Veľmi krátke rany: krása vyžaduje obete

Veľmi krátke rany – trend krásy ako horlivý, tak zákerný.

Zákulisie Katrantzou S17

V celej dĺžke bangov dôverne pokračujú experimentovať celebrity (pamätajte na vznik mikro dievčatá herečky a aktivistky Emmy Watsonovej). O tom, o aké funkcie budete musieť dávať pozor na smelé vykročenie, a niektoré rany zvoliť jeden z tých, ktoré dnes “cesta” na stupňoch víťazov, hovorí Irina Kashirina, top stylista salon “Golden Section”. 

Kto je mikrobunka:

Veľmi krátky tresk (alebo mikrobunka) je ideálne vhodný, možno len pre jeden typ tváre – ovál, ku ktorému sa úplne všetko ide. V prípade, že tvár je guľatý, hranatý alebo v tvare srdca, rovnako ako hlavné rysy krátke rany by mal byť opustený: spolu s čelom nosil ho a všetko ostatné, ako zdôraznil dôstojnosť osoby, ako aj svoje nedostatky. V tomto prípade trvá veľmi dlhý čas spojenie veľmi krátkeho tresku (čím dlhšie sú vlasy, tým dlhšie bude treba spáliť nárazy). Ďalší problém: veľmi krátky tresk na kudrnaté vlasy a ikudryavyh – bude ťažké sa ochladiť a budete potrebovať dlhodobé narovnávanie.

Yang Li S17

Starostlivosť o veľmi krátke rany:

Je to bang, ktorý rastie rýchlejšie ako zvyšok vlasov, takže kaderník bude musieť zvládnuť v priemere každé dva týždne. Bangs príliš znečistené pred prevažnej časti vlasov, a dôvodom je to, že rýchlo stráca svoju “čerstvosť” veľa – krémy, kozmetika, mazu a potu, dostatok stylingových prípravkov konečne vlastných rúk, priebežne upravuje vlasy.

Ak budete každoročne umyť svoju hlavu, nedôjde k žiadnym špeciálnym zmenám v starostlivosti o vlasy, ale ak raz raz za 2-3 dni a menej často (s dlhou dĺžkou), náramky musia byť umyté oddelene. V opačnom prípade sa účes bude zdĺhavý. Veľa času procedúra nepodporuje: práve počas prania dajte na ranu kvapku šampónu a opláchnite.

Štýlové funkcie:

Morálne pripraviť na skutočnosť, že dokonca dokonale orezané bangs potrebujú denný styling. Skutočnosť, s ktorou ste opustili salón a ten, ktorý ste videli v zrkadle po sladkom sne – dva veľké rozdiely. Na jednej strane je to dobré: môžete vyskúšať rôzne štýly vlasov, robiť hladké priame bangy, potom zaoblené česané na strane. Na druhej strane trvá niekoľko minút voľného času.

Počas strihania bude štylista vysvetliť základy štýlu krátky tresk: aký styl používať, čo hrebeň zvoliť a ako správne nasmerovať prúd vzduchu zo sušiča vlasov, aby vlasy správne.

Wijnants S17
Katrantzou S17

Hlavnými produktmi pre starostlivosť o rany sú gél, pena, lak, vosk a suchý šampón. Pravda, nemusíte ich zneužívať: prebytok vedie k tomu, že vlasy sa veľmi rýchlo znečistia – objaví sa bludný kruh (a kvalita kudrliniek trpí). Aby bolo možné rozdeliť tresku, dostatok kvapiek pevného fixačného gélu, množstvo peny alebo vosku na stohovanie veľkosti hrachu. V niektorých prípadoch – napríklad po dlhom letu – pridajte náramky objemu, vzdušnosti a disciplíny pomôže suchému šampónu (v tomto prípade ho rýchlo “osvieži”).

Rochas FW17
Puglisi S16

Najviac módne krátke rany sezóny:

Krátke tresky ─ trend nie je nový, ale skôr aktualizovaný. Iný rok a dokonca aj dva späť na modeloch s prechodom na prechádzky v metre s treskami v polovici čela. Boli krátke, hrubé, trochu asymetrické a dokonca aj farebné – také neposlušné možnosti pre dievčatá v štýle “grunge”. V tomto roku sa mikrobunky stali väčšími a významne sa zmenili.

Rovné krátke rany

Silné a hladké. Nie je trošku mletý alebo mletý, pretože vyžaduje jasnú geometriu rezu. Dobrá voľba pre predĺženú predĺženú plochu. Umožňuje vám vizuálne vyvážiť pomery obdĺžnikovej a štvorcovej tváre. Rovnako dobre sa hodí pre dlhé a krátke účesy.

J. W. Anderson S17
J. W. Anderson S17
Olympia Le Tan S17
Olympia Le Tan S17
Aquilano S17
PaulJoe S17

“Roztrhané” krátke rany

Výrazne menej relevantný trend, ktorý však stále možno vidieť na prehliadkach. Výstredný a mimoriadny, tento záblesk vizuálne omladzuje tvár. V závislosti od uhla, pod ktorým sú vlasy vystrihnuté, môžete urobiť rany mäkké a pokojné alebo výraznejšie a zreteľnejšie. Odstupňované zárezy dobre zmäknú ostré prvky štvorcovej, okrúhlej a trojuholníckej tváre.

Moschino S17
Moschino S17

Twisted krátke tresky

Pridajte obrázok hravosti a koketérie. Hroty vlasov môžu byť skrútené ako klasický spôsob ─ vnútri a von (vhodný na vlasy alebo malý hrebeň). Akademicita tu nie je dôležitá: čím viac neopatrných a ostrých okrajov kaderov, tým lepšie. To strapce ladí dobre s dlhými kaderami či leteckú shegom (na najpopulárnejšie účes sezóny bolo nám povedané v článku “súlož účes: Ako sa stať módnou a chlpatý”). Mimochodom, to bolo “twisted” verzia môže byť výstup pri krátkej rany odrezanej nechce, ale túžba vyniknúť alebo saktsentirovat pozornosť módne mŕtvicu nedovolí odísť.

Rochas S17
Rochas S17

Strašidelný strih?

Ďalšie riešenie pre tých, ktorí nie sú pripravení na dlhodobé zmeny: imitácia krátkeho tresku. Stylisti ponúkajú hry s vlasmi, rovnako ako v detstve, keď si klademe vlákna do tváre, uhádneme, zdobíme jeho tresky alebo nie. Úloha “podvodu” bude hrať zväzok, zbieraný nielen na vrchole, ale prakticky na čele. Zhromaždiť vlasy do copu, krútiť lúč posilniť pomocou neviditeľného centra alebo asymetricky strane ─ a imidž a la “štyridsiatych rokov so smrteľnými následkami”, ktoré vyzerá a odvážne, štýlový a dojemne ženský zároveň je pripravený. Bezpodmienečný plus: dokonca aj krátky vlasový majiteľ bude schopný vytvoriť takýto “bang”.

Anteprima S17
Anteprima S17
  1. Haircut Shag: ako sa stať módnou a chrumkavou
  2. Červeno-vlasy, červeno-vlasy: koho je sfarbenie kvitnúce
  3. Koľko stojí make-up princeznej Diany a ako ju zopakovať dnes (ak naozaj chcete)
  4. História MET Gala: najznámejšie kostýmy kostýmového kostola

Foto: Getty Images, tlačové služby archívov