Ako nosiť dlhé vlasy: ženskosť a šarm

Ako nosiť dlhé vlasy
Ako nosiť dlhé kudrlinky
Foto: Getty

Ako krásne nosiť dlhé pramene

Ak chcete zasiahnuť hladkými lesklými prameňmi, mali by ste ich pravidelne narovnávať železom. Nechajte ich potom trpieť menej z iného zariadenia – sušič vlasov (používa sa v režime studeného vzduchu). Dievčatá s kučeravými zámkami budú jednoduchšie: hneď po umytí hlavy, osušte ich bez hrebeňa, hádzajte ich prstami (pre väčšiu vlnitosť) a nekompletujte.

Môžete tiež použiť tajomstvo znášania a starostlivosti:

· Môžete použiť zámky v chráme na vytvorenie prirodzeného “okraja”, luku alebo lúča. Je potrebné zbierať vlasy a prilepiť ich na zadnej strane krku alebo dole. Čísla sa môžu ukázať odlišne; ak sa vám nedarí opraviť krásny luk, môžete ich tkaniť v pigtails. Príslušenstvo nebude potrebné.

· Braid opletené na spodnej časti vlasov (aby nedošlo k úpadku), môžete vytvoriť chvost, ktorý ukáže krásu a zdravie prameňov, a čo je najdôležitejšie ich dĺžka;

· Retropricheski s krásnym zväzku na zadnej časti hlavy (bez rúna nebude fungovať) a kučeravé zámky v dĺžke zdôraznila romantickú povahu, ale zapadá do obchodného štýlu. Budete potrebovať saténovú stuhu odlišnú od farby vlasov (aby ste sa nezlúčili).

Hlavná vec – nosiť vlasy čisté a dobre upravené, po umytí je potrebné riešiť svoje zdravotné masky s rastlinným olejom (aby sa zabránilo konca prierezu a vracia lesk) a čas na návštevu holiča na strihanie nedoriešené.

Ako nosiť dlho tečúce vlasy

Dievčatá s dlhými zámkami môžu používať vlasy, vlasy, spony, ráfiky, popruhy – celý arzenál mimoriadneho krása príslušenstva. Prečo ich nepoužívať?

· Hrebeň vlasy tak, aby nepadli na tvár, nerušte pracovnú schopnosť ženy. Môžete skrútiť konce.

· Vytvorte kaskádu po celej dĺžke z chrámu – a účes s voľnými vlasmi bude vždy vyzerať žensky a živo. K záchrane prichádza a “hra” s rozchodom.

· Niekedy používajte špeciálne klipy-kamienky. Nepretrhnú dĺžku, ale budú vyzerať ako rozptyl hviezd, ktoré padli na vlasy.

· Prick bangs jasne neviditeľné. Môžete zbierať pramene v gréckom štýle, podkolovské vlasy a skrývať sa za opasok.

· Ráfky, obruče, korálky, stuhy, šatky, dokonca šatky a šatky sa stávajú jasnými dekoráciami, ktoré modelujú účes.

Hlavnou vecou pri hľadaní štýlu a spôsobu nosenia dlhých vlasov je zohľadnenie veku a schopností šatníka. Blondínky s voľnými kudrlinami sa pravdepodobne nebudú hodiť do snehovo bieleho plášťa a svetlé brunety – čierny kabát. Niekedy je lepšie zbierať vlasy alebo ich nechávať neobvykle (aspoň rany). Dlhé kučery sú tiež skvelé príležitosti. Je hlúpe, aby sme ich nepoužívali.

Tiež je užitočné poznať: štvorec pre svetlé vlasy