Artık ikiz yok: Mary-Kate Olsen plastik yaptı

2014 Dünya Çocuk Ödülleri'nde Mary-Kate ve Ashley Olsen
2014 Dünya Çocuk Ödülleri’nde Mary-Kate ve Ashley Olsen
Fotoğraf: Getty Images

Mary-Kate ve Ashley Olsen, komik genç filmlerinde bir düzine roller sayesinde ünlüydü, daha sonra moda imparatorluklarını inşa ettiler ve dünyanın en genç milyonerlerinden biri haline geldiler. Yolculuklarının başlangıcında, az sayıda kızları ayırt edebilirdi, ancak popüler inancın aksine, ikizler değil, ikizler.

Yine de, Mary-Kate ve Ashley Olsen arasındaki fark özellikle belirginleşti. Söylentilere göre, 28 yaşındaki Mary-Kate bir çok plastik ameliyat yaptı – aslında birçok ünlü olarak. Bu sonuca göre, fanlar çiftin 2014’te ortaya çıkmasından sonra geldi. DünyaOfçocuklarÖdüller Kasım 2014 başında. Fotoğraf olaydan çıkarıldıktan sonra taraftarlar idollerinin ortaya çıkmasıyla ilgili kaygılarını dile getirdiler. İçinde heyecan Mary-Kate’in plastik bir operasyon yaptığına dair raporlar vardı – bunların çoğu bu gerçeğe sıkı sıkıya bağlı.

Sadece belli olanı görmek için fotoğrafa bakmaya değer: kızlar artık birbirine benzemiyor. Mary-Kate, belirgin elmacık kemikleri ve çıkıntılı dudakları ile daha açısal bir yüze sahiptir. Doğru, yıldızın yeni yüzünün başka bir açıklaması var: belki yine bir yeme bozukluğundan muzdariptir. Sağlıksız incelik de değişikliklere neden olabilir.

Bu kayda değerdir, bu Mary-Kate’in değişmiş görünüşüyle ​​ilgili ilk skandal değildir. 2004 yılında kız anoreksiya nervozadan muzdarip ancak başarılı bir şekilde bu hastalıktan kurtuldu.

Mary-Kate 2014'te (solda) ve 2013'te (sağda)
Mary-Kate 2014’te (solda) ve 2013’te (sağda)
Fotoğraf: Getty Images
Mary-Kate (sağda) ve Ashley Olsen, 2011
Mary-Kate (sağda) ve Ashley Olsen, 2011
Fotoğraf: Getty Images