İnce saçlar için saç kesimlerinin kaskad avantajları

İnce Saçlarda Cascades Kesme: Faydaları

Kaskad, kısaltılmış saçlardan yukarıdan aşağıya doğru yumuşak bir geçiş anlamına gelen bir saç kesimi. Farklı uzunluklarda, saç modeli gür ve hacimli görünüyor.

ince saç için kaskad
İnce saçlar için kaskad onları daha hacimli yapacak
Fotoğraf: Getty

İnce saça hacim kazandırmanın yanı sıra, kaskatın başka birçok avantajı vardır:

  • Herhangi bir uzunlukta saçlar için uygundur. En başarılı seçenek ortalama uzunluktur.
  • Farklı yüz şekilleri olan kızlar için uygundur. Oval ve uzatılmış yüzleri olan kızlara bir patlama ile kaskad yapmak için tavsiye edilir, mükemmel orantılı çizgiler ile kızlar sadece uçları yırtılmış donmuş bir çağlayan seçmelisiniz. Diğer tüm insan tiplerine, basamaklar kulak hattının seviyesinde başladığında klasik bir kaskat uygundur.
  • Düz ve pürüzsüz saçları mükemmel bir şekilde vurgular. Bununla birlikte, biraz kıvırcık olan saçlarda, böyle bir saç kesimi de yapabilirsiniz.

Dikkat edin, kuaförler, en başarılı kademenin, açık kahverengi saçın farklı tonlarında ve aynı zamanda çikolata ve olgun buğdayın saç renginde göründüğüne inanırlar. Bu saç modeli vurguları olan kızlar için idealdir. Bu tür lekelerin güzelliğini vurguluyor.

İnce saçlarda düzgün bir şekilde nasıl kaskad edilir?

Bu saç kesiminin gündelik gösterişsiz stilini yapmak için, başınızı yıkayın, aşağı indirin ve saçlarınızı kurutun. Parmak uçlarınızı kullanarak saçın ucuna şekillendirme için jel veya balmumu uygulayın ve içine sarın. Hafifçe kafasını vernikle serpiştirin.

Kaskad döşeme temel kural saç hacminin korunmasıdır

Islak saçların tüm uzunluğu boyunca daha zarif bir şekilde sermek için, şekillendirmek için köpük uygulayın ve saçları bir saç kurutma makinesi ile kurulayın ve 90 ° ‘lik bir açıyla kaldırın. Ardından uçları içeri veya dışarı kaydırmak için geniş bir yuvarlak tarak kullanın. Daha özgün bir çözüm: yüz hattında saçları içeride ve diğer her şeyde – dışarıda sarın.

Saçınızı ütü ile şekillendirebilirsiniz. Saçlarda bile, kaskatın yapısı açıkça görülebilir. Özel koruyucu ekipmanı önceden kullanmayı unutmayınız. Ve ayırma seçenekleriyle deney yaptığınızdan emin olun.

Şık saç üzerinde kaskad fotoğraf tarafından bakılırsa, bu saç modeli iyi görünüyor. Tüm avantajlarını değerlendirin. Farklı döşeme yöntemlerini denediğinizden emin olun. Aynı saç kesimi ile yeni benzersiz görüntüler oluşturmanıza izin verecekler.

Ayrıca ilginç: kına ile saç güçlendirilmesi