Silný stojan: hviezdy s veľkou nohou

Paris Hilton, 43. veľkosť

hviezdy s veľkou nohou Paris Hilton
Foto: Getty

Mnohé legendy sa pohybujú okolo 42. a možno dokonca aj 43. nohy Paríža. Hviezda dlho komplexná kvôli neštandardnej veľkosti, ale vo výške slávy sa rozhodla, že jej nohy – špeciálne zvýraznenie.

Veľa slávnych návrhárov špeciálne vyrobených pre veľké topánky značky Hilton a potom sa rozhodla uvoľniť linku pre ženy s neštandardnými rozmermi nohy. Sme veľmi potešení, že Paríž porušuje doteraz vyčerpané štandardy krásy.

Jediná vec, ktorá vzbudzuje fanúšikovia Paríža: keď sa nakoniec oslávi jedna očarujúca hviezda? Priatelia “dieťa v milióne” sa menia ako rukavice. Svetská lvice nikdy nestála v stálosti. Zdá sa, že sa všetko zmenilo.

Ale táto jar v živote blondínka v ružovom milionári sa objavila, Thomas Gross. Stretli sa na filmovom festivale v Cannes. A čoskoro boli videní spolu na jachte podnikateľa pri pobreží Španielska. Dokonca aj vtedajšia Paríž povedala, že našla v Thomasovi dušu. Možno čoskoro budeme svedkami luxusnej svadby Hilton a Gross?

hviezdy s veľkou nohou Paris Hilton
Foto: Getty

Tyra Banks, 43. veľkosť

hviezdy s veľkou nohou Tyra Banks
Foto: Getty

Známy pre celý svet Tyra Banks je nútený hľadať topánky veľkosti 43! Ale hviezda sa o tom nikdy nekomplexovala a dokázala všetkým ženám na svete, že noha ako Popelka – to nie je zárukou úspechu.

Mimochodom, nedávno supermodelka a televízna moderátorka Tyra Banks a jej manželský fotograf Eric Asla sa stali rodičmi. Náhradná matka včera porodila pár jej syna, ktorý bol menovaný York Banks Asla.

Šťastná správa, ktorú Tyra informovala o svojej stránke v spoločnosti Instagram.

“Má prsty a veľké oči a jeho ústa a bradu sú podobné ako pápežovi Erikovi,” povedal Banks. Volala náhradnú matku anjelskú ženu.

hviezdy s veľkou nohou Tyra Banks
Foto: Getty