Uzama ile oyma yapmanın yolları

Makalenin içeriği:

 • Neye ihtiyacın var
 • Uzatılmış bir kare döşemenin kolay yolları
 • Uzamada kare döşenme yöntemleri

Kareyi istifleme
Uzama ile istifleme
Fotoğraf: Shutterstock

Neye ihtiyacın var

Bir uzatma için kareyi yatırmak için ihtiyacınız olacak:

 • köpük veya köpük
 • stil için jel
 • saç kurutma makinesi
 • bigudi
 • demir doğrultma
 • elektrik anahtarı veya maşası
 • saçın termal koruması için araçlar (sprey veya süt)
 • tarak
 • havlu
 • saç spreyi
 • saç bandajı

Uzatılmış bir kare döşemenin kolay yolları

Her gün için saç modelleri oluşturmak için uygun olan aşağıdaki ifade yöntemlerini kullanın. Saçlarınızı nemlendirin, bir havluyla sıkın, kafanızın etrafına sarın ve saçınızın kurumasına izin verin. Bundan sonra, saç şekillendirmek için biraz köpük veya köpük uygulayın (bir top yeterlidir). Telleri büyük bukleler üzerinde döndürdükten sonra bukleleri saç kurutma makinesinden ılık hava altında kurutun. Curlers 15 dakika bekletin, böyle bir stil çok ince saçlara bile hacim verir.

Aşağıdaki basit yöntem en tembel genç bayanlar içindir. Saçınızı kurutduktan sonra düz bir parçaya bölün. Bundan sonra, parmak uçlarını şekillendirme ve kaotik hareketler için jel ile yağlayın. Elde edilen hairdress cila alın. Bu dikkatsiz döşeme görüntüünüzün coquetry ve playfulness verecektir.

Hemen hemen tamamen kuru saçlar bir tarafta ilk tarak, iyice kurulayın ve sonra diğer tarafa taranmış saç ile aynı şeyi yapın. Başını yere koy ve başını salla, sonra kafanı keskin bir hareketle kaldır. Şimdi eğik bir ayrılık yapmak ve saç stilini vernikle düzeltmek için kalır.

İtaatsiz saç uysallaştırmak için bir bandaj yardımcı olacaktır. Bu yöntemle aşırı büyümüş kökleri de gizleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, istenilen renk ve genişlikte bandajı seçin ve aksesuarı kafanıza koyun. Böylece şık bir gençlik görüntüsü yaratacaksınız.

Uzamada kare döşenme yöntemleri

Yangın yanlısı bir partiye gitmek, etkili bir şenlikli stil yapmak. Bunu yapmak için, iplik tellerini maşalara sarın ve bobinleri dikkatli bir şekilde çıkarın ve bukleleri parmaklarınızla köklerden saç uçlarına doğru taraklayın. Yine, şeritleri taraklayın, ancak şekillendirme için az miktarda jel kullanın. Şimdi eğik bir ayrılık yapın ve patlamaları parmaklarınızla şekillendirin. Saç stilini cila ile sabitleyin.

Uzatmadaki karenin şenlikli bir şekilde döşenmesi, bir gece elbisesi ve zarif mücevherlerle birleştirildiğinde özellikle şık görünmektedir.

Bir moda kulübüne ya da bir partiye gitmek için “uzatılmış kare” saç kesimi, ipuçlarını dışarıya doğru çevirerek döşenebilir. Bu saç modeli, cesur ve canlı bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Saçlarınızı bir saç kurutma makinesi ve yuvarlak bir tarakla daha iyi çevirin. Bükülmüş tüylerin uçları kabartılabilir.

Kısa bir saç şekillendirme yapmak için saçlarınızı geriye doğru sürün ve jel ile tutturun. Bu saç modeli hemen hemen her saç rengine uygundur, yüzünü açar ve kazanan bir ışıkta etkili akşam makyajını sergileme fırsatı verir.

Uzamadaki oymanın daha cesur bir tasarımı için ütüyü düzleştirmek için kullanın. Saçlarınız yumuşatılacak ve saç kesiminin hatlarını vurgulayarak lüks bir şekilde parlayacak. Düzleştirmeden önce saçlara köpük veya şekillendirme köpüğü ve saçı aşırı kuruma, kırılganlık ve kayıptan koruyan bir saç koruyucu madde uygulayın. Büyüleyici bir etki yaratmak için, önce saçları iyice ütüleyerek düzeltin ve ardından saç kurutma makinesiyle ve kıvırmayla ipuçlarını biraz döndürün.

Akşam stili uzatılmış kare, retro tarzında yapılabilir. Bunu yapmak için, tüm saçları ipliklere ayırın ve kökleri bir kıvrım veya forseps ile kıvırın ve bukleler bir yönde dikey olarak sarın. Elde edilen bukleleri taramayın, saç spreyi ile biraz serpiştirmeniz yeterlidir.

Akşamı uzun bir meyvenin düzgün bir şekilde döşenmesi için, zarif saç stilinin adım adım yaratıldığını gösteren bir video izleyebilirsiniz.

Ayrıca okumak ilginç: yüz için makyaj