Yıldız örneğinde oval yüz tipi için 23 saç modeli

Ünlü güzelliklerin stilistleri tarafından atılan fikirlerden ilham alıyoruz.

Oval yüzün kesinlikle herhangi bir saç kesimi ve dahası şekillendirici olduğuna inanılmaktadır. “Oval” in mutlu bir sahibi misiniz, henüz saçınızı bulamadınız mı? Kırmızı halıda “ünlü” olan seçeneklere yakından bakın: bunlardan biri sizinki gibi olacaktır.  

Jennifer Connelly

Kişinin oval tipinin sahipleri, istediğiniz kadar saç giyebilirler – her şey onlara gider. “Oscar” ödülü (“Akıl Oyunları” nda En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu) Jennifer Connelly, doğru özelliklerin en basit “plaj” dalgalarını nasıl vurguladığını gösterir.

Dautzen Croesus

Hollanda modeli, düz saçların zaten uzamış bir yüzü (yani, ihtiyacınız olan her şeyde değil) uzadığını bilir. Bu nedenle, pony kuyruğunu yayarak, lüks bukleler hafifçe bükülür ve Disney prensesine benzer hale gelir. 

Jessica Biel

İşte onlar, düz iplikçikler – söyleyeceksin ve olacak … ve doğru ve aynı zamanda değil. Bay Timberlake’in karısı uzun zamandır doğal seçeneğin lehine bir seçim yaptı ve en göz alıcı olaylarda bile şekillendirmeyle uğraşmadı. Fakat ovalin ağırlıklandırılmasından, Jessica, bazal alandaki hacim tarafından kurtarılır ve yüzün görsel olarak “kırılması” ile daha kolay “kolay” hale getirilen ince ve hafif yırtılmış bir patlama meydana gelir. 

Emma Stone

Yıldız “La Landa” doğal çizginin güzelliğini nasıl vurgulayacağını bilir: sadece yüzünüzü açmanız, saçınızı basit bir kuyrukta toplamanız gerekir. Bu durumda, yan ayrılık, bir saç modeli nota verir ve daha çekici hale getirir. (Oku: Emma Stone: Hollywood’un en zengin aktrisinden en iyi 10 kıyafet)

Eva Mendes

Elbette, Ryan Gosling’in seçilmiş olanı, herhangi bir saç modeli ile inanılmaz derecede sevimli ve baştan çıkarıcı görünüyor. köklerine bouffant ve büyük bukleler yüzünü yumuşatmak ve yontulmuş elmacık kemikleri ve çene, odağını: Aynı zamanda, onun güçlü çene doğru oval, saç kesimi katmanlı mükemmel maskeleri hakim olduğunu bilir. 

Jennifer Lawrence

Ovalin güzelliği, onunla neredeyse her saç stilinde çalışabilmeniz gerçeğidir. Yüzü nazikçe çerçevelendiren “Miss Joy” u (düşük kuyruk ve serbest kalan teller) seçen seçeneği gerçekten seviyoruz. Sessiz, dengeli, zarif ve elbette güzel – en azından spor salonunda, hatta kutlamalarda. 

Poppy Delevinj

İngiliz modeli ve kız-kız Poppy Delevin gibi yumuşak romantik ve kaotik dalgalar – oval yüze (özellikle elmacık kemikleri ve özellikle uzun saçlarınız varsa) biraz “biçim” eklemenin harika bir yoludur. 

Beyoncé

Beyoncé’nin de gösterdiği gibi, yumuşak düz teller bile kuru bir modelleme spreyi veya kuru bir şampuanla hacim eklerseniz, klasik ovalin pozitif bir görüntüsü için mükemmel bir şekilde çalışabilir. Aksi takdirde, teller yüzünü daha uzun süre kaldıracaktır. 

Halihazırda daha uzun bir yüzleşme korkusu hakkında konuştuk ancak Beyonce’nin yaptığı gibi, bazen denemeden korkmamak gerekir: Örneğin, uzun bir kuyruk tüm stoklarınızı keskin bir şekilde yükseltir. 

Rihanna

Her şey basit: sadece uzunluk değil, aynı zamanda hacimden de korkmayın. Onunla oynayın, saçınızı sarın, tarar ve komik kuyruklar inşa edin (bir kez daha Beyonce’a bakın) ─ “genişlik” aşırı “uzunluk” ile başa çıkmaya yardımcı olacaktır. 

Emma Watson

Bob, hayranlık uyandıran Hermione’nin hafifçe uzatılmış yüzüne mükemmel bir şekilde uyuyor: Bu güzel ovalin netliğini ekledi ve elmacık kemiklerini açıkça izledi. Bir nüans: eğer Emma’nın örneğini takip etmeye karar verirseniz, başınızdaki klasikleri bölgesel Yasama Meclisi başkanının saçına benzetecek olan doğrudan “ağır” ayrılmamaya özen gösterin. Eğik olun – sonra bile ipuçları bükülebilir.  

Megan Fox

Küçük Ninja kaplumbağalarının yeni bir kız arkadaşı, yüzün uzun şeklini basit asimetrik bir stil ile mükemmel bir şekilde dengelemeyi gösterir. Bir tarafta (kulaklar arkasında ve etrafında asi bukleler evcilleştirmek bir balmumu veya jöle kullanın) üzerinde saç Penye büyük bukleler lay – layık kırmızı halı hazır yay. 

Charlize Theron

Aktris daha göze böylece (tıraş nalyso dahil o “Mad Max” dördüncü bölümünde rol için yaptığı gibi,) Hollywood’un kendisinin Güney Afrikalı yüzü, çok uyumlu. Bu varyant biz çok başarılı olduğu göz önünde bulundurun: bu asimetrik saç rafine orantı Charlize özellikleri “kesip” üzeredir, ancak saç dekorasyon için denge geri, bu yıkıcı etkiyi ortadan kaldırır görünüyor (yerine saçlar için jant geniş kurdele kullanımını – bu görüntü daha romantik yapacak) . 

Julia Roberts

Geri çekilen saç (yüze bakan sadece birkaç iplikçik bırakarak) yüzün “azaltılması” ve aynı zamanda elmacık kemiklerini vurgulamak için mükemmel bir yoldur (pratikte hiç yoktur). dediğimiz anlamak için mükemmel bir gülümseme sahibi bakmak ve sonra sadece düşük ışına saçları toplamak ve bir kişinin ipliklerini bir çift serbest (istenirse sadece kendi utjuzhkom podzaviv). 

Liv Tyler

Oval bir yüz tipinin sahip olduğu başlıca problemlerden biri, çok uzun olduğu korkusudur. Siz de benzer düşünceler tarafından ziyaret edilirse, bir patlama kesilir – orantıları dengelemeye yardımcı olur. Kaşların altında, orta kalınlıkta ve mantıklı filirovannaya – “elf” Liv Tyler gibi – bizim favorimiz. 

Joan Smalls

Başın üst kısmında sabitlenmiş olan arka saç, “ovaliters” için riskli bir seçenektir. Ancak, elmacık kemiklerini vurgulamak istiyorsanız (ve en önemlisi bunu yapabilirsiniz) ve yüzün daha fazla fatura haline gelmesinden korkmuyorsunuz, deneyin! Joan’ın örneği, hiçbir şeyin imkansız olduğunu kanıtlıyor. 

Jordan Dunne

Klasik yüz oval için bir başka riskli seçenek, uzaması riskini de beraberinde getiriyordu – kuyrukta alınan veya orta kısımda bir demet halinde toplanan saçlar. Tartışmayın, varyant ilginç ve zariftir – klasik tarzın standart bir örneği! – Günlük yaşamda bazen bizim için gerekli olan. Böylece, bu harika yayı tekrarlama çabalarınız boşuna değil, saçların kulağınızdan düzgün bir şekilde alındığından ve vernikle güvenilir bir şekilde sabitlendiğinden emin olun (bu, yüksek elmacık kemiklerini vurgulamaya yardımcı olacaktır). 

Sienna Miller

Sevişmek (onun hakkında: Shagging shag: nasıl şık ve tüylü olmak) ve düzensiz bukleler kolay yapılandırma – ve hatta bir kraliçe gibi görünmek süper ince saçları ile. 

Bu arada, uzun patlama dikkat (burada normalden biraz daha uzun Sienna): Bu yüzün İdeal şekline görsel yakın çıkıntılı elmacık kemikleri ve pürüzsüz sivri çenesi, gizlemek aktris yardımcı olur. 

Amber Heard

böylece oval kişilerin sahipleri olan asimetri bir önemsiz olmayan sürümü: bir tarafı Spit üzerinde örgülü (bunlar moda şimdi – “Okul pigtails: Ani güzellik-eğilim yaz” okuyun) oyunculuk gerekli unsuru yapar ve hatta gür kıvırcık saçlarıyla kızlarda göz alıcı bir görünüm grunge. 

Rachel Bilson

Bazen oval yüzler çok … mükemmel görünüyor. Bu kukla etkisini arttırmak istemiyorsanız, saçınızı sadece beş parmağınızla yıkadıktan sonra yıkayın ve yıkayın. Ardından kuru köpük veya doku sprey ile kol ve yıldızı yaptığı gibi, doğal bir ışık yükleme paylaşım yapılandırma vermek “Kaçış» ─ rahat iyi olmalı, ama aynı zamanda zarif. 

Victoria adalet

Bazen, yüzünüzü yeni bir şekilde “açmanız” için gereken her şey, eğik bir ayrılık yapmaktır. Victoria Adaletine bakın ve aynı şeyi yapmaya çalışın: alnın yarısı boyunca bir saç telini uzatın ve kulağın arkasına kilitleyin (toplu gevşetilebilir veya düşük güçlendirilebilir – Jennifer Lawrence’a bakın). Ovalin daha açık ve figüratif hale geldiğine katılıyor musunuz?  

Zoe Deschanel

Son olarak, retro tarzı hayranları için (yanı sıra tembel için) bir seçenek: Çok tembel ise, Liv Tyler rüzgar saç veya Jessica Biel, sabırla ütüleme çekerek olarak, sadece onun başını gür “arı kovanı” inşa etmişti (veya “gözetleme yeri”) . Patlama hakkında unutma: yarısı uzun ve “yırtılmış”, bu zorunludur.

 1. İnce saçlar için saç modelleri: 20 kazan-kazan seçenekleri
 2. Bir polar ile vurun: “babette” nin kült stili (ve nasıl yapılacağı)
 3. Çizginizi bükün: Kaşlarınızın “yaşam döngüsü”
 4. Oprah 2020: Amerika yeni başkanını ağırlıyor (kadın)

Fotoğraf: Getty Images

Silikonlu Silikonlar: Onları önlemek için 7 ciddi sebep

Silikonların gerçekte ne olduklarını, cildimizde ne gibi bir etkiye sahip olduklarını ve bunları (ve daha da önemlisi) ürünlerin bileşiminde nasıl tanıdıklarını söyleriz.

Cildinizin ne kadar hassas olduğuna ve ne tür bir özelliği attığınıza bakılmaksızın, çoğu bilim adamı silikon ürünleri kullanmamanızı tavsiye eder. Dolayısıyla asıl sorun: hiç bir zaman anında olamaz ve kolayca etikette bulabilirsiniz – yaşam deneyimleri üreticiler tarafından öğretilen son derece bilimsel mesleki terimlerin her türlü malzemeyi şifreleyerek başarıyla “saklambaç” onları öğrendik. Ayrıca, tüm yeni yeni silikon modifikasyonlarının neredeyse her gün icat edilmeye devam ettiğini unutmamalıyız.

Kozmetik şirketleri neden silikonları terk etmiyor?

Adalet uğruna şunu hatırlatırız Silikonların zararı hala yaygın bir gerçektir. (Bu hipoteze karşı kararlı bir şekilde isyan eden birçok bilim adamı var). Aynı zamanda, her gün yetkin uzmanlar arasında silikon bazlı kozmetik ürünlerin yapılamayacağı gerçeğini destekleyenler her geçen gün daha da artmaktadır. Örneğin, ulusal düzeyde Sağlık Kanada’nın yetkili bakanlık açıkçası zararlı silikonların pek çok alt tipi tanıdı (en azından zararlı bütün çevreye: silikonlar Sonuç olarak, doğada biriken devasa miktar olarak, ayrıştırmak ve yok).

Güzellik ürünlerinin% 75’inden fazlası silikonlar ve parabenler içerir.

Güzellik ürününün dokusunu daha homojen yaparlar. Ayrıca silikonlar ürünü daha dayanıklı ve plastik hale getirebilirler. Yani, örneğin, kreminizin dokusunun kadifemsi olduğunu ve cildinize hoş olmayan bir yapışkanlık hissi vermediğini düşünüyorsanız, büyük olasılıkla, silikonlar temelinde yapılır. Sonuç olarak: cildiniz daha fazla nemlenmiş görünüyor – ve bu, ürünün gerçekten de “işe yaradığını” düşünmenize neden olur, ancak gerçekte sadece kısa süreli ve önemli ölçüde yüzeysel bir etkidir.

Daha ucuz. Gerçekçi olalım: Herhangi bir iş öncelikle faydalarla ilgilenir. Bu nedenle silikonun düşük maliyeti, mümkün olan her yerde eklendiğinin ana sebebidir. Sonuçta, doğal parçalanabilir bileşenler çok daha pahalıdır ve açık nedenlerle raf ömürleri bile çok daha hızlıdır.

Silikon bazlı ürünleri önlemek için 7 ana neden:

Silikon – (- bu neden kötü olduğunu biz açıklayacağız aşağıda onun moleküller su ile etkileşime anlamına gelir) bir hidrofobik madde. Böylece, hangi birçok kozmetik şirketleri kendileri (bu noktada dolaylı paketleri “24/48 saat nemlendirici” ilgili notlara) derin nemlendirici “Resmi olarak kanıtlanmış” uzun süreli etkiyi övünme hakkı dikkate nedeniyle, cildi “mühür” söylenebilir.

Cildi nemlendirmek için aloe vera ve zararsız yağlar gibi doğal içerikler arayın – örneğin, shea ve jojoba.

1) Silikonlar cildinizi daha iyi yapmaz. Silikonlar, gerçekte, nemlendirmez ve cildi beslemez – bu bir gerçektir. Ve ne olursa göründükleri bir krem ​​etiketi (biz nedeniyle insan gözüne görünmez film, tıkanmasına, daha önce yazdığı gibi, aslında nemle beslenen cildin sadece yüzeysel ve geçici his oluşturulur) ne kadar pahalı. Ama aloe vera gibi doğal maddeler, zararsız yağlar – Böyle shea ve jojoba olarak – heyecanla bu görev ile başa.

Silikonlar sonlar tarafından tanımak en kolay: -methicone, -silikon, -oxane …

2) Silikonlar, cildi mat ve susuz hale getirebilir. Cildiniz doğal olarak normal veya kuru ise, o zaman, bu, döküntüleri önlemek mümkün olacak. Ancak, bu durumda daha da büyük bir kasılma ve bir kurulık hissi ile karşılaşacaksınız. Tabii ki, adalet adına, sadece silikonların yeterli nemi engellemediğine dikkat çekiyoruz. Bununla birlikte, cildin yenilenmesinin doğal süreçlerini etkileyebilecek olan diğer tüm şeylere bu “yardımcılar” dır. Ve bedenin kendisi bile, doğal nemlendirme süreçlerine daha az odaklanacaktır.

3) Silicons gözeneklerinizi tıkar. Polietilen film gibi, silikonlar da cildinizde bir bariyerdir ve kelimenin negatif anlamında bir bariyerdir. Gerçek şu ki, dışarıdan gelen cilde erişimi engelleyerek, sürekli olarak sebum ve yeni ölü hücreler geliştirerek, kir ile “sızdırmazlık”.

En yaygın silikon – dimetikon (dimetikon) – aynı zamanda cildimiz için en zararlı olanıdır.

4) Silikonlar, hücrelerin doğal yenilenmesini engeller. Bildiğiniz gibi, yaklaşık 28 gün (kişinin yaşına bağlı olarak) cildin başlangıcından itibaren soldurmaya kadar devam eder. Bu dönem cilt yenileme döngüsü denir. Silikonların da bu doğal süreç üzerinde bir etkisi vardır: cilt üzerindeki bariyer ölü hücrelerin ortadan kaldırılmasını ve yeni oluşumların oluşmasını önler. Sonuç olarak, pigmentasyon gelişmesi olasılığı, kırışıklıkların ve kızarıklığın artması artar.

5) Silikonlar sivilce görünümünü provoke edebilir. Aynı bariyer, bakterilerin çoğalması için bir ortam yaratılmasıyla, tahriş ve erüpsiyonlara neden olur. Bu nedenle, bu hastalığın belirtilerini göstermeye eğilimliyseniz, özellikle silikonlara dayanan ürünlerden kaçının.

6) Silikonlar, diğer katmanlar ürünlerini katlarken emilmelerini önler (yani, serum serumu, kremi, iksiri, astarı, tonu vb. kullanırken). Eğer silikonların temelinde bir temizlik maddesi ile başlamak günlük güzellik rutin, bu daha sonraki Cilt fonlarının derecesini etkiler Örneğin, hangi ile aniden çok daha az etkili hale gelir.

7) Silikonların deriden çıkarılması zordur. En yaygın silikon – dimetikon (dimetikon) – cildimiz için çok “ağır” ve oldukça yoğun istenmeyen bir bariyer oluşturur. Bu arada, sadece niteliksel iki fazlı temizlik ürünleri bununla başarılı bir şekilde başa çıkıyor. Saç ile, tabii ki, daha da zor – su silikonları yıkamamaktadır ve yine de bu bakım maddelerinin en sık eklendiği (hemen herkesin içinde) saç bakım ürünleri ve saç derisi içindir.

Üründeki silikonları nasıl ayırt edebilirim?

Aşağıda, koleksiyonunuzda ve dekorasyon araçlarınızda bulunması muhtemel isimlerin bir listesini sunuyoruz (İngilizce olarak alıntı yapıyoruz, çünkü bunlar genellikle bu şekilde – uluslararası olarak belirtiliyor). Yani, en yaygın silikonlar şunlardır:

Koni:

dimetikon
metikon
trimetikon
siklometikon
amodimatikon
trimetilsililamodimetikon

Siloksan:

siklopentasiloksan
Polidimetilsiloksan

Conol:

Dimetikonal

Polimerler:

C10-30 Alkil akrilat çapraz polimer
VP / VA Kopolimer
Polybutene
Polyisobutene

 1. Güzellik incelemesi: Botox güvenlidir
 2. Yaşlanma karşıtı etkinin rengi: Hangi gölgeler bizi daha genç yapar (ve onları nasıl seçersiniz)
 3. Kozmetik atmanın zamanı geldiğini nasıl anlayabilirim?
 4. Megan Mark, vogue kesme botuna nasıl ve neden dönüş yapıyor

Fotoğraf: Getty Images

Kilo verdiğinizde vücuda ne olur?

En uygun diyetin bile istenmeyen sonuçları olabilir. Diyetisyen Mikhail Gavrilov’un kilo kaybının en yaygın “yan etkileri” hakkında konuşmasını ve onlardan nasıl kaçınacağınız konusunda ipuçları vermesini istedik.

Gevrek cilt

Belki de bu, diyetlerin en istenmeyen sonuçlarından biridir ve kilo vermenin tüm estetik sonuçlarını ortadan kaldırır. Tabii ki, biz iki, hatta üç kilo kaybı bahsetmiyoruz – bu durumda, bir maksimum streç bekliyor, yağlar ve kremler çeşitli önleyebilir ve hala varsa, o zaman güzellik uzmanı yardımcı olacaktır Çatlakların kurtulmak hangi bugün meydana gelmesi. XXXL boyutunun en küçük S’ye değiştirilmesi söz konusu olduğunda, çok dikkatli olmak önemlidir. Hızlı kilo kaybı ile cildin yeni boyutlara cevap vermesi için zamanları olmayacak ve rahatsızlık vermeyecek kadar küçülecek. Sivri deriden kurtulmanın tek yolu, cerrahın kafa derisidir. Benzer bir sorun özellikle sigara içenler ve yaşlılar tarafından etkilenecektir.

Diyetisyenin yorumu: Zayıflama sırasında iyi bir cilt durumunun korunmasına yardımcı olan ilk kural, ağırlığın kademeli olarak “boşaltılması” dır. Bu durumda, cildin adapte edilmesi ve küçültülmesi daha kolay olacaktır. En uygun kilo kaybı ayda 4 kg’dır. Büyük bir vücut ağırlığı söz konusu olduğunda, o zaman ilk ayda kilo verebilirsiniz ve daha fazla kilo için 6-7’ye kadar. Ancak, bu dönemde, esas olarak su, yağ dokusundan uzaklaşacaktır. Gelecekte, daha yumuşak bir kilo kaybı oranına uymalıyız.

Kilo verme sürecinde cildin kasılma yeteneğini aktive eden prosedürler yapmak yararlıdır. Cildin yaşına ve durumuna göre ayrı ayrı seçilirler. Çoğu zaman, doktorlar kaldırma (radyo dalgası veya kızılötesi) ve lazer donanım prosedürlerini önerir. Yukarıdakilerin hepsi 2-3 ay içerisinde kurslarla yapılır. Kilo kaybı ve masaj sırasında sarkmayı önlemek için etkilidir. Donanım teknikleriyle kombinasyon halinde tavsiye edilebilir – bu yaklaşım çok iyi bir sonuç verir. Masaj drenajı arttırır, daha karmaşık yağların parçalanmasından sonra oluşan yağ asitlerinin yok edilmesini hızlandırır, deri altı yağına, yüzeysel kaslara ve aslında deriye arteryel kan akışını uyarır.  

Kilo vermekle karşılaşabilecek bir başka problem de ciltte cilt oluşumudur. Bu problemle karşı karşıya olan veya olmayan, öncelikle genetik bağlıdır, ancak cilt durumu da streç işaretleri görünümünü önceden belirleyebilir. Elastikiyetli, iyi nemlendirilmiş cilt, gerilmeye karşı daha etkilidir ve bu nedenle streç izlerine daha az eğilimlidir. Derilerin önlenmesi için, deride kan dolaşımını arttıran tüm işlemler – soyulma, sert bir bezle masaj, kontrast duşu yararlıdır.

Yeni cilt hücrelerinin oluşumu için, vücut öncelikle proteinler ve Omega-3 yağ asitleri (en iyi kaynağı balık ve / veya az yağlı kanatlı olan) olmak üzere yapısal elementlere ihtiyaç duyar. Bu nedenle, bir diyet sırasında cilt tonunu korumak için, rasyonel beslenmenin temel kurallarına uymalısınız!

depresyon

Bir diyete eşlik eden en yaygın hastalık. Ve bu, tüketilen karbonhidrat miktarı değil, bir borç gibi, ruh halimizden sorumludur, ama sonunda. İngiliz bilim adamları tarafından yürütülen ve PLOS One dergisinde yayınlanan bir araştırmaya göre, dört veya daha fazla yıldır diyet yapan kişilerin, döngüleri kilo alanlara göre daha fazla depresyona girme olasılığı daha yüksektir. Bu süre zarfında insanlar diyeti kendi içinde bir amaç olarak algılamaya başlıyor ve sonuçlara ulaşmak için nerede daha fazla çaba göstereceğini anlamıyorlar. 

Diyetisyenin yorumu: Kilo verme sürecinin, sadece belirli bir diyetin gözlenmesiyle değil, aynı zamanda dikkate alınması önemlidir. Beslenmede kısıtlamalar, aynı zamanda genel olarak yeme davranışının düzeltilmesi ile. Örneğin, uzun süre yemek, bir kişi için birkaç zevk kaynağından biri olsaydı, tabii ki, onu kaybetmişti, bir süre için moral bozukluğu olacaktı. Bu durumda, kilo kaybı ve psikoterapötik maruz kalma yöntemleri: ototrenik, meditatif ve solunum teknikleri, görselleştirme olmalıdır. Vücudun zevklerini (spa cilt bakımı, masaj, sauna, hoş dokunma duyumları, fiziksel aktiviteler), ruh (kendi kendine geliştirme, tiyatro ve sergi gezileri, okuma kitapları, vs.) Ve El içeren davranır çemberi genişletmek için de gerekli (her türlü uygulamalı yaratıcılık). 

Kilo kaybı sırasında sıklıkla depresyon ile ilişkili olan ikinci özellik – mikro ve makrobesin eksikliği. Özel olarak, o (bu, omega-3 yağ asitleri ve çeşitli vitaminler, vitamin A ve Grup B, aynı zamanda sinir sisteminin normal çalışması için gerekli olan hormon (serotonin ve dopamin) ve maddelerin sentezi için sorumludur eser elementler – magnezyum, selenyum, krom). Bu nedenle, muayeneden sonra kilo verme ile ruhsal depresyon ve depresyonun gelişmesini önlemek için karmaşık ilaçlar reçete edilir.

Kas kaybı

Özellikle günler içinde, sıkı kısıtlamalara geçerek, hızlı bir şekilde kilo vermek isteyenleri ilgilendirmektedir. Unutmayın, bu kilo kaybı genellikle uzun bir sonuca yol açmaz ve kilo kaybı, her zamanki diyete döndükten sonraki ilk günlerde yeterince fazladır. Buna ek olarak, acilen “kas kaybetmek” olanlar, sonuç elde edilmesini engelleyecek, gevşek cilt, şiddetli selülit ve yavaş bir metabolizma bekleyecektir. Her kayıp kilogram kas, metabolik süreci% 10 oranında yavaşlatır. Ve bu, yiyeceklerin vücutta daha kötü emileceği ve yağ biçiminde birikeceği anlamına gelir.

Diyetisyenin yorumu: kilo kaybı, kas dokusu için kaydetmek için, düşük kalori (günde yaklaşık 1000 kcal) ile ciddi kısıtlamalar ─ diyetler protein, yağ ve karbonhidrat, hem de çöplerin içeriğini dengeli bir dengeli beslenme, sopa önemlidir. Toplam günlük enerji tüketimini 500 kcal’den daha fazla azaltmayın – böylece ayda ortalama 3-4 kg kilo verebilirsiniz. ilişkilerinde proteinler, yağlar, karbonhidratlar dengesi, kilo bile aynı (kesilmiş sadece kalori alımı!) kalır: Protein -% 20-30 (onlar tokluk izin ve bizim vücuttaki tüm hücrelerin yapı taşları olan yaşa bağlı olarak, enzimler ve hormonlar), yağ ─% 20-30 (2 \ 3 – balık ve bitki besinler, 1 \ 3 – süt ürünleri, et ve kümes hayvanları), karbonhidrat -% 40-60 (bunların en fazla% 15 ─ basit karbonhidrat , geri kalanı karmaşık, esas olarak selüloz). Gıda, şeker, rafine un, trans yağlardan tamamen dışlanmalıdır. 

Zayıf bağışıklık

Sık soğuk algınlığı, kronik yorgunluk, yorgunluk, baş ağrısı, döngü yetmezliği, adrenal bezlerin çalışmalarındaki problemler, kilo kaybına neden olan problemlerden sadece birkaçıdır. Seattle’daki Kanser Merkezi’nde yapılan çalışmaya göre, kiloları ciddi şekilde azalmış ve hayatında beş kereden fazla iyileşmiş olanlara göre, bağışıklık, kilolarını sürekli kontrol altında tutanlardan iki kat daha zayıftır.

Diyetisyenin yorumu: Kilo kaybı sırasında bağışıklığı azaltmanın nedenleri çok fazla olabilir. Bu dengesiz beslenme içinde (insan gıda intoleransı neden gıdaların diyette elemanlarını (immunglobulinov ve antikorların oluşumuna katılan birçoğu) ve var olanlarla ve vitamin eksikliği (vücut basitçe bağışıklık sisteminin hücrelerinin sentezi için yapı malzemesi kaçırmamalısınız) ve eser olduğunu Bu durumda bağışıklık sistemi, gıda bileşenleri tarafından “dikkati dağıtır” ve artık hastalıklarının nedenleri ile mücadele etmek için yeterli değildir. Zayıf bağışıklığın bir başka nedeni de bağırsak mikroflorasının ihlalidir. Mikrobiyolojideki dengesizlik, diğer şeylerin yanı sıra ekstra kiloların ortaya çıkmasının nedenlerinden biri olabilir ve kilo vermeyi zorlaştırabilir. Nedeni bulup düzelttikten sonra, bağışıklık sisteminin ayarlanması ve normal işleyişi mümkündür. 

uzman

Mikhail Gavrilov ─ Doktor-psikoterapist, MD, yeme davranışı ve kilo kaybını düzeltmek için patentli bir tekniğin yazarı, İşlevsel Tıp Enstitüsü (IFM, ABD) üyesi.

 1. Gün boyunca nasıl yenir, böylece güç her şey için yeterlidir
 2. İnce yıldızlar yetiştiren garip diyetler
 3. İpuçları osteopath: “atlantının düzeltilmesi” – ne var ve gerekip gerekmediği
 4. Göz çevresindeki cilt bakımındaki ana hatalar ve bunları düzelten 13 ilaç

Fotoğraf: Getty Images

Anneannelerin yaşlı kadınlar: kızkardeşlerin erken yaşlanmasının sırları

Bir zamanlar mimik aktrislerin ve tasarımcıların Olsen ikizleri Olsen imp ‘in imkansızlığına ayak uydurma hızı “korkudan” korkuyor. Mary-Kate’in güzelliği düşürme örneğinde, böyle bir sonuç için hangi çabaların gerekli olduğunu anlıyoruz.

Ashley ve Mary-Kate Olsen: genç ve güzel (2003)

Seninle aynı yaşta bakmak normal mi, 15-20 yaşlarında kim? Paparazzi lanetli: Olsen kızkardeşlerinin böyle bir haggard ve bitkin bakış için ne yaparsa yapsınlar, mükemmel bir şekilde yapıyorlar. 

Yaşlılık bir sevinç değil: Ashley ve Mary-Kate 31 yaşında (2017)

Belki de, elbette, şöhret ve zenginlik ile orantılıdır. Bir örnek Dorian Gray ima ederler ama unutmayın etmeyin kardeşler 6 yıl inşa etmeye başladı ve dolar milyonlarca hayranı ve milyonlarca getirdi işletme, o. Kızlar umutsuzca Yatırım amaçlayan oldu ve “tatlı cuties” olmaktan yorgun olduğuna inanılmaktadır daha olgun görünmek için (ağırlık, sigara, içme kahve litre ve sadece kahve değil, bir “doğru” kıyafet giyen kaybetmek vb her şeyi yapmaya başladı ) .. 

Top Kostüm Enstitüsü (1 Mayıs 2017)

Sisters, uzun zamandır laik radarlardan kaybolan bir alışkanlığa sahiptir, bu nedenle her birinin görünüşü, her şeyin uzun bir süre açık – değişime uğramasıyla birlikte, seviyenin değerlendirilmesine izin veren, neredeyse bir içgörü haline gelir. Yani, tüm yıl 2017 yabancı basın sevinirdi: en sonunda ikizleri Olsen ilk bakışta ayırt etmek mümkündür – ve bu saç ya da makyaj rengiyle ilgili değildir. 

“Herkes Olsen’i aldığını, çok iğrenç göründüğünü söyleyebilir mi? Bunu asla yapmamayı bilmem gerek! ”MET MET Gala-2017’de Mary-Kate ve Ashley’nin ortaya çıkmasından sonra Twitter’daki en yumuşak yorumlardan biri. Kostüm enstitüsünün balosunu yakından takip eden herkes, kız kardeşlerin boktan tarzıyla değil, cenazeleri ve düşmüş yüzleri ile ilgileniyordu. 

Ve bir de Amerikalı rap şarkıcısı Nicky Menage ile olan fotoğrafa ne dersin? – İkizlerden 4 yaş daha büyük, ama şaşırtıcı derecede genç mi?

Şovu The Show Home’da Bir Çıplak Oliver Sarkozy Mary-Kate Olsen’de yapan şirket tekrar kendim hakkında konuşmamı sağladı. Doğru, eşinin aile hayatının sırrını sağlam tutması ve her eşin serbest bırakılması laik gazeteciler için bir tatil olduğu için değil. Nedeni, kızın acı verici ve gösterişsiz bir görünümüydi. Makyajcılar ve terbiyesiz stilin (ve hatta parlak saç köklerinin) yokluğunda, moda gözlemcileri uzun süredir Mary-Kate’i azarladı. Ama bu kez onlar da onun görüntüsünde ince bir şeytani ve üzücü bir şey kaydetti. 

New York’taki Oliver Sarkozy ve Mary-Kate Olsen (11 Ekim 2017)
Gizemli Mary-Kate: Bir şey tekrar değişmiş gibi

Bu duyguları tamamen paylaştığımızda, Mary-Kate’e ne olduğunu bulmaya karar verdik ve güzellik-evriminin tam bir foto-kronolojisini (ya da daha doğrusu, bozulma) derledik. Ve ayrıca profesyonel bir uzmana, hataların tekrarlanmaması için nasıl ve neden bu kadar hızlı büyüyebileceğinizi açıklayan bir uzmana da sordum. 

Mary-Kate Olsen (perspektif ─ Ashley Olsen), 2003

2003

Bu fotoğraf on yıldan uzun bir süre önce kız kardeşlerin Olsen için moda dünyasına adım atmalarıyla “isim” kıyafetleri ile adım attı. Saç orta kestane rengi gölgeler, dev gözler, tombul yanaklar – güzel, değil mi?

2004

Saçını birkaç açıklıklı iplerle seyreltiyordu, ama o olmadan yüzün tazeliği fethetmeye devam ediyor. Bu, Olsen ikizlerinin o kadar benzer göründüğü altın zamandı ki, bir kız kardeşini diğerine karıştırmak kolaydı. Ve bu, Mary-Kate’in anoreksiya nervoza için tedavi edildiğini açıkladığı zamandır. Hmm, fark edilebilir mi?

2005

19 yaşındayken Mary-Kate, genç stilini zarif ve zarif bir tarza dönüştürdü. Cildi hala sağlık ve hidrasyonla parlıyor (bazı kusurlar görülebilir olsa da). Kaşlar – bir “natyurel”, saç rengi – zor bir doğal “arada bir şey”. Yetişkin tarzı üzerinde çalışmak gayet iyi geçti – onun için çok iyi gidiyor. 

2006

Burada, sevgili Boho stilinde Mary-Kate (yine de görsel bileşenin değiştirilmesi hakkında konuşmak zorunda kalıyor – saç modeli, makyaj). Onu aşırı sefalet için suçlamayacağız, çünkü Nicole Richie ve Lindsay Lohan döneminde oldu ve o hala neredeyse bir çocuktu. Yüz ovalinin neredeyse değişmeden kaldığını unutmayın. 

2007

Bu yıl, ikizler arasındaki ilk somut ayrımı tutan geçici bir işarettir. Britney Spears 2000, koyu eyeliner ve yoğun göz makyajı tarzında yoğun dokulu ışık dalgaları young genç hanımın 21 olduğuna inanıyor musunuz? 

2008

Bir yıl boyunca, Mary-Kate imgesi neredeyse değişmedi: o hala kelimenin en iyi anlamıyla “cilalı”. Çok çekici ve çok moda. Uzun kirpiklere duyulan sevgi, şiddetli bir renk vermeye devam ediyor. Ve belki de, burun biraz “kayıp kilo” ─ veya görünüyordu?  

2009

Görünüşe göre Olsen burada her zamanki gibi görünüyor. Ancak tüm güzellik eleştirmenleri, 2010’un Mary-Kate için dönüm noktası olduğuna inanıyor. Kırışıklıklar yokmuş gibi ve hayır, ama bir şey değişti. Yüzü “uçup gitti”. 

2010

Bu fotoğrafta Mary-Kate 24 yaşında. Elbette, aynı zamanda bir sorum vardı: aynı kişi mi? Gözleri daha az yuvarlak ve açık görünüyor (bu pek hoş değil), yanaklar – hiç tamamlanmadı (ve konturlamada değil), burnun şekli – daha da rafine. Dudakların bile küçüldüğü ve küçüldüğü, “daha ​​yoğun” hale geldiği görüldü. Tabii ki, rastgele yakalanmış bir çerçeve olabilir, ancak yine de değişiklikler şaşırtıcıdır. 

2011

Mary-Kate’in kısaca denediği parlak bir sarışın görüntüsünü gerçekten seviyoruz. Pembe göz makyajı da sıradışıdır (en sevdiği mat soluk pembe rujunun aksine). Ama bu sadece makyaj işinde mi? Alında kırışıklıkların bir ipucu yok, ama gülümseme çok doğal görünmüyor. Çünkü Olsen uzun süredir kırmızı halı yollarının profesyonelleri mi, yoksa başka bir nedeni var mı? 

2012

Mary-Kate, saçlarının karanlık gölgesine döndü. Ama onu başının renginden daha yaşlı yapmaz, ama yüzleri, yanakları ve çene, açıkça daha ince ve daha keskin olsa da, daha heykelsi. Sadece 26 yaşında olduğunu hatırlayın ve yağın fizyolojik kaybı için – çok erken yaşta! 

2013

Bir sarışın için yapılan son çağrı (görünüyor, kabul ediyoruz, biraz özensiz ve çok akıllı değil). Kaşlar hala muhteşem bir sanatsal karmaşa içinde – Kara Delevin tarafından bile canlandırılabilir ve göz kalemi agresif bir şekilde kışkırtıcıdır. Ama konu bu değil. Bu elmacık kemikleri nereden geldi, yani, daha önce neredeydiler? 

2014

Üç yıl önce, Mary-Kate’in bir fotoğrafı Hollywood güzellik deneylerine alışmış seyircileri bile şok etmeye başladı. Çenesi şu anda neden aynı şeyi yapmadı? Yanaklar nerede başarısız oldu? Belki de, böylesine parlak bir kontrastın hatası yeni bir saç şekliydi – “yağlı” kökler, bükülmüş ipuçları ve ortada sıkı bir ayrılık. Ama tamamen farklı göründüğü inkar edilemez. 

2015

Kontrol atışında, neredeyse yenmek için – kız kardeşi ablasından nasıl ayrıldı! Bu normal yaşlanma mı (Mary-Kate 28 yaşında), yoksa hala kendisi ile bir şeyler yapıyor mu (Oliver Sarkozy ile evli olduğu dışında)? 

Özet: 2007 yılında, yabancı laik gözlemciler, ikizlerin rinoplasti uyguladıkları (neredeyse iki katına çıkmış) önerilerde bulundular. Genellikle, yaşla birlikte, burun ucu daha geniş ve yumuşak olur, ancak keskin değildir. Doğru, burnun plastisitesinin, kısa bir süre içinde Mary-Kate’in ortaya çıkmasıyla meydana gelen değişiklikleri tam olarak açıklayamaması olası değildir. Ayrıca, birkaç (görünüşte çok başarılı olmayan) plastik cerrahi geçirdiğine inanılmaktadır. Örneğin, bir kişi, Olsen’in kaşlarının açık bir şekilde büyüdüğü ve endoskopik bir kaş kaldırma sonucu ortaya çıktığını belirtmektedir. Elmacık kemikleri de en azından çok heykelsi görünüyor. Genel olarak, ne olursa olsun, güzellik uzmanları eminim ─ bu, doğal yaşlanmanın sonucu olarak% 100 değildir. 

Anti-age ilaç uzmanı Natalia Grigorieva’nın Premium Estetik kliniğinin genel direktörü olarak yorumladı:

Mary-Kate’de yaşla ilgili belirgin değişikliklerin nedenleri sıklıkla erken pitoz olarak adlandırılmaktadır. Bununla birlikte, cildin elastikliğini kaybetmesi, bu nedenle kişinin “kaydığı”, bu durumda ikincildir. Geçmişte, Mary’nin yeme davranışında ciddi sorunları vardı, çünkü anoreksiden muzdaripti. Sonuç olarak, kız çok ince ve çok ince oldu, bu yüzünü etkilemedi ancak yüzünü etkiledi: yağ altı subkutan yağ tabakası, elmacık kemikleri daha belirgin hale geldi ve yanaklar – daha içi boş. Örneğin, yakın tarihli fotoğraflarda, boynun boyun ve alt çene açısı alanında sarkması zaten fark edilir. Aslında, tüm bunlar daha çok malnutrisyonun (genel olarak görünüşte ve yaşam tarzı) ve keskin bir kilo kaybının sonucudur.

Mary-Kate ve Ashley: en mutlu 16 yaşındayım nerede?
Mary-Kate: Tarihte anoreksiya ile global kilo kaybının tarihçesi

Radikal görünür plastik burun görünür – sırt ve ucu daha dar hale gelmiştir. Ve Mary-Kate de kontur dudaklı plastiği yapar – üst dudak daha sonraki fotoğraflarda farkedilir şekilde dolgunlaştı. Fakat bu düzeltme her zaman çok dikkatli bir şekilde yapılır, fazlalık olmadan, bu yüzden saç renginden farklı olarak, yüzünü bozmaz, küçük bir “büyükanne” saç modeli ve makyaj.

Cildin rengine de dikkat edin – Mary-Kate, kız kardeşininkinden belirgin bir şekilde daha karanlık bir gölgeye sahiptir. Tabaklanmış yüzler her zaman daha yaşlı görünürler ve kendi kendine bronzlaşma cildin pitosunu hızlandırır. 

Erken yaşa bağlı değişiklikler Mary-Kate (solda) ─ güneş banyosu ve solaryum büyük bir hayranıyım, (Elizabeth Olsen ve Ashley Olsen, 2016 kardeşlerimle) avtobronzant değil demek

Şimdi 30 yıl içinde 40-odd gibi görünmemesiyle ilgili. Biz ─ östrojenlerin üretken sentezinin, dişi seks hormonları (jinekolojik ve endokrin hastalıkları yokluğunda da bunu azaltmaya) gerçeği de dahil olmak üzere uygun beslenme ve kilo kaybı olan ve olmayan dramatik, önemi hakkında konuşun. Kolajen ve elastin – Hormonal denge östrojen sentezinde azalma yavaşlar ve cilt yeni liflerin sentezini çünkü kadının cilt durumu için çok önemlidir. Cilt yavaş yavaş elastikiyetini ve sarkmasını kaybetmeye başlar. Benzer değişimlerle ─ sıklıkla yerçekimi pitozu olarak adlandırılırlar ─ kadınlar menopozda, bazen de daha erken yaşarlar. Kendimiz zaman içinde cildin içinde ideal olarak meydana gelen değişiklikleri hızlandırdığımızda, 25-30 yıl içinde elastikiyetinin ve esnekliğinin kaybı belirtileri ortaya çıkabilir.  

Kate, kozmetik ve saç modellerinin eksikliğinden (kazaen bir çerçeve için) kullanılamaz, fakat cilt kıvrımlarının “sarkması”
Sarkozy Mary-Kate yaşam dönemlerinden birinin “Kurtarma paketi”: güneş gözlüğü, iPhone ve sigaraların (gösterge sıkma nazolabial kıvrımlar belirtmek gösteriyor)

Erken pitoz nedenleri:

Güneş yanığının kötüye kullanılması.
Herkes, A tipi UV ışınlarının, özellikle elastine karşı, deri liflerine zarar verdiğini bilir. Bizi, yılın herhangi bir zamanında (bulutlu havalarda da dahil olmak üzere) etkilediklerini bilmek önemlidir. Ve onlar için arabanın camı bir engel değil. Gün boyunca Güncellememeniz SPF her gün anlamına gelir kullanmıyorsanız, sen, göz alanında örümcek damarlar kırışıklıkların erken görünümünü karşısında risk cildin sarkmasını ve yanaklar ve elmacık kemikleri de dokuları yatan, nazolabial kıvrımlar şiddetlenir. Bu açıdan bilhassa tehlikeli olan solaryumdur – bu tabaklamadan 5 dakika elastin ve kollajenin sentezini 72 saat boyunca engeller! Bu yüzden solaryumu kötüye kullanmamak, ancak cildi seanstan önce korumak daha iyidir. İdeal olarak, bir solaryumda güneşlenmek, yüzünüzü tamamen kapatmak daha iyidir.

Kahve ve sigaralar gençlik ve güzellik için mücadelede kötü müttefikler ama kız kardeşler Olsen korkmuyor

Basit karbonhidratların diyetindeki bolluk.
glukoz kan glikoz düzeyi sonuçları düzenli güçlü bir artış tüm hormonlar, enzimler, vasküler duvar, epitel hücre zarlarının esas olan proteinleri ile reaksiyona girer. Bu etkileşimin bir sonucu olarak, protein oksitlenir – “şekerlenmiş” (bu işlem glikasyon olarak adlandırılır). Sonuç olarak, belirli bir organın dokusunun kademeli olarak yok edilmesi ve işlevinin ihlali söz konusudur. Yaşlanmada ana etken dermiste kollajen proteinlerinin çoğalmasıdır. Daha basit şekerler kullananlar, yaş değişiklikleri daha erken ortaya çıkar. En önemli (ve elementer) yaşlanma karşıtı araçlardan biri, diyette basit şekerin kısıtlanmasıdır. 

Protein eksikliği (özellikle esansiyel amino asitler).
Onunla, çoğunlukla vejeteryanlığa bağlı insanlar, sınırlı bir ürün grubundan bir menü yapıyorlar. Cilt “nemyasoedov” genellikle donuk ve sarkık, zamanın ötesine turgor kaybeder. 

Erken yaşlanmayı nasıl önleyebiliriz?

İlk olarak, erken pitozun ana nedeni haline gelen iç problemleri ortadan kaldırmanız gerekir. En temel: (Bu konuda da uykunun düzenli eksikliği) kötü alışkanlıkları ile kırmaya, bronzlaşmayı vazgeçmek düzenli SPF ile araçlarını kullanmayı öğrenmek için güç normalleştirmek için. Sipariş ve güzellik uygulamalarının cildi getirmek Yardım ─ onlar kolajen ve elastin üretimini stimüle cilt iskeleti güçlendirmek için yardımcı, hyalüronik asidin açığını telafi etmek için deride fibroblastlar aktive edin. 

deneyin:

Mary-Kate Olsen (Ağustos, 2017)

Yüz masajı. Farklı tipler hardware donanımdan el kitabına. Masaj, kaslarıyla çalışmanıza ve tonlarını korumanıza olanak tanır. Bu yüz için bir çeşit “spor salonu”. Bu etkilerin bir sonucu olarak, kaslar koltuklarına gelir ve güçlendirilir, lenf drenajı sağlanır.

Lazer teknikleri Deri liflerinin sentezlenme süreçlerinin tetiklendiği kontrollü bir hasar verir.

Fototerapi. Elastoz problemlerini çözer, yeni kolajen ve elastin liflerinin üretimini uyarır, pigmentasyonu giderir. 

RF-kaldırma. Bu teknikler sayesinde, cilt, kolajen ve elastin liflerinin oluşumunu aktive eden ve aynı zamanda cildin glike liflerini yok eden, büyük bir derinliğe kadar yeteri kadar yüksek bir sıcaklığa kadar ısınabilir.

Kontur plastik. Yüzün orta üçte birlikteki kayıp hacminin geri kazanılmasına yardımcı olur, elmacık kemikleri daha belirgin hale gelir, alt çene ve çene arasında oluşan bir açı vardır. 

Tüm prosedürler (ve bireysel olarak birleştirilmelidir) ve her durumda programların kaldırılması için birçok seçenek vardır. Ana şey bir durum başlatmak değil. 

 1. Ve iki daha iyidir: kızkardeşler Olsen moda dünyasını nasıl ele geçirdi?
 2. 30’a 43 nasıl bakılır: Lisa Eldridge’den bir şeyler öğrenin
 3. Yaşlanma karşıtı makyaj: Cannes lionesses sırları
 4. Sağlıklı yaşamak: “altın kurallar” Kate Hudson

Fotoğraf: Getty Images, Lejyon Medya

Renkli maskara: Bu konuda bilmeniz gereken her şey

İlkbahar ve yaz geleneksel olarak parlak (ve bazen de en inanılmaz) renk tonlarının kirpikleri için rimel ile “göz kamaştırılır”. Renk mürekkebinin podvodkoj ve gölgelerle nasıl birleştirileceğine ve neyin şimdiki en çok nüanslarla nasıl bir araya getirileceğine dair her şeyden önce, Make Up For Ever İçin Evgenie Matveeva bize anlattı.

Neden gereklidir

Siyah rimel, tüm problemleri mükemmel bir şekilde çözen bir klasik. Ve genel olarak öyle. Ancak her makyaj sanatçısı kahverengi, mavi, mor ve yeşil karkas cephaneliğinde, sarı renklere kadar herhangi bir renk tonu bulabileceğiniz sınırlı koleksiyonlardan bahsetmiyor. Kural olarak, renklere çok düşkün olanlar ya da tam tersine, onlardan korkarlar, kömür-siyah kirpiklerini bırakırlar. İlk olan her şeyle açık, çünkü renklerin isyanı – elementleri. Ama ikinci kategori, mavi gölgeler ve mavi eyelinerin bir feat gibi olduğu sınıflardır. Görüntülerini karkas sıradışı tonlarının yardımıyla değiştirmek en kolay olanıdır.

Nasıl kullanılır

Çoğu zaman, makyaj sanatçıları bir katmanda kirpikler ilk siyah maskara uygulamanızı tavsiye eder ve ardından renk katmaktadır. Bu yapaylığın, yapaylığın etkisini önler. Bu özellikle doğal olarak sarı saçları olanlara uygulanır. Ama aslında, her durumda, pigmentlerin yoğunluğuna bakmanız gerekir. Gölge çok doymuşsa, geleneksel bir temel ile karıştırmak daha iyidir. Ama kendi içlerinde renk karkasları oldukça sakin ve daha sonra bağımsız olarak kullanılabilirler. Buna ek olarak, kirpiklerin orijinal rengi de önemlidir, çünkü çok siyah kirpikler rengi mükemmel bir şekilde bastırır ve duruma göre uyarlar.

Kirpikler için temeller ve yumuşatıcılar

Kirpiklere yönelik kaliteli bir temel gereklidir: kirpikleri hasardan korur (temel katın bakım maddelerini araştırır) ve aynı zamanda renk haslığını artırır ve daha yoğun hale getirir.

Buna ek olarak, taban kirpikleri görsel olarak uzatabilir ve daha hacimli hale getirebilir. Böylece, temel zarın parçacıkları her bir ipi, böylece daha kalın hale getirir ve ayrıca ucun uzunluğunu da uzatır.

Bazların jel benzeri ve sıvı kıvamında olduğunu da not etmek önemlidir. Doku ne kadar ağırsa, işlemesi o kadar zorlaşır, ama daha dramatik etki ve buna karşılık daha etkileyici bir görünüm olacaktır.

1/6

Karkaslar için besleyici temel Beauté Des Cils, Chanel.

Kirpiklere Esas Tabaka Kirpik Astarı, Smashbox.

Maskara için besleyici temel, Shiseido.

Kremi ve kirpik genişletici Pure Lash, Jane Iredale. Maskara uygulanmadan önce bir sıkılık verir ve kirpik uzatır. Karkas tüketimini azaltır.

Maskara Kirpik Yapı Astarı, Clinique için temel.

Kirpiklerin hacmini arttıran beyaz maskara “taban kaidesi”, Kiko Milano.

Mavi ve kahverengi maskara: renkleri birleştirmek için kurallar

Kahverengi mürekkep Çok farklı renk tonları: Çikolata kahverengiden kırmızımsıya. Ama her durumda, gözlerinin önünde, siyahtan daha yumuşak ve daha hassas görünüyor. Bu yüzden bu yaştaki kadınlar için mükemmeldir. Ancak, sarışınlar gibi, açık kahverengi ve kırmızı saçlı kızlar. Kahverengi rimel, bakışa derinlik ve sakin bir haysiyet imajı ekler.

Kombinasyon kuralları. Kahverengi mürekkep herkese gider, en azından griye ve gri gözlere hitap edenlere tavsiye ederim. Bu durumda astar, tonda bir ton (ayrıca kahverengi) veya klasik siyah olabilir. Gölgeler bej-kahverengi, altın, mercan, pişmiş toprak tonları seçmek daha iyidir. Ancak parlak neon gölgelerle temas kurmak için tavsiye edilmez. Bundan kesinlikle kimse kazanamaz.

Mavi mürekkep. Şaşırmış olacaksın, ama harika bir şekilde kahverengi gözlü ve yeşil gözlü kızlara gidiyor. Kontrast kuralı burada çalışıyor. Gözler büyüleyici bir şekilde ifade edilir. Ama mavi gözlerle, kombinasyon çok da değil – her şey bir şekilde birleşir ve daha fazla, sarımsı protein tonunu vurgular.

Kombinasyon kuralları. Mavi mürekkeple siyah göz kalemi veya siyah kontur kalemi kullanmayın. Siyah, maviyi “tıkar” yapmaya başlar, maskarayı ikinci plana doğru iter ve bir dengesizlik vardır. Koyu kahverengi veya koyu mavi bir göz kalemi seçmek daha iyidir. Ancak gölgeler, mavi, mavi ve mor tonları hariç, neredeyse tüm tonlar ve yarım tonlar için uygundur.

1/7

Sahte kirpiklerin etkisiyle mürekkep Şok 02 (mavi) ile Şok, YSL.

Kirpik için mürekkep Grandiose Aşırı Kesinlikle Gül, Lancome.

Kirpik için lak kaplama Encre A Cils, Givenchy. Gün boyunca renk ve makyaj güncellemelerini geliştirmek için karkastan sonra son dokunuş olarak kullanın.

Kirpikler için maskara Cils D’enfer, mavi tonda Guerlain.

Mascara, Jane Iredale Brown’un gölgesinde.

Maskara “Anlamlı görünüm”, Burberry 2Chestnut Brown gölgesinde.

Hacim Hacmi, Bourjois için maskara.

Yeşil, kırmızı, mor ve diğer standart dışı renkler: kombinasyon kuralları

Yeşil rimel. Bu maskara, mavi gözlerin gölgesini inanılmaz derecede geliştirir (yine, kontrast kuralı çalışır). O kahverengi ve bal gözlerini kızdırıyor. Bir kelimede, bu konuda yeşil renk neredeyse evrenseldir.

Kombinasyon kuralları. Eğer podvodke hakkında konuşursak, iyi çalışır, yoğun ve asil görünen “eski güzel” siyah. Diğer tüm seçenekler de mümkündür. İstisna sadece gri ve mat değil, metalik parlaklık ile soğuktur. Aynı yasa gölgeler için de geçerlidir. Tüm metal, soğuk, çok incili unutulmalı ve doğal bej-kahverengi tonları ve mat dokulara odaklanılmalıdır.

Mor rimel. İşte mavi gözlü güzellikler için gerçek bir keşif. Menekşe tekrar tekrar gözlerin rengini güçlendirir ve göksel mavi gibi görünmesini sağlar. Ama burada, karkas renginin çok parlak olmadığını, ancak biraz “toz” olduğunu izlemek önemlidir. Yeşil ve koyu kahverengi gözleri olan bu gölge çok fazla birleştirilmez: sadece görünür olmaz ve tüm fikir anlamını kaybeder.

Kombinasyon kuralları. Astar açısından altın ve turkuaz uymuyor. Geri kalanlar – lütfen. Ama kirpikleri üzerinde mor mürekkeple bronzlaşmış mavi gözlü esmer bir kraliçe gibi görünecek. Mor güneş yanığı ve bronz ile mükemmel uyum sağlar. Gölgeler mercan, pişmiş toprak, yeşil, koyu kahverengi saten doku ile kullanılabilir. Gri ve mavi tonlar en iyisi diğerine bırakılır.

Sarı rimel. Bu gölge, özellikle de açık renkli saç rengi olan bir kızın haysiyetini mükemmel bir şekilde vurgulayacaktır. Bu arada, mevsimlik görüntüler üzerinde sarı maskara ağırlıklı olarak sarışın modellerin kirpiklerine çıktı. Ayrıca, böyle bir karkas gölgesinin, görünümü “açtığını” ve bir bütün olarak görünümü canlandırdığını da not edelim. Bununla birlikte, kirpiklerin üzerinde sarı ise – bu sizin için aşırı, sadece ilk ipuçlarını boyamaya çalışın.

Pembe ve kırmızı maskara tonları, renk ve kızın gözlerinin rengi açısından herhangi bir özel kısıtlama anlamına gelmez. Elbette akılda kalıcı renklerin minimum gölgelerle ve göz kalemi eksikliğiyle telafi edilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

1/8

Panoramik maskara Ubiquitous, Ruby’nin gölgesinde Rouge Bunny Rouge.

Maskara Eccentrico Maskara, gölgede 04 Giorgio Armani (koyu kırmızı).

Mascara Maskara Terrybly, Terry.

Maskara Maskara Hacim Effet Faux Cils, YSL Bohemian Pembe gölgesinde.

Mascara Extreme Dimcac Mascara’da Çalış, MAC Up Warm Up (parlak turuncu) bir gölgede.

Maskara, Anında Hacim, Diorshow Extase, gölgede Dior 871 Prune Extase.

Kirpik için maskara Vamp! Extreme, 040 Audacious Purple’da Pupa.
 1. Dudaklarda okuyun: İlkbahar ve yaz için en şık parlak rujlar
 2. Saç kesimi sevişmek: moda ve shaggy nasıl olunur
 3. Değil Kutsal Diana: Galler Prensesi’nin 7 Ölümcül Hatası

Fotoğraf: basın hizmetlerinin arşivleri

Plastik olmadan: yaşlılıktan korkmayan 14 yıldız

Sharon Stone, Julianne Moore, Heidi Klum ve görünüşte cerrahi müdahaleye karşı çıkan diğer ünlüler – incelememizde.

Sharon Stone

Sharon Stone 60 yaşında döner ve görünüşe göre bu kadının güzelliği üzerinde hiçbir şey güçlü değildir. Toksik mucize krem ​​kullanarak gençleri tutmaya çalıştı filmi “Kedi Kadın” dan onun karakteri Defne Heder aksine, Sharon 20 yaşındaki bir görünüm uman etmez. Hayatta, oyuncu için bu mucize krem ​​düzenli egzersiz, doğru beslenme ve cilt bakımıdır. 

“Evet, yaşlanıyorum” diyor aktris açıkçası. İt Ama bana öyle geliyor ki, yaşlanma sanatında bazı “kusurları” karşılayabiliyorsunuz, duygusallık ve cinsellik imajına katkıda bulunuyorlar. Plastisiteye karşı değilim, çünkü fiziksel görünüşün eksikliğinden kaynaklanan komplekslerle yaşamak çok daha kötü, ama kendinizi anormal gibi yeniden şekillendirmek. ” Tamamen katılıyorum! 

Meryl Streep

Az sayıda insan, yaşlanmaya korkmadıklarından övünebilir, Meryl Streep bunlardan sadece bir tanesidir. Aslında, bu hiç de şaşırtıcı değil, çünkü kariyerinin kırk karesinden sonra gerçek bir çiçeklenme elde etti, ki bu da “The Devil Wears Prada” filmindeki Miranda Priestley’in sadece bir rolü. Estetik cerrahiye, tahmin etmek zor olmadığından, oyuncu olumsuzdur ve gençliğinin kurtuluşunu düşünen onun yaşıtlarındaki meslektaşlarına sadece gülmektedir. Meryl’in okuldan hoşlanmadığı ve uzun zamandan beri görünüşü hakkında çok kötümser olması şaşırtıcıydı.

“Tüm okul düşüncesini harcadım – neden, neden kendimi bu kadar kötüyüm? Bir noktada, bununla zaman geçirmekten yoruldum. Balast gibi tüm bu saçmalıkları fırlatmalıydım ve kendim oldum – bu yüzden yaşamak daha kolay. Çirkin ve çirkin, şimdi ne yapıyorsun? “

Heidi Klum

Kendi moda projesi “Podium”, dört çocuk annesi ve iş kadını olan Heidi Klum’un oyuncu, manken, yapımcı ve senarist olarak yer almayı başaran kendinden emin bir kadın. Yapacak bir şeyi var ve sürekli büyümeye devam ediyor. Boşanmadan sonra bile, Heidi kendini açmadı ve “kesmek” ve “dikmek” arzusu olmadığını da bizzat kendisi için kendisine olan sevgisini anlatıyor.

“Neden plastiğe ihtiyacım var? Bana sahip olmadığımı ne verebilir? Benim gibi, nesli tükenmekte olan bir tür, dinozorları söylüyorlar. Öyleyse alnımı kırıştırabilecek tek dinozor olalım “

Eva Longoria

“Umutsuz ev kadınları” nın yıldızı – kader, yaratıcısı ve bütünüyle cennetin gerçek favorisi. Eva güzel formların, yumuşak kadifemsi renk tonlarının, küçük, zarif bir burnun ve dolgun dudakların sahibidir. Soru şu ki – neyi değiştirmesi gerekiyor? Değişecek hiçbir şey yoktur ve neyse ki aktris, iyi bir şekilde, görünüşünü yeterince değerlendirir ve hiçbir şeyi bozmaya niyet etmez. Havva’yı takip eden uzun bir zaman için tek korku, 40 yılı aşkın damgasını vurmak, mimik kırışıklıkların ortaya çıkmasıydı. Ancak, 42’de oyuncu güvenli bir şekilde hamile oldu ve bu fobi bile arka plana düştü. 

Keith Winslet

Aktris, güzellikte ahlaksızlıktaki cerrahi müdahaleyi düşünür ve protesto etmeye hazırdır. Kate Winslet, aktrisler Rachel Weiss ve Emma Thompson ile birlikte plastik cerrahiye karşı İngiliz ligini yarattılar. Kendisini diyetle hiç rahatsız etmeyen ve ayak ölçüsünden utanmayan Kate’in (oyuncu 41’inci), kelimenin bütün duyularındaki doğallığın düzenlemesi olduğunu belirtmek gerekir.

“Asla pes etmeyeceğim! Bu benim doğal güzellik anlayışımın tersidir. Ben bir aktrisim ve yüzümde tek bir ifadeye sahip olmak istemiyorum “

Isabella Rossellini

12 yıl boyunca aktris kozmetik markası Lancome’ın yüzü idi ve şirketin reklam vermesi için “daha ​​genç bir kişiye” ihtiyaç duyduğunda, Isabella sözleşmeyi feshetti. Aslında, ilk başta “biraz gençleşti” seçeneği teklif edildi, ama oyuncu bunun onurunun altında olduğuna karar verdi. Isabella’ya göre plastik cerrahi, kendinden ve güzelliğinden emin olmayan kadınların kaderi. Gençliğin geri dönüşü ile ilgili tüm sorular için, bir gülümseme ile aktris, genç bir kalbi olduğunu ve herhangi bir operasyona ihtiyacı olmadığını söylüyor. 

“Plastik yapmadım, çünkü neredeyse ayak uydurma olayına dönüştü, Çin’in ayak bandajı geleneği gibi. Bunu asla yapmayacağım, çünkü kendimi çok kötü düşünmüyorum ”

Salma Hayek

Oyuncu güzelliklerin her birinin içinde olduğuna inanır, sadece onu nasıl açığa çıkaracağınızı ve onu doğal yollarla nasıl geliştireceğinizi anlamanız gerekir. Yine de, Salma, örneğin, göğüslerinin 10 yıl önce çok daha iyi göründüğünü itiraf ediyor, ancak hiçbir şeyi değiştirmeye niyet vermiyor ve onurlu yaş değişikliklerini kabul ediyor. Bu arada, yaşlanma sürecindeki aktris, yanlış bir şey görmüyor ve büyük bir sıcaklıkla, her zaman iyi görünmeyi bilen büyükannesi hakkında konuşuyor. Bu arada, 10 yaşından itibaren yüz cildinin bakımı ve aktrisin saçı üzerine himaye ettiği için, kendi kozmetik hattını yaratması için ona ilham veren büyükannesiydi.

“Her kadın, gençliği korumak için savaşma hakkına sahiptir. Bununla birlikte, plastik cerrahi, neslin bir tür üniforması haline dönüşmüştür. Ve sonuçlar her zaman çok güzel değil “

Julianne Moore

57 yıl boyunca, Julianne hiçbir plastik cerrahi ve gençleştirme için hiçbir işlem yapmamıştır, ancak son zamanlarda reklam kampanyası marka iç çamaşırı için yarı yarı çıplak! Oyuncu, doğal olarak yaşlanmak için para biriktirebileceğine inanıyor ve diğer kadınların daha iyi hale gelmesine yardımcı olabileceğine inanmıyor. Ona göre, başarının sırrı, doğallık ve öz-sevgi içinde. Sıradan bir yaşamda bile kozmetik bile olsa, yeşil gözleri, etkileyici elmacık kemikleri ve saçın doğal kırmızımsı tonu zaten kendi kendine yeterli olduğunu düşünerek pratik olarak kullanamaz. 

“İlke sahibim – kendi başınıza yaşayın ve başkalarının yaşamasına izin verin. Bu nedenle, plastik prosedürlerle ilgili tüm bu söylentilerle ilgilenmiyorum, bir şey taktım ya da tersine, onu sildi. Elbette, bazen, birileri bu konuda sürekli olarak söylediği zaman, ona söyleyin: Çılgın, aptal! ”

Emma Thompson

Emma Thompson, plastik cerrahiye karşı İngiliz Ligi’nin organizatörlerinden biridir. Bu prosedürlerin taraftarları, Emma’ya tavsiyede bulunur – plastik cerrahların tavsiyeleri üzerine değil, iş için zaman harcar. “Sihirli” iğnelerin yardımıyla çıkıntılı kırışıklıkları gizlemek için Emma, ​​kendi kendini yaşlandırmadığını düşünmüyor, çünkü yaşlanma süreci, onun fikrinin yanı sıra, büyüme sürecinin de kaçınılmaz olduğunu düşünüyor. En önemlisi, oyuncu yeni neslin plastiği sabah makyajı yapmak gibi doğal bir süreç olarak gördüğünü ve çoğu zaman operasyonları gereksiz kıldığını düşünüyor.

Diane Keaton

katılımından ( “Hampstead”) ile son filmi 2017 yılında yayınlandı (ve ondan önce de muhteşem bir dizi Jude Law ile “Genç baba” rol aldı) ve açıkça durdurmak için gitmiyor. Keaton’un zaten 72 olduğunu hayal etmek çok zor. Aktrisin yaşıyla, ona olan ilgi azalmadı, hatta daha da yoğunlaştı. 60 yaşındayken Diane, “Ailene merhaba” filminde Stone ailesinin annesini oynadı ve elbette imajı ilham verici ve ailevi bir güç olarak ortaya çıktı. Plastik, oyuncu noktayı görmüyor, görünüşte bir şeyi değiştirmesi gerekiyor, aslında gençliğini de uzatmasına gerek yok. Ama sağlıklı bir diyet, aktif bir yaşam tarzı ve doğal kozmetik – en iyi arkadaşları.

Jodie Foster

Hollywood’un en zeki oyuncusu (bazı tahminlere göre) aynı zamanda plastik cerrahinin bir rakibi olsa da, bunun herkes için kişisel bir seçim olduğuna inanıyor. Spesifik olarak, Jody cerrahi müdahaleyi gerekli görmüyor ve ona gereken krediyi vermeliyiz, yaşına göre gerçekten harika görünüyor. Oyuncuyu supports biçiminde destekleyen tek şey, sağlıklı bir diyet ve egzersiz, yani aktrisin dediği gibi, gerçekten işe yarıyor.

“Kendim hakkında bir şey söylemeyi tercih ederim, kim olduğumu ve aslında kendimi utandığımı söylemeyi denemiyorum.”

Cate Blanchett

Aktrisin kocası, plastik cerrahın bıçağı altına düşerse boşanacağını söylediğinde. Tabii ki, bu tür şakaları karşılayabilir, çünkü karısı gerçek bir güzelliktir. Cidden, ne Kate ne de kocası, hem sıradan hem de kadın oyuncuların, bir neşterle daha iyi görünme arzusunu anlıyorlar. Güzelliğini korumak için Kate doğru yemeye, spor yapmaya ve cilt ve saç bakımı için doğal kozmetik bulmaya hazır. Tabii ki, bu yaklaşım botoks ve diğer prosedürler nedeniyle neredeyse anında gençleşmeden çok daha zordur, ancak Kate aile bütçesini ve vücudunun gücünü kurtarır, ki bu ameliyattan sonra iyileşmek için harcamanıza gerek yoktur. Bu arada, Blanchett yakında jüri arayacak 71’inde Cannes festival ve doğal güzelliği koruma çabalarının sonuçlarını değerlendirmek için bir fırsatımız olacak. 

“Kürsüden kadınlara ne yapmaları gerektiğini ya da yapmamaları gerektiğini söylemeyeceğim” my Davanın içinde neyin işe yaradığını biliyorum. Ama Botox enjeksiyonlarını yapan 20 yaşındaki kızları gördüğümde hayranlık duymuyorum. “Sadece acıma hissediyorum.”

Julia Roberts

Julia 40 yaşına geldiğinde, plastik cerrahiye olan tutumu hakkında bir röportajda şöyle demiştir: “Asla asla deme!”, Ama hayatının bu prosedürler olmadan tam ve ilginç olacağını umuyordu. 40 yıl sonra, aktris bilinçli modelleme başladı ve onun gençlik bırakarak fikrini kabul etmez, aksine aksine, yaş onun seçtiği aktivitesi üzerine sadece pozitif etkisi olduğunu fark etti. Ayrıca Julia, 40’lı fotoğraf için pozlamanın 20’den daha ilginç olduğunu belirtti. Zaten vücudu üzerinde yeterince çalışmış ve daha rahatlamıştı. Julia zaten 50 yaşında ve meslektaşlarının kırışıklıkların ortaya çıkmasıyla ilgili korkuları hala atlıyor. 

“Yüzün sana kendinden bahsetmeli ve doktora gitmeyle ilgili değil.”

Rachel Weiss

Daniel Craig’in Daniel Bond’un “Bond” tarihinin en seksi ajanlarından 007 birinin büyüleyici eşi, kocasını doğal olarak fethetti. Doğallık ve doğallık, Rachel’ın silahları değil, hayat felsefesidir. endüstri lideri olarak, onun meslektaşı Kate Winslet ile dayanışma içinde Rachel Weisz (bunun bir sonucu bile üye ve plastik cerrahi karşı İngiliz Ligi liderlerinden biri haline gelmiştir gibi) aktris taklit plastik kalması inanmaktadır. Görünüşe bakılırsa, Britanyalıların yapay güzellik konusundaki pozisyonu en katı ve belirsizdir. 

 1. Yaşlanma karşıtı makyaj: Cannes lionesses sırları
 2. Yere ve zamana göre: 20+, 30+ ve 40+ yaşlarında anti-aging bakımdaki fark
 3. Hem yaşlı hem de genç: büyük yaş farkı olan 10 çift

Fotoğraf: Getty Images, basın servis arşivleri

Deodorant veya antiperspirant: ne seçmek ve nasıl kullanılır

Ne seçilir – deodorant veya antiperspirant, spor sırasında bunları nasıl kullanacağınız ve günlük hayatta neleri tercih edeceğiniz – en önemli soruları yanıtlayın.

Deodorant mı yoksa antiperspirant mı?

Deodorant ve antiperspirant farklı problemleri çözer. Deodorant rahatsız edici kokuyu gidermek için tasarlanmıştır, terlemeyi önleyici terleme esas olarak terleme problemini çözer. Neyin seçileceği sorusu, sadece bireyin ihtiyaçlarına ve bireysel özelliklerine bağlıdır. Terleme yoğun değilse ve rahatsızlık vermezse, büyük ihtimalle deodorant en iyi seçim olacaktır. Ve yoğun terleme ve kıyafetlerdeki ıslak izleri kontrol etmek için, kendinizi maksimum koruma altına almak ve antiperspirant kullanmak daha iyidir.

Deodorant nasıl çalışır?

Bildiğiniz gibi, cildin yüzeyinde duran bir kişinin teri, pratik olarak kokmuyor. Aslında, hoş olmayan bir kokuya neden olan ter, terden bir süre sonra ter bezlerinin su kanallarında ortaya çıkan bakterilerin hayati aktivitesinin ürünleridir. Deodorantın özelliği, terlemeyi engellememesidir, ancak özel antibakteriyel maddeler nedeniyle bakterilerin aktivitesini baskılayarak, ter kokusunu nötralize eder.

Antiperspirant nasıl çalışır?

Tüm antiperspirantlar, alüminyum tuzları nedeniyle terlemeye karşı koruma sağlar, bugün tek terlemeyi önleyici bileşendir. Aşağıdaki gibi davranır: cildin bir çeşit “krater”, alüminyum tuzları kenarı boyunca uzanır, onu daraltır, fakat sonuna kadar kapanmaz. Böylece, tuzlar terlemenin kendisini kısmen bloke eder ve ter, cildin yüzeyinde göze çarpmaz.

Bu durumda, tuzlar kendileri cildin yüzeyinde kalırlar ve vücuda girmezler ve daha sonra kolayca suyla yıkanırlar.

Uygun bir format nasıl seçilir?

Bugün neredeyse her deodorant ve antiperspirant üç formatta üretilmektedir: sprey, çubuk ve rulo. Ter ve kokuya karşı korumanın etkinliğinin onların formatlarına bağlı olmadığını, bunların içinde kullanılan formüle bağlı olduğunu anlamak önemlidir. Biçim seçimi, tüketici tercihleri ​​meselesi, belirli bir kişinin öznel bir kararıdır. Biçim, başvuru sürecindeki yolu ve hisleri etkiler, ancak eylem ilkesine dayanmaz. Ürünü bir sprey biçiminde uygulamadan önce iyice çalkalanmalıdır.  

Spor salonunda nasıl kullanılır

Hangi formatın eğitim için daha iyi olduğuna karar vermek için kendinize iki soruya cevap vermek yeterlidir. Spor işletmelerinde rahatsız edici bir kokuyla engellenirse, ancak kıyafetlerdeki ıslak lekelere maruz kalmazsanız, bir deodorant kullanın. Yalnız değilseniz ve kıyafet üzerinde ter lekelerinden korkuyorsanız, antiperspirant daha uygundur, bu sadece kokuyu koklamakla kalmaz, aynı zamanda terlemeyi mümkün olduğunca durdurur.

Spor salonunda ter ve hoş olmayan kokuya karşı korunmak için bir araç seçerken birçok seçenek vardır, ancak bu ilacı uygulama sürecinde her şey açık değildir. Spordan önce, bir duş almanız (ve sadece durulamayın, ancak koltuk altlığını yıkayın ve kurulayın) ve ürünü uygulayın. Ürünün, koltuk altlarının kuru cildine uygulanması çok önemlidir: ter bezleri su ile doldurulursa, her şeyin anlamsız olduğunu ve korumanın işe yaramayacağını düşünün.

Deodorant pazarının gelişimindeki eğilimler

Giysilerdeki lekelerden korunma

Pek çoğu, bazı deodorantları kullandıktan sonra giysilerin üzerinde görünen lekeler sorunuyla karşı karşıya kalmıştır. Karanlık kumaş üzerindeki hafif lekeler, tüm deodorantları içeren tuz parçacıkları nedeniyle ortaya çıkar. Hafif giysiler üzerindeki sarı lekeler zaman içinde ortaya çıkar ve çoğalır, çünkü kir ve deodorant partikülleri deforme ederek dokunun liflerine derinlemesine nüfuz eder.

Kompleks parfüm bileşimleri

Son birkaç yıl içinde, bakım ürünleri üreticileri tüketicilerin kitle Deodorantlar ince ve nötr koku tercih yoksa ─ birçok oluşturmak ve saflık ve tazelik hissi korumak kalıcı ve belirgin tatlar ile deodorantlar tercih bulduk. Bu nedenle, bugünün pazar su, ahşap ve çiçek notlara dayanarak karmaşık, zengin parfüm bileşimleri ile daha deodorantlar vardır.

Bizim seçimimiz:

1/10

Kült koku aromatik kokusu ile Deodorant sopa J’Ose, Eisenberg

Aynı çiçek çiçek aroması (lavanta, iris ve tatlı armut) kokusu ile Deodorant Sopa Beyefendi, Givenchy

Citrus deodorant 24 saat Roll-On (alüminyum ve parabren tuzları olmadan), Weleda

Deodorant topu “Tazelik”, L’Occitane

Hassas ciltler için hipoalerjenik ferahlatıcı deodorant “Bioderma Sensibio Deo”, Bioderma

Şampiyonlar Edition, Adidas tasarımında Aerosol deodorant

Antiperspirant topu «Yaprakların hassasiyeti» ile yaz çiçek aroması, Güvercin

Güçlü Slugger çubuğunda Deodorant antiperspirant
(“futbol” tasarımında sınırlı sayıda), Eski Baharat

Rahatlatıcı etkisi ile kuru krem ​​”NEO Panthenol Plus” şeklinde yoğun terleme önleyici, Garnier

“Spor” aerosol antiperspirant Şampiyonlar (sınırlı sayıda), Rexona Erkekler
 1. Kötü kız: asla yapmadığımız güzellik kuralları
 2. Anneannelerin yaşlı kadınlar: kızkardeşlerin erken yaşlanmasının sırları
 3. Othello Sendromu: kıskançlık bir manya olduğunda

Fotoğraf: Getty Images

Eski Hollywood’un en güzel aktrisleri

Güzel, yetenekli, parlak – eski Hollywood’un bu aktrisleri yaşamları boyunca bile efsaneler oldular. Onlar ibadet edildi, tapıldı, kıskanıldı ve taklit edildi. Onlar güzel hakkında çağdaşların fikirlerini kolayca değiştirerek, trend belirteçleri haline geldi. Hollywood’un Altın Çağı’nın seçkin aktrislerini hatırlıyoruz – gerçek film süper yıldızları dönemi.

Grace Kelly

Grace Kelly

Umut vaat eden aktris Grace Kelly’nin kariyeri 1952’den 1956’ya kadar sadece 4 yıl sürdü. Ancak bu dönemde Oscar için iki aday gösterildi ve bunlardan biri de “Köy Kızı” filmindeki rolüyle aldı. Ve henüz – kült Alfred Hitchcock’un üç resminde yer alan iki kişi, yönetmenin en iyi eserleri listesinde yer alıyor: “Cinayet durumunda,“ M ”ve“ Pencereyi avluya çevir ”. Ama … başlıklı kocasının aşkı için, Grace oyunculuk kariyerine veda etmek zorunda kaldı. Monaco Rainier III’ün Grand Prensi, filmde çekilen karısına karşıydı. Sonunda, 1956’dan beri Kelly, filmdeki çalışmalarını resmen tamamladı, ki bu defalarca pişmanlık duyduğu söyleniyor. Aktrisin hayatı 52 yıl içinde bir araba kazasında sona erdi. Grace ve kocası üç çocuğu bıraktı – Caroline Margarita Louise, Albert II (şimdi Monaco’nun iktidar prensi) ve Stefania Maria Elizabeth. 2014 yılında, büyük ekranlarda baş rolünde Nicole Kidman ile biyografik “Monaco Prensesi” çıktı. Asil aile bu tabloya sahip değildi çünkü ailelerinin hayatının gerçek gerçeklerini çarpıtmıştı.

Natalie Wood

Natalie Wood

Bu aktris “Hollywood Kraliçesi” olarak adlandırıldı ve aslında kendisi “çok Rus” kabul eden Rus göçmenlerin kızı. Natalia dört yaşında oyunculuk kariyerine başladı ve hızla en popüler çocuk oyuncu oldu. filmleri – Nedeni, “Batı Yakası Hikayesi ” “Krallar, daha ileri gidip” olmadan” Asi “34th Street, üzerine Mucize””, “Büyük – “sonsuza kadar Yarın” 60’tan fazla resim, bunlardan en ünlü yarış “,” Aday “,” Meteor “. Ama 29 Kasım 1981 ile 30 gecesi bir trajedi oldu – Santa Catalina adasında kapalı bir yat yelken yaparken esrarengiz koşullar altında Natalie boğuldu. Davanın soruşturması bu gün devam ediyor ve ana şüpheli, ölümünün 30 milyon dolar ile zenginleştirilmesi beklenen aktrisin kocası Robert Wagner.

Lana Turner

Lana Turner

Lana eski Hollywood’un en şehvetli, çekici ve havadar aktrisiydi. Şans eseri, melek yüzü ve çarpıcı bir figürü nedeniyle sinema dünyasına girdi. Baş döndürücü bir kariyere ek olarak, Lana’nın güzelliği ona çok sayıda hayranı verdi ve erkekleri eldiven gibi değiştirdi. Onun hayatı boyunca, aktris 7 (!) Kocaları değiştirdi ve evliliğinden başka kaç erkek vardı – Tanrı sadece bilir. Bazı yöneticiler, Lana’yı okunaklı bağlantılarında eleştirdiler ve daha ciddi olmak istediler, aksi halde Hollywood’da bir kariyer yapmazdı. filmleri “Love Andy Hardy bulur”, “Zengin adam, zavallı şey,” “Bunlar seksi kızlar” iş olarak kabul edilir en başarılı olan yaklaşık 50 rolleri, “Bir yerde Seni bulacağına” aktris “The Postman Always Rings filmografisi, iki kez” “Üç Silahşörler”, “Neşeli Dul”, “Hayatın Taklit Edilmesi”, “Cadı’nın İksiri”. Lana Los Angeles’taki evinde 75 yaşında öldü ve kanserden öldü. Yetenek ve sinemaya büyük katkıları nedeniyle, Hollywood Şöhret Kaldırımı’nda bir yıldız olarak görüldü.

Vivien Leigh

Vivien Leigh

Vivien Leigh’den bahsetmişken, Scarlett O’Hara’nın görüntüsü – “Rüzgarla Gitti” romanının uyarlanmasından sıra dışı güzelliğin kızları her zaman akla geliyor. Orson Welles, bir zamanlar Vivienne’nin bir kuşakta ortaya çıkan ve bütün dünyayı parçalayamayacak olan kadınlardan biri olduğunu söylemişti. Nasıl haklıydı … Ama aktrisin güzelliğinin yanı sıra huzursuz temperli ve manik depresyonuyla meşhurdu. Buna rağmen, birçok film yapımcısı Vivien’i fotoğraflarına çekmeyi hayal etti. Ancak, aktrisin filmografisinde sadece 21 bant vardı. Ama bunlar ne tür filmlerdi! Zaten “Rüzgar Gibi Geçti” ek olarak: “Anna Karenina”, “Tramvay Desire”, “Lady Hamilton”, “Kasvetli Yolculuk”. Vivien Leigh 53 yaşında vefat etti, ölüm nedeni tüberkülozdu.

Audrey Hepburn

Audrey Hepburn

Bir zamanlar Audrey, Golden Hollywood’un en çok aranan, şık, güzel ve parlak yıldızlarından biriydi. Amerikan sinemasının tarihindeki en iyi kadın oyuncu seçildi ve dünyanın bütün adamları ayaklarına uzanmaya hazırdı. Ücretleri bile erkekleri kıskandırabilirdi. Tüm güzelliği ve sırf yetenekleri için, Audrey zamanının aktrisleri hakkındaki efsaneyi, iyi eğitimli olduğu, altı dili bildiği, edebiyatla ilgili çoktan öğrendiği gibi, aldattı. Onun oyunculuk kariyeri boyunca Hepburn benzeri “Nasıl bir Milyon çalarsınız” ve 32 film, “Roman Holiday”, “Funny Face”, “Charade,” Tiffany’de “kahvaltı”, “My Fair Lady”, “Savaş ve Barış” rol aldı. d. Audrey, 63 yaşında, bağırsak kanserinden yakın insanlarla çevrili olarak öldü.

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe

Eski Hollywood’un en güzel aktrislerinden bahsetmişken, dünyanın en güçlü ve varlıklı adamlarını çıldırtan bu harika sarışını unutamazsın. o, şiir ve şarkı yazmak belgesel ve biyografi, reklamlarda onun imajını kullanılan ateş edecekken Marilyn hala ibadet ve kızlar ona resmi kopyalayıp kendi amaçları için bunu frazochki taç kullanmaya çalışıyorsunuz. Belki de hayır ve Monroe’yu gizleyebilecek başka aktrisler olmayacak. Marilyn zor bir çocukluk geçirdi, ama bu sadece onu daha güçlü ve daha amaçlı bir hale getirdi. Aktrisin rol aldığı filmler, şimdiye kadar hatırlıyor ve bu onun oyunculuk kariyeri boyunca sadece 28 resim sergilediği gerçeğine rağmen. “Asfalt Jungle”, “en edelim O Yasal”, “by Night Clash”, “maymun iş” ve “Nasıl, Milyoner Avcıları için” “Gentlemen Prefer Blondes”, “Yaz Bekarı”, “Prens ve showgirl”, ” Otobüs durağı “,” Sadece jazz kızlarda “- tüm bu resimler türün klasikleri oldu ve onlardan hareket etmeyi öğrenebilirsiniz. Ne yazık ki, Marilyn’in hayatı 36 yaşında sona erdi. Los Angeles’ta bir evde bulundu ve uyku hapı aşırı dozda denilen resmi ölüm nedeni olarak.

Ava Gardner

Ava Gardner

Tanrıça ile karşılaştırılan XX yüzyılın 40-50-ler Hollywood’un en parlak yıldızlarından biri. Ava kemer sıkma ve yoksulluk içinde büyüdü, ancak 16 yaşındayken bu durumdan bıktı, bir şeyler topluyordu ve bağımsız bir hayata başlamak için evden ayrıldı. İlk başta, Ava’nın filmdeki kariyeri artmadı – ilk başta Robert Siodmak’ın Katillerinde çıkarılıncaya kadar ikincil rollere sahip olması gerekiyordu. Başarı onu burada bekliyordu! Kariyeri boyunca, Ava 49 filmde oynadı ve onun başarısının doruk filmleri “” Kilimanjaro’nun Karların “” Band Wagon “” Mogambo ” Melek in Red ‘ve’ Mavi Kuş” geldi. Sinemadaki çarpıcı biçimde gerçekleştirilen rollere ek olarak, laik kronerler aktrisin kişisel hayatına ilgi duyuyordu. Şimdi ve sonra, onun geleneksel olmayan yönelimi hakkında söylentiler vardı (ve Ava’nın üç kez evlenmiş olmasına rağmen!). Hayatının son yılları Gardner 64 yıl zatürre öldüğü Londra’da geçirdi.

Marlene Dietrich

Marlene Dietrich

Taklitçiliğe örnek olan ve dünyaya birçok harika rol ve şarkı veren eşsiz bir oyuncu. Marlene, yüz kitapların yazılmadığı, sinema, moda, kadın bilinci ve güzelliği üzerinde büyük etkisi olan gizemli bir efsanedir. O aynı anda cinsel ve ulaşılamaz, kısır ve masum, güzel ve “korkunç”, çekici ve itici oldu. Genel olarak, her zaman daha güzel kılan karşıtları bir araya getirdi. “- Bu bir kadın şeytan”, “Angel”, “Yedi günahkarlar”, “İstediğiniz Yani Filmografi Marlene böyle “isteyen bir kadın için”, “Mavi Melek”, “Shanghai Express” olarak özellikle bahsetmek gerekir aralarında 54 resim, vardır Bayan “,” Altın Küpe “,” Savcılık Tanığı “,” Nuremberg Denemesi “. Hayatı boyunca Marlene, bir adam yapımcı Rudolf Sieber’e sadık kaldı. Yaşamının son 15 yılı olan Marlene, kendine özgü bir yaşam tarzı başlattı, uyuşturucu ve alkolle “oturdu” ve kendisinin ziyareti sadece belirli bir halk kitlesine izin verdi. Oyuncu Paris’teki dairesinde 90 yaşında öldü. Marlene’e veda etmek için binlerce hayranı geldi.

 1. Hollywood’un Sırları: Spor ve diyet olmadan kilo vermek nasıl
 2. Lady Amelia Windsor: İngiliz Krallığının ilk güzelliği
 3. 40 yaşından sonra hamile kalan ünlüler

Fotoğraf: Getty Images