Zostalo v mínuse: ako sa zmenila postava Jolie posledných 16 rokov

Keď sa pozriete na fotky z Jolie majú pred ani tri roky, okamžite upúta pozornosť, pretože jej koža sa stala svetlejšie, ako veľmi vyčerpaný: slávnej lícne kosti trčí tak prudko, že sa zdá zásadné, aby jej krásnu tvár. Žily, ktoré vystupujú cez tenkú kožu hviezdy, nútia Angie, aby skryla ruky pod plášťami a štóly. Čo sa stane s Angelinou? Zasvätenci tvrdia, že kritická hmotnosť herečka Brad Pitt stratili nádej presvedčiť moja žena má byť liečený, ale lekári poprel Jolie raz plastickú operáciu kvôli hrúbke.

Ale začiatkom roku 2000 sa niektorí dokonca odvážili zavolať Jolie dievčaťu s “nádhernými formami”!

Angelina Jolie, foto
2000
Foto: Getty

Svetlé prsia, sexy pery a vzhľad mačiek – Jolie začala svoju cestu k sláve. Potom nikto nikdy neskúmal svoju postavu s lupou a dokonca o mnoho rokov neskôr by herečka rozhodla o prvej operácii.

Angelina Jolie, foto
2001
Foto: Getty

V určitom bode, hviezda zotavil, a dokonca povesti, že úloha v prvom rade Lara Croft – producenti požiadal Jolie stratiť pár kíl “Lara Croft :. Tomb Raider”

Mimochodom, po natáčaní tohto filmu sa Jolie začala zaoberať humanitárnou prácou. Hviezda sa odvolala na komisiu OSN pre utečencov a vo februári 2001 uskutočnila prvú cestu do Sierry Leone a Tanzánie. V tom istom roku darovala Angelina milión dolárov na pomoc obetiam finančných prostriedkov Komisie pre utečencov.

Angelina Jolie, foto
2002
Foto: Getty

Akonáhle sme sa mohli pozrieť od Jolie obočie (oh, Bože, zabudli sme, že aj sexuálne symboly planéty “kresliť” obočie), hneď sme si všimli, ako to kvitne každý rok. Luxusné šaty s plášťom a perlovou niťou – nič zbytočné. Mimochodom, v porovnaní s rokom 2000 sa postava hviezdy stala elegantnejšou.

Angelina Jolie, foto
2003
Foto: Getty

V roku 2003 sa Angie rozišla s Billym Bobom Thorntonom. Ich vzťah bol veľmi jasný: herci sa objavil spolu neustále a nikdy prestal ukázať svoju lásku na verejnosti, dvojica raz vymenil krv, oni boli zosobášení v Las Vegas a urobil tetovanie, ktoré nakoniec stiahol z tela. Po odlúčení sa Jolie stala ešte ženskou a krásnou. V skutočnosti, Billy, pozrite sa, čo som stratil!

Angelina Jolie, foto
2004
Foto: Getty

Rok 2004 bol pre herečku jedným z najkontroverznejších. Médiá začali objavovať povesti, že vzala Brad Pitt z nosu Jennifer Aniston. Diváci chceli herečku a ona pokračovala v zakrývaní svojho súkromného života od paparazzov, len sa usmievala a tajomne odpovedala, že nič nepovedala. Krásne šaty, luxusné účesy – Jolie v roku 2004 poprvé získala ocenenie za najkrajšiu a sexy ženu na svete podľa Esquire.

Angelina Jolie, foto
2005
Foto: Getty
Angelina Jolie, foto
2006
Foto: Getty

V roku 2006 Angelina odhalila tajomstvo svojho vzťahu: Jolie pripustila, že očakáva dieťa od Brad Pitta. Potom mala herečka dve adoptované deti: Maddox – dieťa z Kambodže a Zahara z Etiópie, ktoré manželia spoločne prijali.

Angelina Jolie, foto
2007
Foto: Getty

V roku 2007 manželka Brad Pitta stratila veľa váhy. Po siedmich rokoch bojov s onkológiou zomrela jej matka, herečka a producent Marcelin Bertrand. U mamičky Angelina v rôznych rokoch diagnostikovali zhubné nádory prsných žliaz a vaječníkov. Bohužiaľ, choroba bola objavená príliš neskoro a lekári nemohli nič urobiť. Po dlhej liečbe vo veku 56 rokov Marceline zomrel. Žila len o 11 rokov dlhšie ako jej matka (babička Jolie), ktorá vo veku 45 rokov zomrela na rakovinu vaječníkov.

Angelina Jolie, foto
2008 rok
Foto: Getty

Dva roky po narodení dieťaťa Shilo Jolie a Pitt oznámili, že čakajú na dvojčatá! Mimochodom, po pár bolo opotrebované s prvou dodávkou, ktorá sa snažili všemožne zakryť z médií, tentokrát rodina predala prvý fotky novorodencov do jedného z časopisov za $ 14 miliónov, ktorý išiel na charitu.

Angelina Jolie, foto
2009 rok
Foto: Getty

Zdá sa, že druhé tehotenstvo vytlačilo všetky šťavy z Jolie: herečka bola veľmi tenká a bielená. Musíme však vzdať hold hviezde, aj napriek skutočnosti, že mala päť detí do roku 2009, herečka mala čas vyzerať nádherne na červenom koberci.

Angelina Jolie, foto
2010 rok
Foto: Getty
Angelina Jolie, foto
Rok 2011
Foto: Getty

Ženské, krehké a sexy – ženy po celom svete sa snažia stať sa ako Angelina a muži snívajú aspoň oko, aby videli krásu v živote. Potom nebolo ešte žiadna bolestivá slabosť, len veľkolepá busta a osa v páse.

Angelina Jolie, foto
2012 rok
Foto: Getty
Angelina Jolie, foto
2013 rok
Foto: Getty

V máji 2013 vydala The New York Times stĺpec Angeliny Jolie, v ktorej herečka pripustila, že 27. apríla dokončila trojmesačnú lekársku starostlivosť o mastektómiu. Sexový symbol, jedna z najkrajších a najobľúbenejších žien na planéte hlásila, že dobrovoľne odstránila obe prsia. Verejnosť bola v šoku.

Angelina Jolie, foto
2014 rok
Foto: Getty

Ako sa neskôr ukáže, operácia Angelina veľmi neovládala a dlho trpí depresiou. Hviezda dokončila prácu na filme “Maleficent” a začala sa pripravovať na ďalšiu operáciu – odstránenie vaječníkov.

Angelina Jolie, foto
2015
Foto: Getty

V marci 2015 Jolie odštartovala núdzovú operáciu. Obaja vaječníky a vajíčka boli odstránené z hviezdy. Ako sa ukázalo, herečka po dobu dvoch rokov neustále sledovala výskum v oblasti liečby rakoviny, študovala spôsoby alternatívnej medicíny, ale na začiatku marca bol hovor od ošetrujúceho lekára …

Po tejto chvíli začali fanúšikovia spozorovať, ako Jolie doslova vybledla pred očami.

“Aj komplexné operácie môžu spôsobiť hormonálne zmeny. Úplné odstránenie vaječníkov vyvoláva depresívne stavy, pretože hormóny žien prestávajú byť produkované. Jolie sa naliehavo musí obrátiť na terapeuta, “- povedala redakcii dennej ženy Julia Plyukhina, vedúca psycho-psychoterapeutického oddelenia kliniky K + 31.

Angelina Jolie, foto

2016 rok
Foto: Getty
Angelina Jolie, foto

2016 rok
Foto: Getty

Prekvapujúca tvár, tenké ramená, vyčnievajúce žily – to náhle vyzerala Jolie. Ako uviedli západné médiá, okoloidúci, ktorí sa stretli s herečkou počas jej prechádzky s deťmi, ju ťažko rozpoznali ako celebritu.

Bulváry píšu, že s nárastom 169 centimetrov Angelina váži len 38 kilogramov! Hovoria, že herečka spí veľmi málo, fajčí a pije. Ale aj naďalej dúfame, že sú to len dočasné problémy a čoskoro Jolie urobí oficiálne vyhlásenie, že jej zdravie nie je v nebezpečenstve.