Imitácia: ako robiť jazvy doma

Ako urobiť jazvy
Imitácia: ako robiť jazvy?
Foto: Getty

Ako urobiť jazvy na make-up?

Realistický obraz je jedným z najdôležitejších aspektov, ktorý sa stáva zmysluplným pre každého človeka. Zmeny na povrchu tela, vytvorené špeciálne pre obraz, môžu byť objemné. Navyše sú schopní mať stopy krvi a škrabancov, rovnako ako skutočné. Aké atribúty sú potrebné na úspešné a umelé vytváranie jaziev?

1. Divadelná make-up alebo dekoratívna kozmetika.

2. Lepidlo PVA.

3. Štetec, rovnako ako pilník na nechty.

4. Alkoholový roztok.

5. Wadded disky.

6. Soľná alebo obyčajná hlina.

7. Krém na perá.

8. Prášok.

9. Jasný červený lak.

Najdôležitejšie je pochopiť, kde bude aplikovaná umelá jazva. Ideálnym miestom je tvár, predná časť krku, pretože v týchto oblastiach tela je možné vytvoriť štýlovú jazvu s ľahkosťou a v minimálnom čase.

Samotný proces

Tak, ako urobiť jazvu doma? Aké fázy sa odporúčajú úspešne prekonať s cieľom dosiahnuť najlepšie výsledky?

1. Prvým krokom je odmastiť vybrané miesto na tele. Aby ste to dosiahli, je žiaduce použiť bavlnený tampón s alkoholom.

2. Plasticine je potrebné vytvoriť úzku salámu. Pomocou hokejky na nechty je žiaduce skombinovať plastelínovú základňu s pokožkou. Je tu príležitosť na rozmazanie hliny, ale v strednej časti je žiaduce ponechať malý náraz malého, líšiaci sa objemom. Na vyhladenie výčnelkov plastelínu sa tradične používa krém na ruky.

3. Na rozostrenie hraníc pokožky a umelé jazvy sa má zaobchádzať s okrajmi plasineínu PVA, ktorý musí úspešne vysušiť, aby vytvoril vysokokvalitný obraz.

4. Ďalšou etapou je ošetrenie milovaného miesta na tele s práškom.

5. Jazva bude pokryté make-upom alebo dekoratívnou kozmetikou. Farba môže byť čokoľvek, pretože všetko závisí od predstavivosti. Ideálnou možnosťou je ružovo-červená farba, ktorá je prirodzená.

6. Na obrobku musíte urobiť malý rez s pilníkom na nechty. Hrany musia byť spracované v tmavej farbe.

7. Je žiaduce vyplniť umelé rany červeným lakom. Vyššie opísané kroky vám umožňujú pochopiť, ako bezbolestné urobiť jazvu v čo najkratšom čase.

Aké obrázky imitujú jazvu?

Zmeny v šoku sú aplikované nielen na profil, ale aj na celé telo. Pochopenie, ako urobiť imitáciu jazvy, je žiaduce vybrať si hodný obraz – Harry Potter, Edward Scissorhands, Joker, piráti, maniaci. Rozmanitosť postáv príjemne prekvapí.