23 účesy pre oválny typ tváre na príklade hviezd

Sme inšpirovaní myšlienkami, ktoré vyvíjajú štylisti slávnej krásy.

Predpokladá sa, že oválna tvár je absolútne akýkoľvek strih a navyše styling. Ste šťastný majiteľ “oválneho”, ale ešte ste našli vlasy? Pozrite sa pozorne na možnosti, ktoré sa zobrazujú na červenom koberci “celebrity”: jedna z nich určite bude vaša.  

Jennifer Connelly

Majitelia oválneho typu človeka môžu nosiť vlasy, ako sa vám páči – všetko ide. Laureátka Oscara (“Najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe v” myšlienkových hrách “) Jennifer Connelly ukazuje, ako správne prvky zdôrazňujú najjednoduchšie” plážové “vlny.

Dautzen Croesus

Holandský model vie, že rovné vlasy rozširujú už predĺženú tvár (čo samozrejme nie je vôbec to, čo potrebujete). Preto, šírenie koníka poníka, mierne skrúcne luxusné kučery a stáva sa podobne ako princezná Disney. 

Jessica Biel

Tu sú, priame pramene – budete hovoriť a budú … a správne, a nie práve v tom istom čase. Manželka pána Timberlakeho sa už dlho rozhodla pre prirodzenú voľbu a nie je náročná na štýl ani na tých najkrajších udalostiach. Ale z váženia oválu, Jessica je zachránená objemom v bazálnej oblasti a predĺženým mierne roztrhávaným treskom, ktorý vizuálne “rozbije” tvár, čo je “ľahšie”. 

Emma Stone

Hviezda “La Landa” vie, ako zdôrazniť krásu prirodzených línií: stačí otvoriť svoju tvár a zbierať vlasy jednoduchým chvostom. V tomto prípade, bočné rozdelenie bude účes slávnostné poznámky a urobiť to viac očarujúce. (Prečítajte si: Emma Stone: 10 najlepších oblečenia najbohatšej herečky v Hollywoode)

Eva Mendes

Samozrejme, zlatko Ryan Gosling vyzerá neuveriteľne roztomilý a zvodný s akýmkoľvek účes. V rovnakej dobe, ona vie, že jej silná čeľusť dominuje správny ovál dokonale masky vrstvené ostrihať: Bouffant pri korienkoch a veľké kadere zmäkčiť tváre a presúva ťažisko z brady na vytesané lícnych kostí. 

Jennifer Lawrence

Krása oválov spočíva v tom, že s ním môžete pracovať takmer akýkoľvek účes. Naozaj sa nám páči možnosť, ktorá si vybrala “slečnu Joy” – nízky chvost a uvoľnené pramene, jemne rámovanie tváre. Pokojné, vyvážené, elegantné a samozrejme krásne – aspoň v telocvični, dokonca aj na oslave. 

Poppy Delevinj

Mäkké romantické a chaotické vlny, rovnako ako britský model a dievčenské mak Cara Delevingnová – skvelý spôsob, ako pridať trochu “forma” oválnym tvárou (hlavne tváre a to najmä ak máte dlhé vlasy). 

Beyoncé

Dokonca aj jemné priame pramene dokážu dokonale pôsobiť na pozitívny obraz klasického oválneho tvaru, ak do koreňovej zóny pridáte objem suchým modelovým sprejom alebo suchým šampónom, ako ukazuje Beyoncé. V opačnom prípade bude vlákno váhať na tvár a bude dlhšie. 

Hovorili sme už o strachu z dlhšej tváre, ale niekedy sa nemusíte báť experimentovať, ako napríklad Beyoncé: vysoký chvost prudko zvyšuje všetky vaše akcie. 

rihanna

Všetko je jednoduché: nebojte sa nielen dĺžky, ale aj objemu. Hrajte si s ním, naťahujte vlasy, česnite a budte vtipné chvosty (znova sa pozrite na Beyonce) – “šírka” pomôže zvládnuť nadmerné “dĺžky”. 

Emma Watson

Bob dokonale zapadá do mierne pretiahnutej tváre našej zbožňovanej Hermiony: dodával jasnosti tomuto krásnemu oválu a jasne vykreslil jeho lícne kosti. Jedna nuancia: ak sa rozhodnete nasledovať príklad Emmy, vyhnite sa priamemu “ťažkému” rozlomeniu, ktoré prirovná klasiku k vašej hlave k účinkom predsedu regionálneho legislatívneho zhromaždenia. Urobte to šikmé – potom môžu byť aj špičky skrútené.  

Megan Fox

Nová priateľka Ninja Turtles ukazuje, ako dokonale vyrovnať pretiahnutý tvar tváre jednoduchým asymetrickým dizajnom. Česané vlasy na jednej strane (použite vosk alebo želé skrotiť nepoddajné kučery vzadu a okolo uší) ležalo veľké kadere – luk hodný červený koberec je pripravený. 

Charlize Theron

Juhoafrický tvár samotného Hollywoodu je veľmi harmonická, takže herečka si môže dovoliť viac (vrátane holenie nalyso, ako tomu bolo za úlohu vo štvrtej časti “Mad Max”). Túto variantu považujeme za veľmi úspešný: zdá sa, že asymetrická vlasy sa chystá “rozrezať” rafinovaný úmernosti k dispozícii Charlize, ale na vlasy dekorácie eliminuje tento deštruktívny účinok, obnovenie rovnováhy (využitie namiesto ráfika široké pásiky pre vlasy – to bude, aby bol obraz ešte romantickejšie) , 

Julia Robertsová

Vlasy prevzaté späť (ponechávajú len niekoľko vlákien smerom k tvári) sú vynikajúcim spôsobom, ako “znížiť” tvár a tiež vyzdvihnúť lícne kosti (aj keď prakticky neexistujú). Aby sme pochopili, čo hovoríme, pozrite sa na vlastníka dokonalého úsmevu, a potom už len zbierať vlasy do stretávacích svetiel a uvoľniť niekoľko prameňov osoby (rovnako podzaviv ich utjuzhkom v prípade potreby). 

Liv Tyler

Jedným z hlavných problémov majiteľov oválneho typu tváre je strach, že je príliš dlhý. Ak ste tiež navštívili podobné myšlienky, odrežte tresku – pomôže to vyrovnať rozdiely. Pod obočím, stredne silné a primerane filirovannaya – ako “elf” Liv Tyler – náš obľúbený. 

Joan Smalls

Chrbátové vlasy, upevnené na vrchu hlavy, predstavujú rizikovú možnosť pre “ovalitery”. Avšak, ak chcete zdôrazniť lícne kosti (a čo je najdôležitejšie, môžete to urobiť) a nebojte sa, že tvár bude viac faktúry, skúste to! Joanov príklad dokazuje, že nič nie je nemožné. 

Jordan Dunne

Ďalšia riziková alternatíva pre klasický obliće ovál, riskujúca predlžovanie – vlasy odobrané v chvoste alebo zbierané v zväzku so strednou časťou. Nehovorte, varianta je zaujímavá a elegantná – štandardná vzorka klasického štýlu! – čo je niekedy potrebné pre nás v každodennom živote. Aby vaše úsilie opakovať tento úžasný luk nie je márne, uistite sa, že vlasy sú správne odobraté z uší a spoľahlivo fixované lakom (to pomôže zvýrazniť vysoké lícne kosti). 

Sienna Miller

Súlož ostrihať (z toho čítať súlož účes: Ako sa stať módnou a chlpatý) a ľahké štruktúrovanie roztrhané krútia – a dokonca sa super tenkým vlasy budete vyzerať ako kráľovná. 

Mimochodom, všimnite si dlhé rany (v tomto prípade sa jedná o niečo dlhšie, než je obvyklé, je Sienna): pomáha herečka skryť vystupujúce lícne kosti a špicatou bradu hladký, vizuálne bližšie k ideálnemu tvaru tváre. 

Amber Počul

Non-triviálne verzia asymetrie, ktorá je tak majitelia oválnych osôb: pletené na jednej strane kose (tie sú teraz v móde – čítajte “Škola vrkôčiky: náhla beauty-trend letné”) je nevyhnutný prvok hravosti a dokonca grunge atraktívny vzhľad u dievčat s svieži kadere. 

Rachel Bilson

Niekedy oválne tváre vyzerajú príliš … dokonalé. Ak nechcete zdokonaliť tento bábkový efekt, len osušte svoje vlasy po umývaní vlastnými piatimi prstami, skôr než hlboko a žehlite. Potom vyzbrojiť suchou penou alebo textúrovacích sprej a dávajú prirodzený inštalačný ľahký podiel na štruktúrovanie, rovnako ako hviezda “Útek» ─ by mal mať to najlepšie z neformálne, ale zároveň elegantný. 

Victoria Justice

Niekedy všetko, čo potrebujete na “otvorenie” tváre novým spôsobom, je urobiť šikmé rozdelenie. Pozrite sa na Victoria spravodlivosti, a pokúsiť sa urobiť to isté: vytiahnuť jeden prameň vlasov nad čelom a zabezpečiť za uchom (prevažná časť môže byť voľne rozpustiť alebo upevniť low – viď Jennifer Lawrence). Súhlasíte s tým, že ovál je jasnejší a obraznejší?  

Zoe Deschanel

Nakoniec voľba pre fanúšikov retro štýlu (rovnako ako pre lenivej): ak ste príliš leniví, Liv Tyler vietor vlasy, alebo Jessica Biel, trpezlivo ťahom žehlenie, práve on mal postavený v hlave bujnú “včelieho úľa” (alebo “Vrana hniezdo”) , Nezabudnite na rany: polodlhá a “pretrhnuté”, to je povinné.

  1. Účesy pre jemné vlasy: 20 možností výhry
  2. Hit s fleece: kultový štýl “Babette” (a ako to urobiť)
  3. Ohnite svoju líniu: “životný cyklus” obočia
  4. Oprah 2020: Amerika víta svojho nového prezidenta (ženy)

Foto: Getty Images