Michael Blaze sníva o tom, že dostane “Grammy”

Michael Blaze Voice-3

“Úprimne povedané, veľmi som sa bála, že budem na javisku. Myslím, že je to normálna reakcia pre každého, kto sa ocitne v podobnej situácii. A toto vzrušenie vzrástlo, dlho sa mi ani jeden z mentorov neodvrátil. Keď si ma Agutin vybral, uklidnil sa. Som veľmi rád, že som prišiel k nemu. Jeho štýl je blízko mňa. Myslím, že budeme spolupracovať. “

Michael pochádza zo Spojeného kráľovstva, ale dlho žije v Rusku. Študoval na Štátnej zdravotníckej univerzite v Kursku na Lekárskej fakulte. Blaise matka je lekár, a tak pokračoval v dynastii. Aj keď sám chcel získať hudobnú výchovu, ale jeho otec-diplomat bol proti tomu, že jeho syn venoval svoj život spevu. Aj keď študoval v Kursku, Blaise sa zúčastnil študentských súťaží, pracoval ako DJ a vedúci klub. Mimochodom, na jednom z týchto vystúpení sa Michael stretol s jeho budúcou manželkou Annou. Pred štyrmi rokmi mali syna, Eric.

Netvoril lekára a uprednostňoval show business. Páčilo sa mu od detstva skladby Stevie Wonderovej a Mariah Careyho a tu vo svojom repertoári prevažujú kompozície v duchovnom štýle a rytmus a blues. V roku 2012 sa Michael zúčastnil “New Wave”. Porota súťaže ju nazvala “Kursk nightingale”. Vyhrať speváka sa nepodarilo, ale získal diplom laureáta.

Vo voľnom čase sa Michael venuje boxu, atletike a futbalu. Jeho snom je získať cenu Grammy.