Wday testy: chladná riasenka až do 500 rubľov

Ink Maybelline, The Colossal Volume ‘, Express Cat Eyes, 460 rubľov

Kristina Semina, vydavateľka rubriky “Životný štýl”:
Christina Semina (Kristina Semina)

– Ak je riasenka, potom len Maybelline! Obzvlášť mám rada Express Cat Eyes line “Colossal Volume”, ktorú používam už niekoľko rokov. Najlepšia alternatíva (dokonca aj v rámci apartmánu), ktorú som zatiaľ nenašiel. Áno, a nevyzerá …

Mascara Maybelline, The Colossal Volume', Express Cat Eyes
Foto: Maybelline

očakávania: dokonalá riasenka pre mňa – je ten, ktorý predlžuje riasy a dať im zväzok s jedným dotykom (nemám rád maľovať riasy v niekoľkých vrstvách), jednoduché použitie a nebude odlupovať počas dňa.

reality: make-up značky Maybelline Yuri Stolyarov hovorí, že riasenka Colossal Volum’Express Cat Eyes s jedným ťahom štetca nielen farbiť riasy, dodáva objem a dĺžku, ale aj napodobňuje tvar očí – bude im poskytne mandľový tvar.

Tento opis je úplná pravda. No, s výnimkou mandľového tvaru očí trochu prehnané. Tento výraz, Jurij, s najväčšou pravdepodobnosťou chcel zdôrazniť, že kostra je veľmi dobrá kefa: perfektne škvrna mihalnice v rohoch očí, odhaľujúc vzhľad.

Navyše, maskara má ideálnu, mierne tekutú textúru, ktorá je tiež dostatočne dlhá. Zachováva sa celý deň a žiadne slzy a dážď nie sú hrozné!

Hodnotenie: 10 z 10.