Lisa Boyarska fajčí počas tehotenstva

Elizaveta Boyarskaya
Keď je 24. týždeň tehotenstva, herečka pokračuje v práci v divadle bez toho, aby sa vzdala úloh, v ktorých človek musí podľahnúť zlým návykom.
Foto: Archívy tlačových služieb

Elizabeth Boyarskaya, ktorá čaká na prvorodeného od svojho manžela Maxima Matveeva, pokračuje vo svojej tvorbe v divadle v Petrohrade a zúčastňuje sa na jeho inscenáciách. Napriek svojmu už znateľne zaoblenému bruchu, herečka nielen pravidelne chodí na pódium, ale tiež sa nevzdáva scén, kde jej hrdinka fajčí cigarety. Podľa Lisa matky Boyarsky, Larisa Luppian, dievčatá stále ťažšie skryť tehotenstva, takže teraz musí vydávať za široký kabát. Ťažkosti vznikajú dokonca aj na lone: ​​v finále predstavenia Boyarsky len ľahko podľahne potlačením publika.

Po dlhú dobu nebolo známe, kedy a kto robí herečku, zatiaľ čo jej blízky nepríjdu do tlače: očakáva sa, že sa dieťa narodí v apríli. Objavil sa tiež sex dieťaťa: Boyarsky rodina čaká na chlapa, ktorý podľa fámy bude nazývaný Sergej – na počesť Elizabethovho starého otca. Mikhail Boyarský kladie veľké nádeje na svojho vnuka ako futbalový fanúšik a priznáva, že v budúcnosti dúfa, že sa s ním často zúčastní zápasov na štadiónoch.