Yıldız örneğinde oval yüz tipi için 23 saç modeli

Ünlü güzelliklerin stilistleri tarafından atılan fikirlerden ilham alıyoruz.

Oval yüzün kesinlikle herhangi bir saç kesimi ve dahası şekillendirici olduğuna inanılmaktadır. “Oval” in mutlu bir sahibi misiniz, henüz saçınızı bulamadınız mı? Kırmızı halıda “ünlü” olan seçeneklere yakından bakın: bunlardan biri sizinki gibi olacaktır.  

Jennifer Connelly

Kişinin oval tipinin sahipleri, istediğiniz kadar saç giyebilirler – her şey onlara gider. “Oscar” ödülü (“Akıl Oyunları” nda En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu) Jennifer Connelly, doğru özelliklerin en basit “plaj” dalgalarını nasıl vurguladığını gösterir.

Dautzen Croesus

Hollanda modeli, düz saçların zaten uzamış bir yüzü (yani, ihtiyacınız olan her şeyde değil) uzadığını bilir. Bu nedenle, pony kuyruğunu yayarak, lüks bukleler hafifçe bükülür ve Disney prensesine benzer hale gelir. 

Jessica Biel

İşte onlar, düz iplikçikler – söyleyeceksin ve olacak … ve doğru ve aynı zamanda değil. Bay Timberlake’in karısı uzun zamandır doğal seçeneğin lehine bir seçim yaptı ve en göz alıcı olaylarda bile şekillendirmeyle uğraşmadı. Fakat ovalin ağırlıklandırılmasından, Jessica, bazal alandaki hacim tarafından kurtarılır ve yüzün görsel olarak “kırılması” ile daha kolay “kolay” hale getirilen ince ve hafif yırtılmış bir patlama meydana gelir. 

Emma Stone

Yıldız “La Landa” doğal çizginin güzelliğini nasıl vurgulayacağını bilir: sadece yüzünüzü açmanız, saçınızı basit bir kuyrukta toplamanız gerekir. Bu durumda, yan ayrılık, bir saç modeli nota verir ve daha çekici hale getirir. (Oku: Emma Stone: Hollywood’un en zengin aktrisinden en iyi 10 kıyafet)

Eva Mendes

Elbette, Ryan Gosling’in seçilmiş olanı, herhangi bir saç modeli ile inanılmaz derecede sevimli ve baştan çıkarıcı görünüyor. köklerine bouffant ve büyük bukleler yüzünü yumuşatmak ve yontulmuş elmacık kemikleri ve çene, odağını: Aynı zamanda, onun güçlü çene doğru oval, saç kesimi katmanlı mükemmel maskeleri hakim olduğunu bilir. 

Jennifer Lawrence

Ovalin güzelliği, onunla neredeyse her saç stilinde çalışabilmeniz gerçeğidir. Yüzü nazikçe çerçevelendiren “Miss Joy” u (düşük kuyruk ve serbest kalan teller) seçen seçeneği gerçekten seviyoruz. Sessiz, dengeli, zarif ve elbette güzel – en azından spor salonunda, hatta kutlamalarda. 

Poppy Delevinj

İngiliz modeli ve kız-kız Poppy Delevin gibi yumuşak romantik ve kaotik dalgalar – oval yüze (özellikle elmacık kemikleri ve özellikle uzun saçlarınız varsa) biraz “biçim” eklemenin harika bir yoludur. 

Beyoncé

Beyoncé’nin de gösterdiği gibi, yumuşak düz teller bile kuru bir modelleme spreyi veya kuru bir şampuanla hacim eklerseniz, klasik ovalin pozitif bir görüntüsü için mükemmel bir şekilde çalışabilir. Aksi takdirde, teller yüzünü daha uzun süre kaldıracaktır. 

Halihazırda daha uzun bir yüzleşme korkusu hakkında konuştuk ancak Beyonce’nin yaptığı gibi, bazen denemeden korkmamak gerekir: Örneğin, uzun bir kuyruk tüm stoklarınızı keskin bir şekilde yükseltir. 

Rihanna

Her şey basit: sadece uzunluk değil, aynı zamanda hacimden de korkmayın. Onunla oynayın, saçınızı sarın, tarar ve komik kuyruklar inşa edin (bir kez daha Beyonce’a bakın) ─ “genişlik” aşırı “uzunluk” ile başa çıkmaya yardımcı olacaktır. 

Emma Watson

Bob, hayranlık uyandıran Hermione’nin hafifçe uzatılmış yüzüne mükemmel bir şekilde uyuyor: Bu güzel ovalin netliğini ekledi ve elmacık kemiklerini açıkça izledi. Bir nüans: eğer Emma’nın örneğini takip etmeye karar verirseniz, başınızdaki klasikleri bölgesel Yasama Meclisi başkanının saçına benzetecek olan doğrudan “ağır” ayrılmamaya özen gösterin. Eğik olun – sonra bile ipuçları bükülebilir.  

Megan Fox

Küçük Ninja kaplumbağalarının yeni bir kız arkadaşı, yüzün uzun şeklini basit asimetrik bir stil ile mükemmel bir şekilde dengelemeyi gösterir. Bir tarafta (kulaklar arkasında ve etrafında asi bukleler evcilleştirmek bir balmumu veya jöle kullanın) üzerinde saç Penye büyük bukleler lay – layık kırmızı halı hazır yay. 

Charlize Theron

Aktris daha göze böylece (tıraş nalyso dahil o “Mad Max” dördüncü bölümünde rol için yaptığı gibi,) Hollywood’un kendisinin Güney Afrikalı yüzü, çok uyumlu. Bu varyant biz çok başarılı olduğu göz önünde bulundurun: bu asimetrik saç rafine orantı Charlize özellikleri “kesip” üzeredir, ancak saç dekorasyon için denge geri, bu yıkıcı etkiyi ortadan kaldırır görünüyor (yerine saçlar için jant geniş kurdele kullanımını – bu görüntü daha romantik yapacak) . 

Julia Roberts

Geri çekilen saç (yüze bakan sadece birkaç iplikçik bırakarak) yüzün “azaltılması” ve aynı zamanda elmacık kemiklerini vurgulamak için mükemmel bir yoldur (pratikte hiç yoktur). dediğimiz anlamak için mükemmel bir gülümseme sahibi bakmak ve sonra sadece düşük ışına saçları toplamak ve bir kişinin ipliklerini bir çift serbest (istenirse sadece kendi utjuzhkom podzaviv). 

Liv Tyler

Oval bir yüz tipinin sahip olduğu başlıca problemlerden biri, çok uzun olduğu korkusudur. Siz de benzer düşünceler tarafından ziyaret edilirse, bir patlama kesilir – orantıları dengelemeye yardımcı olur. Kaşların altında, orta kalınlıkta ve mantıklı filirovannaya – “elf” Liv Tyler gibi – bizim favorimiz. 

Joan Smalls

Başın üst kısmında sabitlenmiş olan arka saç, “ovaliters” için riskli bir seçenektir. Ancak, elmacık kemiklerini vurgulamak istiyorsanız (ve en önemlisi bunu yapabilirsiniz) ve yüzün daha fazla fatura haline gelmesinden korkmuyorsunuz, deneyin! Joan’ın örneği, hiçbir şeyin imkansız olduğunu kanıtlıyor. 

Jordan Dunne

Klasik yüz oval için bir başka riskli seçenek, uzaması riskini de beraberinde getiriyordu – kuyrukta alınan veya orta kısımda bir demet halinde toplanan saçlar. Tartışmayın, varyant ilginç ve zariftir – klasik tarzın standart bir örneği! – Günlük yaşamda bazen bizim için gerekli olan. Böylece, bu harika yayı tekrarlama çabalarınız boşuna değil, saçların kulağınızdan düzgün bir şekilde alındığından ve vernikle güvenilir bir şekilde sabitlendiğinden emin olun (bu, yüksek elmacık kemiklerini vurgulamaya yardımcı olacaktır). 

Sienna Miller

Sevişmek (onun hakkında: Shagging shag: nasıl şık ve tüylü olmak) ve düzensiz bukleler kolay yapılandırma – ve hatta bir kraliçe gibi görünmek süper ince saçları ile. 

Bu arada, uzun patlama dikkat (burada normalden biraz daha uzun Sienna): Bu yüzün İdeal şekline görsel yakın çıkıntılı elmacık kemikleri ve pürüzsüz sivri çenesi, gizlemek aktris yardımcı olur. 

Amber Heard

böylece oval kişilerin sahipleri olan asimetri bir önemsiz olmayan sürümü: bir tarafı Spit üzerinde örgülü (bunlar moda şimdi – “Okul pigtails: Ani güzellik-eğilim yaz” okuyun) oyunculuk gerekli unsuru yapar ve hatta gür kıvırcık saçlarıyla kızlarda göz alıcı bir görünüm grunge. 

Rachel Bilson

Bazen oval yüzler çok … mükemmel görünüyor. Bu kukla etkisini arttırmak istemiyorsanız, saçınızı sadece beş parmağınızla yıkadıktan sonra yıkayın ve yıkayın. Ardından kuru köpük veya doku sprey ile kol ve yıldızı yaptığı gibi, doğal bir ışık yükleme paylaşım yapılandırma vermek “Kaçış» ─ rahat iyi olmalı, ama aynı zamanda zarif. 

Victoria adalet

Bazen, yüzünüzü yeni bir şekilde “açmanız” için gereken her şey, eğik bir ayrılık yapmaktır. Victoria Adaletine bakın ve aynı şeyi yapmaya çalışın: alnın yarısı boyunca bir saç telini uzatın ve kulağın arkasına kilitleyin (toplu gevşetilebilir veya düşük güçlendirilebilir – Jennifer Lawrence’a bakın). Ovalin daha açık ve figüratif hale geldiğine katılıyor musunuz?  

Zoe Deschanel

Son olarak, retro tarzı hayranları için (yanı sıra tembel için) bir seçenek: Çok tembel ise, Liv Tyler rüzgar saç veya Jessica Biel, sabırla ütüleme çekerek olarak, sadece onun başını gür “arı kovanı” inşa etmişti (veya “gözetleme yeri”) . Patlama hakkında unutma: yarısı uzun ve “yırtılmış”, bu zorunludur.

  1. İnce saçlar için saç modelleri: 20 kazan-kazan seçenekleri
  2. Bir polar ile vurun: “babette” nin kült stili (ve nasıl yapılacağı)
  3. Çizginizi bükün: Kaşlarınızın “yaşam döngüsü”
  4. Oprah 2020: Amerika yeni başkanını ağırlıyor (kadın)

Fotoğraf: Getty Images