Byť včas všetci: ako sa pripraviť na nový rok za deň

Do 31. decembra, aby nebol okolo apartmánu v panike, plánujte prípravu na Silvestra vopred. Nebudete veriť, ale môžete sa zhromaždiť na párty za jeden deň.

Zvyčajne pre dôležitú stranu dievčatá pripravujú aspoň týždeň. Ale na Silvestra sa situácia trochu líši, pretože hlavným dôrazom je výber darčekov, výzdoba domu a samozrejme slávnostný stôl. Samotný zostáva takmer žiadny čas. Ale nezáleží na tom, pretože vieme, ako sa pripraviť na Nový rok na 1 deň.

ako sa pripraviť na nový rok

Plán nového roka

Usporiadajte kúpele doma

Vzhľadom na to, že tento rok 31. decembra padne na deň voľna, môžete začať trénovať priamo v posteli. Vo večerných hodinách urobte nočnú masku na lesk vlasy: aplikujte na celú dĺžku vlasov, olivový olej, obalte hlavu s potravinovým filmom a uterákom. Pokúste sa spať najmenej 8 hodín, aby ste mali oddychový vzhľad.

Po prebudení sa sprchujte, umyte si hlavu a naneste svoju obľúbenú hydratačnú masku. Je veľmi dôležité hydratovať pokožku a nasýtiť ju vlhkosťou – dokonale pripraví pokožku na aplikáciu make-upu. Potom použite záplaty pod očami. To všetko trvá asi hodinu.

expresné masky pre nový rok

Napíšte novoročné pozdravy

Dôležité je zablahoželať všetkým priateľom a príbuzným na dovolenke. O polnoci môže byť sieť preťažená, ale môžete vždy napísať “Happy” svojej rodine.

Urobte si manikúru

Ak nemáte čas sa dostať k svojmu majstrovi pred manikúrou, urobte si nechty umenie sám. Bude to trvať aspoň hodinu. Ak chcete nechty rýchlo vysušiť a na nich nie je vytlačené, použite lahko-sušiace alebo škvrnité nechty v studenej vode presne jednu minútu.

ako sa pripraviť na novoročnú manikúru

PREČÍTAJTE SI: Zlato a lesk: najlepšie možnosti na dovolenku na manikúru pre Nový rok 2018

Pripravte si výstroj

Na Silvestra by v ideálnom prípade malo byť oblečenie na vás “sedieť”. Vyhladzujte všetky vrásky, oddeľte rukávy a obojky. A tiež vyzdvihnúť príslušenstvo, ktoré kombinujú s oblečením na Nový rok.

výstroj pre nový rok 2018

PREČÍTAJTE SI: TOP-3 procedúry, ktoré z vás urobia bohyne pred Novým rokom

Záverečné dotazy na obrázok dovolenky – make-up a účes. Toto by malo byť vykonané najskôr 19-20: 00 – a make-up bude vyzerať svieži a pokladanie sa nezhorší od prípravy tabuľky.

Vytvorte strih

Noste pripravené oblečenie a potom začnite štýlovať vlasy. Môže to byť čokoľvek, od štýlových chvostov až po hollywoodské vlny. Nezabudnite si vlasy opraviť špeciálnym sprejom alebo lakom, aby to trvalo celú noc.

Publikácia od účesov Účesy Makeup | (@hairstyles_ideas__)

Make make-up

Uistite sa, že sa umyte, otrite si tvár tonerom a naneste zvlhčovač. Potom zakryte pokožku základným náterom – nielenže to zlepší vzhľad vašej pokožky, ale tiež pomôže predĺžiť život make-upu. Ďalej – pripravte make-up, ktorý ste si vybrali vopred.

Publikácia od Charlotte Tilbury (@ctilburymakeup)

Napriek skutočnosti, že sa misia zdala nepraktická, je skutočne možné pripraviť sa na novoročnú párty za deň.