Zhlboka sa nadechuje: prečo nemôžem dýchať?

Prečo ťa zadrží
Prečo sa vám podarí uvoľniť? Relaxačné cvičenia prinášajú prospech.
Foto: Getty

Zľahka ležiace

Náhle prerušenie dýchania, keď sa človek oddychuje alebo spí, musel pochopiť v samom srdci a trpí touto poruchou, a jeho rodina. Napriek zdanlivej pohode pozície, respiračná depresia ležiaca častejšie sprevádza mužov a ženy po 40 rokoch a plných ľudí. Možné dôvody:

· Faktory spánku – chrápanie, zastavenie dýchania v spánku (apnoe);

· Patológia pľúc, respiračných orgánov (vrátane respiračných infekcií). Niekedy to nie je vyliečený pred koncom priedušiek, zápal pľúc, chronická obštrukčná choroba pľúc (meniace sa cirkuláciu vzduchu v celách) sa prejavujú taká “znamenie”;

• nervové vyčerpanie, strach, záchvaty paniky – tieto negatívne faktory nezasahujú do polohy tela;

· Vegetovaskulárna dystónia. Pod obrovským pojmom je skrytá ešte neštudovaná patológia (kombinácia príznakov kardiovaskulárnych, nervových, psychiatrických porúch).

Dôležité! Manipulácia umožňuje terapeut prijať smer ďalších špecialistov (kardiológ, neurológ alebo psychiater lekársky psychológ). Niekedy sú príčiny úplne nečakané …

A prečo sa chytil dych …

Srdcové ochorenia, predchádzajúci infarkt znamenie rozlišovať silu sanitky … Ak sa dusí symptóm periodicky opakujú, je vhodné sledovať, on podporoval to, čo ostatní vlastnosti sa prejavujú.

Niekedy sú dôvody skryté v tých oblastiach, kde si ani nemôžete myslieť:

1. Porušenie chrbtice (trauma, čo vedie k zovretiu nervu a respiračné zástave), osteochondróza (chorého muža ležiaceho na chrbte, kŕče sa vyskytujú v hrudníka, brucha).

2. Choroby orgánov gastrointestinálneho traktu. Gastritída, vredy, exacerbácia pankreatitídy alebo cholelitiázy môžu viesť k kŕčom. V takýchto prípadoch (podľa menovania gastroenterológov) užívajte lieky proti bolestiam alebo antispazmodiká (existujú kontraindikácie).

3. Fyzický stres alebo stres. Potom pokoj a pokoj, dodržiavanie režimu dňa môže človeka zbaviť nepríjemného príznaku. Kľúčom k úspešnej liečbe je stanovenie správnej diagnózy. Prieskum sa musí brať zodpovedne. Zdravie často nie je len v rukách lekára, ale aj svedomitého pacienta.