Ako schudnúť lenivý: nestíhajte!

Ako schudnúť lenivý?
Uvoľnite hmotnosť lenivého človeka
Foto: Getty

Diéta pre lenivých

Amerika nebude musieť byť otvorená, každý pozná tieto pravdy, len z nejakého dôvodu nedodržiavajú pravidlá. V bežnom spôsobe života nemajú vplyv na zámok, nemusíte visieť zámok, nebudú žiadne nervové poruchy.

“Tri veľryby” chudnutie:

· Pite viac vody (piť denne normu – 2 litre, ak nie sú problémy so srdcom a obličkami).

· Samostatne jesť (nie od príbuzných, samozrejme), zvlášť jesť mäso a ryby (bielkovinové potraviny), kaše a zemiaky (rýchle uhľohydráty), mliečne výrobky.

· Nejedzte po 7 hodine. Povolené na uspokojenie hladového kefíru v noci, môžete s lyžicou medu, otruby alebo rastlinného oleja.

To je niečo, čo môže každý urobiť. Pokiaľ je to potrebné, raz za týždeň usporiadajte deň pôstu (na vodu, v pohánkovej kaši, bielkovinovú stravu).

Ako schudnúť za mesiac pre lenivých ľudí

Ak chcete, aby telo pracovalo rýchlejšie a spaľovalo tuky, budú potrebné nové prístupy k procesu jedenia. Najskôr bude ťažké obmedziť časť, ale všetko sa ukáže – stačí nechať nápis na chladničke v štýle “budete krásna”, “vy ste krásna”, alebo sa s niektorými priateľmi hádať o poriadnu sumu. Stimul je začiatok veľkého úspechu!

1. Rovnako ako v reči – je menej na “polovicu vedra”. Je potrebné obmedziť množstvo jedla naraz. V ideálnom prípade ide o dve dlane skladané loďou.

V prvej fáze úbytku hmotnosti sa môže piť podávajúci pohár vody. Ale po troch alebo štyroch dňoch musíte mať rovnaké množstvo jedla bez vody, šťavy a čaju. A musíte dôkladne žuť! Len takýmto spôsobom dostane stred mozgu signál sýtosti.

2. Môžete “šiť” žalúdok – nainštalovať bandáž. Budem sa musieť vzdať tekutých potravín, ale výsledok presahuje očakávania, najmä ak je osoba poznačená psychologickou závislosťou od potravy.

3. Spustite psa a choďte s ním na dlhé večery za každého počasia. Čo nie je fyzické cvičenie? Niekedy časté všeobecné upratovanie, plávanie v bazéne, nakupovanie, tiež pomáhajú stráviť kalórie s potešením.

4. Objednajte si vyvážený (ale nízkokalorický) jedlo. Kalorické kalkulačky pomôžu vytvoriť menu na týždeň, dopyt požíva diéta Eleny Malysheva.

Ale aj pre tichších a “domácich” ľudí existujú metódy, ktoré sa približujú štíhlosti.

Ako schudnúť lenivý doma: tajomstvá zdokonaľovania

Je potrebné naladiť na strata hmotnosti. Po zdvíhaní, na zlepšenie trávenia, vezmite pohár studenej vody. Sacharidy (kaša, chlieb) sa snažia jesť na raňajky, po večeri sú tabu.

Existujú ďalšie jemnosti:

· Ak sú obličky v poriadku, použite bielkovinovú stravu (nemusíte hladovať!). Ale dlhšie ako 2 týždne a častejšie každých šesť mesiacov, alebo dokonca rok, to nemožno urobiť.

• Niekedy odmietajú chlieb. Ale v strave by mali byť obilniny (pohánka, ovsená kaša, ryža, proso a ďalšie). V nich – dodávka vitamínu B, potrebné pre normálne fungovanie nervového systému.

· Pre veľmi veľmi lenivých ľudí si vyberajte hula-hoop, cvičebný bicykel, s ktorým sa zaoberajú a sledujú paralelne obľúbené televízne programy. Bez prestávky od výroby, aby som tak povedal.

A môžete … zamilovať sa do bezvedomia! Potom sa extra tužky roztavia. Ak nie je predmetom adorácie, nie je zakázané konečne milovať seba samo. A tam a predtým, ako stratí váhu, ak je to naozaj potrebné, ale nie zbytočné, čo by kameňom dohodil!

Tiež zaujímavé: ako schudnúť s mliekom