Voronezh’den muhteşem bir model Justin Bieber’ı çekti.

güzel göğüsler

Irina Ivanova, Voronezh’de doğdu, fakat hala okuldayken, ebeveynleriyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı. Burada kız Arizona Üniversitesi’nde iyi bir eğitim aldı, ama Irina’nın başarısı dış verileri getirdi. Irina ile öğrenciler Playboy dergisi ile işbirliği yapmaya başladı. Rus modelinin iştah açıcı biçimleri, yapımcı Justin Bieber. Irina, ben bir şarkıcı için bir Kanadalı şarkıcıya yıldız koymayı çoktan başardı.

Bugün Irina başarılı bir modeldir. Fotoğrafları popüler Amerikan yayınlarının kapaklarını süslüyor. Kızın şükranları ve aboneleri açık resimlerle: her gün model, güzel göğüsleri gösteren “Instagram” erotik çekimlerinde. Gerçekte, Irina Kim Kardashian, Irina’nın figürünü kıskandıracaktı.

güzel göğüsler

Bu arada, Irina’nın akrabaları frank fotoğrafları hakkında sakin. “Gösterecek bir şeyim var, neden saklanmalıyım? – Ivanova gazetecilere verdiği demeçte. “Başardığım her şeyden gurur duyuyorum ve vücudumu seviyorum.” Ailem her zaman beni destekledi ve bugüne kadar bunu yapmaya devam ediyor. “