Bosa Kate Middleton sklamaní fanúšikov

Vévodkyňa z Cambridge ukázala jej neideálnu, rozmaznanú obuv s vysokými podpätkami, nohy, keď si vzala topánky pri návšteve múzea Gandhi Smilti v Dillí.

Kate Middletonová bola dobre pripravená na nadchádzajúce turné do Indie a Bhutánu, balené 15 ideálnych odevov, ktoré dávajú hold tradíciám krajín, kde má ísť. Jedna chvíľa však stále stratila z pohľadu svojich konzultantov: skutočnosť, že vévodkyňa bude musieť vziať si topánky a z času na čas bosiť. Vtedy sa stala prvá vojvodkyňa Epic Failu v mnohých rokoch: Kateřinove nohy neboli pripravené byť fotografované počas oficiálnej udalosti.

Budeme oprávnení: ideálne nohy chodidiel sú zdvojnásobné hollywoodske hviezdy. A zvyšok, dokonca aj princezny a budúce kráľovne – “čo sa rozrástlo – sa rozrástlo”. Ale vzhľad Kate Middleton je samozrejme samostatná téma. Odkedy sa stala manželkou princa Williama, diskutovali o nej nos, vlasy, uši a obočie (a make-up). Pozrieť sa na bosé nohy vévodkyne v prípade Cambridge ešte nebolo poskytnuté. A potom – bola to hviezdna hodina – ikona štýlu a najdiskutovanejšia vévodkyňa tejto planéty vzlietla.

Po prvé, veľa ľudí venovalo pozornosť deformovaným prstom na nohách vévodkyne. Tvar nohy vévodkyne v Cambridge jednoznačne poukazuje na problémy spojené s dlhotrvajúcim používaním nepohodlných obuvi. Podľa odborníkov v oblasti ortopédie, táto deformácia chodidla, ako v Kate Middleton, nastáva, keď žena nosí topánky s úzkym plášťom a vysokými podpätkami.

Okrem iného, ​​ortopédi hlboko spozorovali na fotografiách, že budúca britská kráľovná trpí plochými nohami. A na začiatok to všetko preč, nešťastná žena zrejme už mala čas si sa zotrieť počas dvoch dní návštevy v Indii, kde mala bežať na stilettoch v 38-stupňovom ohni. Stručne povedané, nádherný obraz ideálnej vévodkyne sa rozpadol na holú pravdu: princezná našla významnú chybu (keďže tieto poznatky budú žiť subjekty britského kráľovstva – to ešte nie je jasné). V tomto ohľade bol princ William veľmi šťastný: zostal vo svojich ponožkách. Takže sa nám čoskoro nedozvieme, aké ortopedické problémy trápia budúceho kráľa Veľkej Británie.

1/4
  1. Módna prehliadka Kate Middleton: všetky oblečenie vévodkyne v Cambridge na výlete do Indie a Bhutánu
  2. Veľmi včas: kto potrebuje tretie tehotenstvo vévodkyne z Cambridge
  3. Poradenstvo osteopat: ako sa zbaviť kameňa na nohe

Foto: Getty Images