Plánovanie pohlavia budúceho dieťaťa podľa lunárneho kalendára

Obsah článku:

 • Základné zásady sexuálneho plánovania pre vaše dieťa
 • Najúspešnejšie dni na počatie
 • Kde nájsť lunárny kalendár
Vypočítajte pohlavie dieťaťa podľa lunárneho kalendára
Sex dieťaťa podľa mesiaca
Foto: Shutterstock

Astrológia je presná veda, takže sa často uvádza, že pri plánovaní pohlavia dieťaťa podľa lunárneho kalendára je chyba iba 2% zo 100.

Metóda určovania pohlavia dieťaťa v kalendári lunárneho kalendára sa používa veľmi dlho – od doby najstarších civilizácií

Prvá zmienka o tom sa našla v rukopisoch. Získal však popularitu a masovú distribúciu v druhej polovici dvadsiateho storočia, keď český vedec Dr. Jonas začal vykonávať výskum na túto tému. V roku 1968 bola táto teória prezentovaná ako overená.

Pre svoj experiment doktor zvolil 360 neplodných žien, t.j. ktorí dostali túto diagnózu z dôvodu neschopnosti si predstaviť dieťa 3 roky alebo viac. Zároveň nemali patológiu. Lekár ich jednoducho vyzval, aby sa pokúsili dodržiavať odporúčania založené na lunárnom kalendári. V dôsledku toho za prvý rok otehotnilo 327 žien. Počnúc týmto pokusom lekár začal svoj výskum vrátane toho, ako predpovedať pohlavie dieťaťa podľa lunárneho kalendára.

Základné princípy plánovania pohlavia dieťaťa podľa lunárneho kalendára

Hlavné odporúčanie, ktoré vám umožní získať dieťa požadovaného pohlavia, znie takto. V astrológii existujú pojmy žien a mužských znamení zverokruhu – šesť z nich a šesť ďalších. V každom z týchto znamení je mesiac len 2,5 dní. V tejto súvislosti je mesačný cyklus definovaný ako 29 dní.

Znaky znamenia pre mužov sú:

 • Baran
 • Blíženci
 • Lev
 • váhy
 • strelec
 • Vodnár

Medzi ženami sú všetky ostatné:

 • Býk
 • rakovina
 • Panna
 • Škorpión
 • Kozorožec
 • ryby

Potom je všetko úplne jednoduché: v momente, keď Mesiac prechádza ženským znamením zverokruhu, dievča počne; keď prechádza mužom – chlapcom.

Vedecky dokázať, že je to celkom problematické, pretože nikto nevie presný okamih počatia. Môžete si vypočítať iba veľkosť embrya, keď bol počatý

Najúspešnejšie dni na počatie dieťaťa správneho pohlavia

Odborníci odporúčajú: ak plánujete tehotenstvo, musíte okrem iného pozrieť do lunárneho kalendára. Obzvlášť úspešné pre koncepciu sú 2., 3., 7., 17. a 24. lunárne dni.

Zvyčajne sa odporúča konzultovať s profesionálnym astrológom, ktorý vám bude schopný vytvoriť ideálnu astrologickú mapu, berúc do úvahy všetky mesačné dni

Pokiaľ ide o nájdenie mesiaca v tomto alebo v znamení zverokruhu, mali by sme každý prípad posudzovať individuálne. Takže napríklad Mesiac v Rybách, Panne a Škorpióna s rastúcim Mesiacom sa považuje za veľmi priaznivý pre formovanie budúcej osobnosti. Ale priechod Mesiaca cez Lev a Škorpión na skrátený mesiac, naopak, je zlé pre osobnosť dieťaťa.

Je potrebné naplánovať koncepciu s rezervou, pretože z hľadiska fyziológie sa hnojenie nestane okamžite. Trvá to čas – až niekoľko dní. Zvyčajne odborníci hovoria, že je potrebné pripraviť sa na 1 deň a 6 hodín. Najodolnejšie spermie sú schopné prežiť v ženskom tele, a preto si zachovajú schopnosť oplodniť do 72 hodín po pohlavnom styku.

Preto je potrebné zvážiť skutočnosť, že Mesiac v okamihu počatia už môže byť v inom znamení

Často sú potrebné ďalšie informácie na určenie pohlavia dieťaťa podľa lunárneho kalendára. Astrológovia môžu požiadať o deň a hodinu narodenia ženy – budúcej matky. Ak nevie presne čas svojho narodenia a vypočíta, čo je mesiac v mesiaci, je problematické, presnosť určovania pohlavia dieťaťa môže klesnúť. A táto žena by mala byť pripravená. V takýchto situáciách sú rámce nastavené na 50 až 50 bez odklonu v oboch smeroch.

Kde nájsť lunárny kalendár

Nájdite mesačný kalendár dnes nie je problém. Prípadne môžete kontaktovať profesionálneho astrológa a urobí vám profesionálnu verziu kalendára. Táto metóda je najúčinnejšia, pretože astrológ vypočíta pre vás tie najoptimálnejšie dni.

Ak sa chcete pokúsiť odhadnúť pohlavie dieťaťa sami, stačí si kúpiť lunárny kalendár v každom pavilóne na predaj tlačených výrobkov.

Prečítajte si o vlastnostiach Capricorn

Plánovanie pohlavia dieťaťa podľa lunárneho kalendára
Plánovanie pohlavia dieťaťa podľa lunárneho kalendára
Foto: Shutterstock

V prípade, že myšlienka dostať dieťa len z pohlavia, o ktorom snívate, budete musieť prejsť celým výskumom a vykonať nejaké pomerne zložité výpočty. Napríklad je potrebné kontrolovať ovuláciu počas niekoľkých mesiacov. Okrem toho je vhodné skontrolovať, ako dlho sa vajíčko pohybuje cez rúrky. To je potrebné na výpočet momentu, kedy sa môže stretnúť s spermiami.

Takisto bude potrebné uskutočniť prieskum partnera o rýchlosti pohybu biologického materiálu a jeho životaschopnosti.

Alternatívne môžete dokonca zostaviť počítačový model koncepcie výberom všetkých parametrov

To vám pomôže takmer úplne riadiť proces a predstaviť si dieťa pohlavia, ktoré naozaj chcete.

Samozrejme, pri plánovaní lunárneho kalendára by ste mali zvážiť všetky riziká a pripraviť sa na to, že sa dostanete do 2% chýb. To vás ochráni pred sklamaním a umožní vám prijať akékoľvek dieťa, ktoré vám osud prinesie.

Prečítajte si tiež: o čom je sen?