Hızlı ve idrarsız olarak idrarda protein kurtulmak için nasıl

idrarda protein kurtulmak nasıl
Halk ilaçları yardımıyla idrarda protein kurtulmak için nasıl
Fotoğraf: Getty

İdrarda protein kurtulmak için nasıl: kızılcık

İnsanlarda, bu meyveler artan proteinlere karşı mücadelede ilk yardım olarak kabul edilir. Özellikle popüler iki yemek tarifleri:

1. Çilek suyundan sıkın. Kalan kek su ile dökülmeli ve bir saat bir çeyrek pişirilmelidir. Soğuduktan sonra suyu dökün. Elde edilen kütle az miktarda bal ile tüketilir.

2. Çorba kaşığı bir çorba kaşığı kaynatın ve 250 ml kaynar su dökün. Yarım saatliğine infüzyon yapın. Tatlandırmak için tatlım.

İnfüzyonlar ve bitkisel şifalı otlar

İdrarda bir protein bulduysanız, nasıl kurtulacağından, halk doktorlarını soracaktır. Şifalı bitkilere dayalı araçlar çoktur:

1. 1 çay kaşığı öğütün. maydanoz tohumu ve 250 ml kaynar su dökün. 2 saat boyunca kullanmayın. Her 2-3 saatte bir birkaç yudum iç.

2. 5 çay kaşığı. huş tomurcukları kaynar su (250 ml) dökün, bir buçuk saat ısrar ediyorlar. Üç parçaya bölün ve günde üç kez iç.

3. Maydanoz kökü doğrayın. 1 çorba kaşığı. l. kaynar su 250 ml ham ve ısrar ediyor. Bir çorba kaşığı için günde 4 kez kullanın.

4. Bir bardak mısır tanesinin üçte biri 500 ml su döküp, yumuşayıncaya kadar pişirin. Mısır suyu, gün boyunca süzülür ve tüketilir.

5. Yulaf (5 yemek kaşığı) 1000 ml su dökün ve iyice kaynatın. Çay yerine iç.

6. iyi bir etki çok bileşenli ücretleri verilir, ancak bunların kullanımı hakkında doktorlarla danışılmalıdır.

diyet bal ile püre dağ kül taze çilek (eğer sezon) içerir. Ayrıca dağ kül çilek dayalı meyve içecekleri yapabilirsiniz. Aynı kızılcık için de geçerli. Bu kabak çekirdeği pişmiş ve idrarda protein seviyesini azaltarak olarak çıkan suyu içmek içecek edilebilir.

Arı Ürünleri

Birçok insan, arıcılık ürünlerinin yardımıyla idrarda proteinden nasıl kurtulacağını sormaktadır. Doğadaki bu hediyeler benzersizdir, çünkü vücut üzerinde yararlı bir etkiye sahip birçok yararlı madde içerirler.

Her gün dilden 1 gr arı sütü ile çözülmesi tavsiye edilir, yemekten önce sabahları bunu yapmak daha iyidir. Perga da yararlıdır: yeme zamanından bağımsız olarak günde 2 kez (2 g) alınır.

Bir sürü tarif var, bu yüzden kendiniz için en uygun olanı bulabilirsiniz. Aynı zamanda, hiçbir maddi maliyet gerekli değildir, her şey mevcuttur, basit ve etkilidir.