Royal Tohum: temizliği ve kilo vermek için nasıl başvurulur

kraliyet tohumu
Kraliyet Tohumları
Fotoğraf: Getty

Kraliyet tohumları nedir?

Arapçada, bağırsakları temizlemek için kullanılan küçük tanelere “Habbatul muliuk” denir. Kahvenin büyüklüğüne ve rengine benzerler ve zehirli bir bitkinin tohumu yağıdırlar – Hint yağı. Yaşam ve sağlık için ciddi tehlikelere rağmen, bazen dekoratif amaçlı yetiştirilmektedir. Ayrıca, bilinen ve yaygın olarak kullanılan bir hint yağı, hint tohumlarından yapılır.

Ancak, Müslümanlar kraliyet tohumlarını güçlü, temizleyici bir gastrointestinal sistem olarak kullanırlar. Tohum üreticileri, radikal temizlik nedeniyle bağırsağın cüruf, fekal taş yığınlarından kurtulacağını iddia ediyorlar. Vücuttan toksinler, karsinojenler, çürüme ürünleri kaldırılacak.

Kullanım endikasyonları şunlardır:

– kronik kabızlık;

– Sindirim sisteminde sürekli ağırlık ve rahatsızlık;

– Aşırı kilolu;

– kellik, kepek;

– Akne, akne, deri iltihabı;

– Alerjik reaksiyonlar.

Bütün bunlar, vücudun, metabolizma bozukluklarının, sürekli zehirlenmenin gizlenmesinde gerçekten belirtiler. Vücut, toksinleri ve toksinleri temizlemek için kraliyet tohumuna yardımcı olabilir.

Kilo kaybı ve temizliği için kraliyet tohumu nasıl kullanılır?

Yutulduğunda, kastor tohumları güçlü bir reaksiyona neden olur, kusma ve ishal ile kendini gösterir. Bu yüksek dozda ölümcül olan bitkisel zehir risin. Bu nedenle, gövdeyi saflaştırmak ve ağırlığı azaltmak için kastor tohumlarını kullanırken önerilen dozu aşmamak son derece önemlidir.

Kilo kaybı için kraliyet tohumu, vücut ağırlığına bağlı olarak aşağıdaki şemaya göre kullanılır:

– 110 kg ve daha fazlası – 1 adet. bir randevu için, genellikle haftada bir kez değil;

– 90 kg ve üzeri – 1/2 adet;

– 75 kg – ¼ adet arasında. haftada

Aşırı kilo almayanlar için tek bir resepsiyon için tohumun dörtte biri yeterlidir, ancak büyük bir göbeği, güçte bir düşüşü, sağlık problemlerini ortadan kaldırmak ister. Sağlıklı insanlar kilo kaybı ve temizlik için kullanabilirler. veya 1 adet kuru hint tohumları.

Tahıl kabuktan arındırılmalı, ½ bardak su ve bir içecekle karıştırılmalıdır. İşlem için, sabahın erken saatlerinde, bağırsağın doğal aktivitesi yüksek olduğunda idealdir. Gecede 2-3 saat gece çekmeden önce tohumu almaya izinli. Komple kurs 10 temizlik prosedürüdür. Mümkünse iyileşmeden önce ve sonra yemek yemek kolay olmalı, vejeteryan.

Önerilen dozu aşmamak çok önemlidir. Bir tane bile çocuk için ölümcül. Bir yetişkin için öldürücü doz 6 tanedir, ancak 3 tohum almak bile ölüme neden olabilir.