Mamba: modern tarihin çeşitli kuralları

İnternet tarihlemesi hayatın ayrılmaz ve doğal bir parçası haline gelmiştir. Ve insanlar başkalarının gözlerini gadget ekranlarından çıkarmayanlarla nasıl tanışabilir? Başarılı tarihlemenin sırları nelerdir? Marie Claire’in editör kadrosu, en güçlü kaynak sitelerinden biri olan Mamba’dan uzmanlara yorum istedi.

Bildiğiniz gibi, kıyafetlere göre buluşurlar. Bu nedenle, avatarın fotoğrafındaki gizemli ve belirsiz bir gülümseme, başarının ilk adımıdır. Aynı zamanda, çok sayıda fotoğrafın erkekleri korkutabileceğini ve çoğunun size “narsisizm” günahını atfedeceğini unutmayın. Ancak bir veya iki fotoğraf da karşı cinste güven duymaz. Bu nedenle, 5 ila 15 adet optimal sayı.

Ankette ana bilgileri belirtmek ve “Hoş Geldiniz” sütununda birkaç pozitif çizgi yazmaktır. Uzun metinler artık nadiren okunmaktadır, bu yüzden uzun bir ihsan vermeye değmez. Oyunun kendi kurallarını belirlemek isterseniz, o zaman bir erkeğin diyaloğa başlaması gereken soruyla çıkmak için bir önkoşul haline getirin.

Gelecek şövalyenin niteliklerini belirtmeyi unutma, bunun için “aradığım” bir sütun var. Sonra geopozitsiey Kutuzovsky Prospekt veya tüylü, dövmeli kollarıyla tıknaz, koyu adam ve ile damak kırmızı, ince Sagittarians, 180 santimetre büyüme, yazarsanız – zaman ve kendim ve erkeklere kaydedin.

Gelen herkesin selamlarını almak istemiyorsanız, o zaman ayarlara bakın ve istenen muhatapların cinsiyetini ve yaşını belirtin. Burada sadece bir çocuğu koyduğunuz erkekleri yazabileceğinizi belirtebilirsiniz.

Profil dekore edilmiş ve yeni fırsatların, gösterişli flörtün ve tarihlerin denize dalmaya hazırsınız. Aşağıdakileri hatırla! Mamba uygulaması, bir çiftin hızla seçilmesi için bir araçtır ve hedefiniz gerçek hayatta buluşmaktır, bu yüzden uzun yazışmalarda takılmayın. temel bilgileri, meslek, müzikal ve mutfak tatlarını öğrenin ve onun boş zamanlarında tercih ettiklerini – spor, sinema, şarap ve domino ve tarihte çıkmak.

Bir kızın deneyimsiz bir çevrimiçi buluşmasının ikinci yaygın hatası, ilk ve son seçenekmiş gibi bir adamı seçmektir. Mamba o kadar iyidir ki on mağara adamıyla bir kerede flört edebilir ve üzerinde minimum zaman ve çaba harcayabilirsiniz.

Üçüncü nüans. Ne kadar sıklıkla karşılaşırsanız, toplantı ne kadar kolay ve rahat olur. Burada, dedikleri gibi, uygulama durumu. İlk buluşmada, acı diyalog, zaten karizma, zeka beşinci ve mizah çiçek şiddet rengin duygusunu devam etmek soruları arama, mahcup sessiz veya tek heceli cevap olacaktır.

Yoksay düğmesini. Mamba uygulamasında, sizi üzecek insanların yüzdesi, gerçek hayatta olduğu gibi, tam olarak aynıdır, yani bunlardan sadece birkaçı vardır. Hafif bir kalple gitmeyi ve unutmayı öğren. Can sıkıcı ve eğitimsiz bir beyefendiyi “görmezden gelmek” için gönderdikten sonra, asla bir daha yazamayacaktır. Ve Mamba moderatörleri uykuda değil, sadece üç şikayet ve kötü niyetli saldırgan anketi silinecek.

Ve son. Unutmayın ki herhangi bir işte en önemlisi olumlu bir tutumdur. Üzerinde mamba 35 milyon anket. Bu, Hollanda’da olduğu kadar iki kat daha fazla, Monako’ya göre bin kat daha fazla ve Polonya’daki insanlar kadar. Bunların% 55’i başvuruda bulunan kişileri tanıyor. Ve sadece birbirinizi bulamamanız mümkün değil.

  1. Haydi konuşalım: laik bir partide yabancıyla nasıl konuşulur
  2. Londra’da barlar hakkında bilgi almak için nasıl
  3. Psikolog tavsiyesi: eski adamı nasıl unutursun

Fotoğraf: basın hizmetlerinin arşivleri