Jarné trendy: Top-8 módne účesy a štýl

Povieme vám, aké účesy a štýl pre dlhé vlasy budú na vrchole popularity v nadchádzajúcom jarnom a letnom období roku 2017.

Účinok mokrých vlasov

V absolútnej prospech na jar-leto boli módne prehliadky “mokrým” stylom. Opakovať nie je ťažké: až mierne suché vlasy by sa mala vzťahovať na penu pre styling a potom dať im požadovaný tvar – česanie vlasy (čo teda hold inému bezpodmienečné trend sezóny – Ultra-vlasy) alebo drvením prameňov ruky, kým suché prostriedky a celú hlavu , Na konci inštalácie je potrebné posypať lakom. Vlasový olej dodá pramene chýbajúci lesk.

Trend “mokrého” kladenia našiel veľa významných obdivovateľov. To znamená, že módny dom Balmain experimentuje s asymetrickým lúčenie a Alexander McQueen sa medzitým vytvorí im niekoľko elegantných modelov česanie vlasov z troch rôznych strán. Nezostávajte od trendu ako Christopher Kane, Givenchy, Altuzarra, Jason Wu a J.W. Anderson.

1/5

Givenchy

Emanuel Ungaro

Les copains

Salvatore Ferragamo

Olympia Le Tan

Štýlové roztrhané tresky

Duch povstania a snažil sa vyhlásiť na mólach. Takže bang s účinkom neopatrného pokrývania zachytil myseľ takmer všetkých špičkových stylistov slávnych módnych domov.

Modely displeja Chloe boli najviac prispôsobené pre väčšinu každodenných obrazov. Shaw Mary Tatrantzou do značnej miery si pamätal pre účesy s asymetrickými a rozstrapatené rany, čo zodpovedá všeobecnej nálady obrazov – zámerné nedbalosť skalné dievča.

Účes s neštandardnou verziou náramkov vyhovuje dlhým vlasom, rovným alebo kučeravým a romanticky sa rozvíjajúcim. V prospech, absolútne všetky krásy-variácie, a veľký priestor pre spoluprácu fantázie poskytnúť manipulácie s dĺžkou. Takže, Mulberry praští sa zubatými špičkami menej ako polovica čela a rovné vlasy tesne pod lopatkami hral vytvoriť neuveriteľne ženský spôsob škodlivý.

1/5

Valentino

Sonia Rykiel

Stella McCartney

Cristiano Burani

Nina Ricci

Dlhé kučeravé vlasy

Najkonzervatívnejší obraz romantickej krásy tradične zhromažďuje okolo seba rozhodujúci počet obdivovateľov. Na rozdiel od ultra-hladkého štýlu, v tejto sezóne trend k prirodzeným kudrlinky a nemyslím si, že sa vzdávajú dobytých pozícií.

Takže na módnej prehliadke Proenza Schoulerovej, kudrnaté vlasy figurín zohrali vytvorenie jemného ženského obrazu. Tu sa modely dostali na pódium s malými aj väčšími vlnami.

V modeloch Alexandra Wanga sa vlasy zdalo, že dokončujú pohľad na krásu v dovolenke, ako keby sa vďaka vlhkému teplému počasiu a slanému morskému vode samočinne prekrútil. Opakujte, mimochodom, tento efekt je možné vykonať pomocou striekania s textúrou a curlingového železa s minimálnym priemerom.

1/5

Marchesa

dolce gabbana

Proenza Schouler

Valentino

Zac Posen

Bočné rozdelenie

Medzitým ďalším bezpodmienečným trendom bol účes s bočným rozchodom. Čo nie je prekvapujúce, pretože šikmá delenie môže obnoviť a premeniť celý obraz ako celok. Okrem toho rozdelenie bude vizuálne robiť funkcie tváre mäkšie a ponúka veľa nových spôsobov denného štýlu.

Absolútny trendový príbeh účesov s bočnou časťou vyhlásil módny dom Dries Van Noten, na ktorého výstave sa absolútne každý model stal vhodným štýlom. Stylisti Lanvin a Louis Vuitton medzitým rovnako vzdávali hold oboch stranám a priamemu rozchodu. Salvatore Ferragamo vsadil na extrémne šikmý rozchod. Balmain, Jil Sander a Prada sa nestretli s bezpodmienečnou tendenciou.

1/5

Elisabetta Franch

Lanvin

Valentino

Joseph

Proenza Schouler

Rovné rozdelenie

Rovnako časté v sezóne jar-leto v roku 2017 ukazuje, že štýl s rovnomerným strihom. Absolútna klasika je aj naďalej neoddeliteľnou súčasťou módy Olympus, napriek nespočetným novým zaujímavým trendom.

Potvrdzujúc to boli predovšetkým predajne na módnych prehliadkach Christian Siriano a Thierry Mugler, kde trend trendových stylistov v kombinácii so štýlom s “mokrým” efektom. Hladko vlasné, hladké vlasy, zhromaždené v lakonickom nízkom koni, boli na modeloch na predstaveniach Davida Komu a Tibi.

Aj na móloch sa experimentovali s rozchodom, vyblednutím v variáciách, Chloe, Nicole Miller a Mulberry.

1/5

Giambattista Valli

Elie Saab

Rodarte

Louis Vuitton

Atsushi Nakashima

Nekompromisne hladký

Aby ste dosiahli ultrajemné vlasy, musíte sa zaoberať vytvorením účesu, keď vlasy úplne nevysušili. Penka alebo pena budú vynikajúcimi pomocníkmi: aplikujte finančné prostriedky na masážny hrebeň a prechádzajte jej vlasmi. Štýl nemôže byť považovaný za kompletný, kým sa vlasy konečne neusušia pomocou sušiča vlasov.

Takže stylisti značky Stella McCartney prešiel modelmi vlasov späť, uprednostňovali nekompromisnú hladkosť a vylúčili rozdelenie. Ale modely Carolina Herrera okamžite urobili 2 – na vrchole a z dvoch strán vlasov zaznamenané pomocou štýlu.

1/5

Balmain

Elisabetta Franchi

Mugler

Shiatzy Chen

Laura Biagiotti

Nízky pony chvost alebo chvost na boku

Ďalším zaujímavým trendom nadchádzajúcej sezóny boli rôzne varianty vlasov, ktoré sa zhromažďovali v chvostoch. Fendi sa rozhodol experimentovať s odvážnymi dvoma chvostmi, víriacimi a zhromažďovanými svojimi vlastnými spôsobmi a chlapčenská dravosť a mladistvé nálady boli základom jarnej a letnej show Chanel.

Pamätajte na detstvo a naše prvé experimenty s krásou a prispôsobte ich každodennému životu v kancelárii tiež pomôcť obrazom modelov z predstavení Tibi, Laura Biagiotti a Max Mara.

1/5

chanel

Laura Biagiotti

TitleJoseph

Tibi

Max mara

Štýlový pleteniny, zväzky a všetky druhy tkania

Veľmi ženský účes, čo znamená milión rôznych čiastkových možností, od šiška-kose a končiac zväzkom malých, náhodne rozdelené do vrkôčikov hlavy, tiež hlása manifest ženskosti v sezónu jar-leto.

Neuveriteľne romantické, trend na pleteniny sa stal jedným z najočakávanejších. Stylistky kultových módnych značiek neobmedzovali predstavivosť a prezentovali zábavné variácie s africkými prúžkami, francúzskymi, holandskými, rybími chvostmi, vodopádmi, bohos atď.

Takže na výstave Emporio Armani modely vlasov boli spletené v dvoch zámerne neopatrných francúzskych copách, keď sa v módnom dome Valentino domnievalo, že to bude dosť. A na štýle Detach vytvorili na každej strane hlavy 4 tesné symetrické pásy.

Medzitým sme s radosťou pozorovali zaujímavý efekt boho na modely z Preena a Roberta Cavalliho.

1/5

Roberto Cavalli

Christian dior

Detacha

San andres

Etro
  1. Šesť účesov, ktoré môžu zmeniť váš život
  2. Elena Maryeva: “Stylista v akejkoľvek značke vyzdvihnú oblečenie, ktoré pre vás pracuje”
  3. Takmer sex: 10 pánskych vôní, ktoré nemôžete odolávať
  4. 8 krásy make-up umelec Marilyn Monroe, ktorý sa stal ikonou

Foto: Getty Images