“007: SPECTRUM” filminden yeni görüntüler

“007: SPECTRUM” yaratıcıları, 24. film “Bond” ile ilgili ayrıntıları paylaşmaya devam ediyor.

Bir önceki gün yayınlanan treylerin ardından, “007: SPECTRUM” filminin yaratıcıları, yaklaşan filmden yeni görüntüler sundu. Yardımlarıyla “Bond” hayranları, resmin ana karakterlerine daha yakından bakabilir ve bazı önemli sahnelerle tanışabilirler.

“007: SPECTRUM” filmi için yeni bir fragman yayınlandı

“007: SPECTRUM” filminin yeni fragmanı, “Bondiana” nın 24. resmi hakkında daha fazla ayrıntıyı ortaya koyuyor.

Fragmandaki gibi, yeni karelerdeki ana dikkat, Daniel Craig tarafından gerçekleştirilen James Bond’un ana karakterine verildi. Görüntüler, Avusturya’daki bir uçağın düşmesiyle bir sahneyi betimliyor, gizli organizasyon “SPECTRUM” hakkında bilgi arayışında ve Bay White’ın önceki kötü adamının bir arkadaşının sorgularını aralıyor. Bond’un da katıldığı sahnelerden diğer birçok çekim çekiliyor – M’nin resepsiyon odasında, Roma’daki Lucia Schiara ile tanıştığı Kew ile Manipenny ile bir diyalog.

İlk kez, resmin yaratıcıları “007: SPECTRUM” dan üç Bond kızı ile görüntü sundu. Monica Bellucci ve Leah Seydou’nun karakterleri treylerde ve diğer materyallerde çok fazla zaman ayırmışlarsa, Stephanie Sigman tarafından yapılan Estrella, izleyiciye ilk kez gösterilir.

İngiliz İstihbarat Servisi MI6 da çok dikkat çekti. Sahneler, istihbarat şefi M ve Bond’un daimi asistanları Yves Manipenny ve Kew’in katılımıyla sahneleri tasvir ediyor. Ayrıca, izleyiciler kendilerini “Sherlock” Andrew Scott’ın yıldızı performansındaki aktör Denby ile resmetmeye devam ediyorlar.

James Bond ile gizli örgüt “SPECTRUM” arasındaki çatışma, İngiltere’de 26 Ekim’de ortaya çıkacak ve 5 Kasım’da film Rus gişelerinde başlayacak. Resim, “Bond” dizisinin 24. sırasından ve ikinci sırada ise yönetmen Sam Mendes tarafından yönetilecek.

Fotoğraf: basın hizmetlerinin arşivleri