Detoxika po novoročných sviatkoch: ideálny plán na 14 dní

Je čas, aby sme sa po novom roku a na Vianoce stali spolu a strávili zimný detox. Vieme, ako rýchlo vykopnúť všetko, čo ste si počas sviatkov jedli.

Počas sviatkov na Nový rok sme veľa jedli a pili a je to sotva užitočné. Takže telo muselo oh, ako ťažké to bolo! Mastné a vyprážané potraviny, alkohol, cukrovinky, cukríky, sladkosti znovu – všeobecne, sviatky prejsť bez následkov jednoducho nemôže. A potom tiež išiel do postele po polnoci, strávil málo času vonku, ste urobili všetko, čo je v rozpore s správny režim dňa. Samozrejme, že telo vylučuje hormóny habadej stres, čo viedlo aj k zhoršeniu kože, a v páse, nechceme hovoriť vôbec. Ale to je všetko fixovateľné a v zrýchlenom režime.

Pomocou týchto detoxikačných metód môžete strácať váhu po novom roku za dva týždne!

detox recepty

Čo je to detox?

Detox neznamená nutne diétu, ale skôr plán a režim dňa, čo vedie k celkovému prečistenie tela od škodlivých látok a toxínov v krátkom čase. Winter, odporúčame detox po všetkých prázdniny sú u konca, pretože 14-dňový program nemôže ustúpiť. Navyše, dokončenie dvojtýždňového plánu na 3 dni!

Detox plán na 14 dní

Deň 1: spusťte proces čistenia

Prvý deň bude polievka. Pripravte detoxikačnú polievku na chudnutie zo zeleru, paradajok a cibule. Rastlinná polievka je dôležitá na mletie v mixéri, aby ste vôbec nejedli žiadne pevné jedlo.

Uistite sa, že ste vypili aspoň 2 litre čistej vody, aby ste odstránili toxíny a obnovili vodnú rovnováhu.

V prvý deň programu musíte pridať nejaké fyzické námahy. 15 – 30 minútový tréning bude stačiť. Najlepší spôsob, ako sa dostať do tvaru, je pomôcť pri behu.

Choďte do masáže alebo kúpeľa, aby ste odstránili toxíny z kože. Výborný účinok na telo sauny a hamamu, ale ľudia so srdcovým ochorením a VSD by mali lepšie opustiť akúkoľvek parnú miestnosť.

detoxikačná ponuka

PREČÍTAJTE TIEŽ: Deň vyskladnenia po novom roku: najlepšie možnosti a pravidlá

Deň 2,3,4: Zmena schémy

Dnes je potrebné zmeniť plán výživy tak, aby nedošlo k spomaleni metabolizmu. Aby ste to urobili, musíte si vybrať ten správny plán na jedenie, s výnimkou mastných, vyprážaných a údených jedál, sladkých a múk. Rozložte stravu na 6 jedál: 3 hlavné a 3 občerstvenie. Posledné jedlo je 3 hodiny pred spaním.

Školenia zostávajú v platnosti. A na zlepšenie stavu pokožky pomôže masky blato, pretože tiež odstrániť všetky zbytočné z nej. Nemusíte ich robiť každý deň, keď to bude stačiť. V iných dňoch je lepšie sústrediť sa na zvlhčenie pokožky.

detoxikácia tela

Deň 5: Rekreácia a domáce kúpele

Jedlo zostáva rovnaké, ale musíte pridať nejaké bielkoviny. Okrem toho, od piateho dňa musíte vypiť najlepší detoxikát 30 minút pred raňajkami. Jedzte jednoducho: nakrájajte plátok citróna a nalejte 200 ml teplej vody. Taký detoxikovateľný nápoj spúšťa metabolizmus a pomáha čistiť steny ciev.
Intenzita tréningu môže byť zvýšená. Po tréningu sa kúpe s olejmi a vytvorte hydratačnú tvárovú masku. Ak je to možné, masáž.

Deň 6 a 7: zvýšte intenzitu

Dva dni by ste mali jesť iba polievkovú pyré. Bonnová polievka zo zeleru, paradajky, paprika, kapusta a cibuľa je ideálnou voľbou. Zelenina by mala byť varená, kým nebude pripravená a rozdrvená pomocou mixéra. Môžete ho naplniť červenou paprikou.

Voda by mala vypiť aspoň 2 litre denne.

Kozmetické procedúry, sauna, kúpele, masáže a bahenné zábaly sú najlepšie pre chudnutie. Po nich bude vaša pokožka hedvábná a vzhľad celulitídy zmizne.

Intenzita odbornej prípravy sa tiež musí zvýšiť. Teraz by každá lekcia mala začať s 10-minútovým tréningom. Môže to byť beh alebo skákanie lana.

plán detoxikácie

PREČÍTAJTE SI: Ohýbajte sa, ako anjel: ranný náboj od modelov Victoria’s Secret

Deň 8-14: Opakovanie

Program by sa mal zopakovať, aby sa výsledok opravil. Vyberte si pre seba ideálny plán trníc, aby ste sa nútili robiť to, ale šťastne do hotela.