü olan ciddi bir hastalığa karşı cesurca savaşan şarkıcı Zhanna Friske’den ayrıldığını hatırlayın. Hayır er kamu beyin kanseri gibi sevilen şarkıcı bir opera şarkıcısı Dmitri Hvorostovsky teşhis edildi ölümünden sonra hayata ve ardından serinin “SashaTanya” Andrei Andrei Gaydulyan yıldızı bir habis tümör bulundu vardı. Ve daha sonra haberler düştü: opera şarkıcısı Zurab Sotkilava’da, ünlü tenisçi Ivan Basso, babası Victor Tsoi ve TV projesinin “Doma-2” Aliana Gobozova’nın katılımcısı annesiyle kanser buldular. Svetlana Ustinenko, tümörlerin tedavisi için mali yardım istedi.