“House-2” den bir kanser hastası Svetlana Ustinenko daha da kötüye gitti

Ciddi sağlık sorunları nedeniyle ünlü telesteden ayrılan “House-2” projesinin en önemli katılımcılarından Svetlana Ustinenko, neredeyse iki yıldır beyin tümörü ile mücadele ediyor. Volgogradka hastalığın dördüncü aşamasına ve sağlığının durumuna şu günlerde olumsuz haberler geliyor.

Svetlana Ustinenko’nun son zamanlarda başkentin kliniklerinden birinde cerrahlar yaptığı operasyon, kadının durumunu iyileştirmedi.

Svetlana Ustinenko'nun damadı Alexander Gobozov'un fotoğrafı
Svetlana Ustinenko torunu Robert fotoğraflı
Svetlana Ustinenko fotoğraf
Svetlana Ustinenko fotoğraf

Svetlana Mihalovna’nın annesine göre, görüşünü kaybetti ve neredeyse hiçbir şey duyamadı. Tedavi, Ustinenko ve Gobozov’un ailesinin yapmadığı büyük miktarlarda gerektirir. Svetlana Ustinenko umutsuz ve hayatının bittiğine inanıyor.

Svetlana Ustinenko, “Bana ne yaptığını bilmiyorum.” – Hiçbir şey görmüyorum ya da duymuyorum, tamamen zarar görüyorum … Volgograd’dan gelen ve bana yardım eden kızım ve akrabam sayesinde, o benimle oturuyor. İlaçlar için param yok – Şu anda 100 bin ruble maliyeti olan ve her ay alması gereken bir dorogic ilacı reçete ettim. Tabii ki, bizim ve kızımız için çok büyük değil. Bana ne olacak – Bilmiyorum … Hayatım bitti. “

Altı ay önce, Alina Gobozova’nın annesi Kafkasya’daki Gily-Su kaplıcalarının ziyaretinden kurtulmayı umuyordu.

“Günlerinin numaralandırılmış olduğunu düşünen bir adam biliyorum, ama kaynakları ziyaret etti ve orada kaldı. Her gün daha iyiye gidiyordu ve 7 yıl içinde Kafkasya’dan sağlıklı bir insan olarak döndü. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız yayların saf sularının beni ayaklarıma kaldırabileceğine inanıyorum. Çoktan oradaydım, ama sadece beş gün – bu tedavi için yeterli değil, en az 21 gün boyunca dağlarda yaşamak gerekiyor, “dedi gazetecilere. Starhit.ru Svetlana Mihailovna.

Hatırlayalım, “Beynin glioblastoması” nın tanısı Svetlana Ustinenko 2014 sonbaharında konuldu. Kadın “House-2” setinde kötü bir şekilde hissediyordu. Araştırma, Svetlana Mikhailovna’nın ciddi şekilde hasta olduğunu ve tedaviye başlamak için projeden ayrıldığını gösterdi.

Tanıdan bu yana ilk kez, Svetlana Mikhailovna geçen yaz halka açıldı – “Rusya-1” kanalının “Canlı” programının stüdyosuna geldi. Almanya’da bir operasyon için para toplamak konusunda yardım istemeye geldim. 5.5 milyon ruble gerekiyordu. Svetlana Mikhailovna, stüdyoda “Dom-2” adlı projeye katılan kızı Alian Gobozov, damadı Alexander Gobozov tarafından desteklendi. İzleyicilerden önce, kadın kafasında çok daha ince gözüküyordu – güzel saçlar yerine bir mendil.