Lopouhness: aké účesy môžu skryť vyčnievajúce uši?

Obsah článku:

  • Účesy pre dievčatá s vyčnievajúcimi ušami
  • Aké účesy pomáhajú skryť hrboľaté uši

Ako skryť hrboľaté uši
Ako skryť hrboľaté uši
Foto: Shutterstock

Vlastnosti účesov pre dievčatá s vyčnievajúcimi ušami

Samozrejme, najdôležitejším pravidlom, ktoré treba dodržať v tomto prípade, nie je nechať uši otvorené. Akékoľvek vysoké účesy, ktoré vystavujú uši, vrátane chvosta na zadnej strane hlavy a zväzkov, nebudú vhodné. Asymetrický dizajn nie je vhodný aj vtedy, keď je jedno ucho zatvorené a druhé otvorené. Napríklad, česanie vlasov na stranu nebude najlepším nápadom.

Ak si vyberiete hladký vzhľad, aspoň sa pokúste stlačiť špičky uší na hlavu a skryť ich pod česanými vlasmi. Dobrou možnosťou môže byť nízky chvost, pripevnený blízko krku

Lop-eared pomôže skryť a správne vybrané zrážky.

Najlepšia možnosť:

  • viacúrovňové zrážky
  • roztrhané pramene
  • zužujúci sa

Je dôležité, aby bol dizajn objemný: zakrivené vlasy skrývajú vyčnievajúce uši oveľa lepšie ako hladko položené. Mimochodom, môžete zakryť hrboľaté uši pomocou kaderov, pretože vytvárajú ďalší objem.

Môžete nielen zatvoriť uši, ale vytiahnuť si vlasy, ale aj pomocou rôznych príslušenstva ich odtiahnuť. Vhodné krásne sponky do vlasov, ozdobné vlasy, elastické pásky, palice. Dobrou možnosťou môžu byť pásky a obväzy, ktoré skrývajú špičky uší a tlačia ich na hlavu.

Aké účesy pomáhajú skryť hrboľaté uši

Dobrou voľbou pre dievčatá s vyčnievajúcimi ušami bude štvorec a predĺžená fazuľa. Aby ste vlasy stohovali, je žiaduce, aby zámky padali na tvár a uši boli dobre pokryté. Nezabudnite vykonať úpravy funkcií tváre ovál.

Krátke a stredné strihy sú vhodné v prípade, že máte hrubé vlasy, inak jednoducho nemôžete získať správnu sumu, alebo strávite príliš veľa času na styling

Majitelia dlhých vlasov môžu urobiť kaskádové účesy, potom hrebeň a skrútiť krátke pramene dovnútra a tiež vytvárať objem v koreňoch. Takýto strih vám pomôže odstrániť uši pod šokom vlasov a urobiť ich neviditeľné. Ďalšou možnosťou je urobiť štýl v štýle Brigitte Bardot, po dokončení hrebene, a potom sa bočné pramene a spájanie zozadu. Venujte pozornosť: pramene by mali len stlačiť konce uší na hlavu.

Ak máte radi hladké vlasy, nerobte ich vysoko. Pokúste sa splietnuť opletenie, zatiaľ čo zakryte špičky uší s vlasmi. Skvelou voľbou by bol francúzsky oplet, doplnený svetlým príslušenstvom. Komplexné tkanie vyzerá veľmi krásne a dekorácia pomáha odvrátiť pozornosť od uší.

O tom, ako nakresliť vzory s lakom na nechty, si prečítate v ďalšom článku.