Fayda ile seyahat: Yurtdışında İngilizce öğrenmek için nerede ve nasıl

Seyahat etmek ve İngilizce öğrenmek mi istiyorsunuz? İşi neden zevkle birleştirmiyorsunuz? Yürüyüş ve gezilerinizi almadan İngilizce öğrenmek için hangi ülkelerde en iyi olduğunu söyleriz!

Yabancı dilleri incelemek için geleneksel yöntemler – karmaşık yapıları ezberlemek, dil bilgisi kuralları, sıkıcı metinlerin tekrarı – tatilde yapmak istediğiniz şey değildir. Seyahat ederken İngilizce’yi nasıl ve nerede öğreneceklerini belirten öğretmenler, çevrimiçi pazar yeri müdürü Preply Victoria Zhukova’yı buldu.

yurt dışında İngilizce eğitimi

Evrensel tavsiye ile başlayacağım. Yurtdışında İngilizce eğitimi, kurumdaki tur sırasına göre başlar: Seyahat acentesi ziyareti sırasında, yerel personelin İngilizce dil seviyesini belirleyin. Bu kişilerle her gün iletişim kurmanız ve düzinelerce nüansı tartışmanız gerekiyor: oteldeki bir odayı rezervasyon yaptırmaktan rezervasyonlara. Bir defterde en çok kullanılan sözcükleri yazın ve sonra (elbette, İngilizce) öğrenin.

Tematik kalıpkitapları de doğru ifade bulmak için zaman yolculuk için hazırlık aşamasında çok değil gezisi sırasında kullanışlı çok değildir. Diyalog yüksek sesle ezberden arz ve gerçek kelimeleri oluşturmak için hatırlamak yararlıdır. “? Buralarda iyi bir restoran nerede bulabilirim” örneğin “Otelin hangi adreste?” Gibi en önemli ifadeler, öğrenmeye çalışın Ya mücbir sebeplerden, Ve diğerleri “ne ambulans? Çağırmak”.

Ve şimdi – İngilizce öğrenmek için nereye gidersiniz – İngilizce, özellikleri ve her birindeki dili öğrenmeye ilişkin ipuçlarını sıkabileceğiniz birçok ülkeye veriyorum.

Birleşik Krallık

yurt dışında İngilizce eğitimi

Yurtdışında İngilizce öğrenmek, her şeyden önce, Londra – İngilizce konuşulan çevrede rekreasyon ve tam daldırma için uygun olan en mantıklı yerlerden biridir. Yerel eğitim şirketleri çeşitli kurslar sunmaktadır. Onların süresi iki haftadan birkaç aya kadardır. Sadece temel bilgi verilecek değil, aynı zamanda İngilizce ile yaşamanın korkusunu da ortadan kaldıracak. Bu haftalarda ünlü Ferris Wheel’i, müzeleri, stadyumları, parkları, mağazaları ziyaret etmek için zamanınız olacaktır. Öğrenciler için aile içinde ikamet ile ayrı değişim programları vardır.

Kanada

Kanada'da ingilizce öğrenmek

Kanadalılar haklı olarak en iyi huylu uluslardan biri olarak adlandırılabilir. Çok kültürlü çeşitlilik sayesinde, yerliler çok hoşgörülü ve arkadaş canlısıdırlar, turistleri asla sıkıntı içinde bırakmazlar.
Ama Kanada’ya gitmenin temel nedeni, elbette, tamamen gerçek dışı bir doğa. İnternette çadırlarda konaklama, yerel rehber ile iletişim ve unutulmaz manzaralar düşünen birçok eko-tur bulabilirsiniz. Ayrılmadan önce, Kanada’daki yürüyüşler hakkında birkaç Discovery konusunu kontrol ettiğinizden emin olun. Bu yüzden sadece kelime dağarcığını genişletmekle kalmaz, aynı zamanda Kuzey Amerika turizmi için ulusal özelliklere de hazırlayabilirsiniz.

İrlanda

ingilizce öğrenmek için nereye gitmek

AYRICA OKUYUN: Daha İyi İngilizce: Kızlar için orijinalinde en iyi 5 dizi

İrlanda’da, onlara nerede bakarsanız bakın, yerel fotoğrafçılık müzesinde veya Guinness bitkisinin turunda ilginç hikayelere gitmelisiniz. İngiltere’deki ingiltere’nin İngiltere veya ABD’de konuşulandan farklı olduğunu unutmayın.

Elbette İrlanda ziyaret için en başarılı dönemi – bir orta Mart, halk Aziz Patrick Günü’nü kutluyoruz. Bugünlerde tüm ülke yeşil renkte giyiniyor ve bira, viski ve diğer içkilerin üretimi için yerel fabrikalar bütün ülkelerin üretim ve tatma kısa kurslar sakinleri ziyaret için davet edilir. doğru, daha güzel ve daha eğlenceli olacak böylece İngilizce öğrenin? Şüphesiz, böyle durumlarda, İrlandalı İngilizce çok daha kolay olacaktır anlamak için.

Kıbrıs

yurt dışında İngilizce eğitimi

Çocuğunuzla rahatlamaya gitmek zorundaysanız – sıcak ülkeleri seçin. Ve gezinin amacı sadece plaj tatili değil, aynı zamanda yurtdışında da İngilizce öğreniyorsa – Kıbrıs’a bilet satın alın. Yerel dil okulları, tüm aile için 3-4 saatten fazla sürmeyecek kapsamlı eğitim sunmaktadır.

Derslerden sonra İngilizce pratik yapabilir, şehir etrafında gezebilirsiniz, çünkü Kıbrıs uzun zamandır bir İngiliz kolonisi ve yerel nüfus iyi derecede İngilizce konuşuyor. Tek kısıtlama – çocuklar çok küçük olmamalıdır: 5 ila 15 yıl arası.

Portekiz

yurt dışında İngilizce eğitimi

Gelecek yıl, okyanustaki ülke Eurovision müzik yarışmasının binlerce hayranını bir araya getirecek. Henüz orada bulunmadıysanız ve Avrupa Meo Arena’daki üçüncü büyük stadyumu görmek için Lizbon’u ziyaret etmek için mükemmel bir fırsat. Buna ek olarak, dünyanın her yerinden arkadaş edinebilir, unutulmaz bir şovun tadını çıkarabilir ve her şey yolunda giderse, ülkenizi kazanmanın sevincini paylaşabilirsiniz. Eurovision’un dili İngilizce olduğu göz önünde bulundurulduğunda, tüm iletişim bunun üzerinde gerçekleşecektir. Bilginizin yeterli olmadığından endişeleniyorsanız endişelenmeyin: Rusça konuşulan zor bir durumda yardımcı olacak yarışmada bir çok gönüllü çalışacaktır.

AYRICA OKUYUN: Kadınsı bir şekilde İngilizce: Bir dili öğrenmek için 7 yaratıcı ve sıkıcı yaklaşım

Seyahat, dil engelini aşmak ve İngilizce konuşmaya başlamak için harika bir fırsattır. Yurtdışında İngilizce öğrenmek sadece daha etkili bir sonuç sağlamakla kalmaz, aynı zamanda büyük miktarda duygu ve yeni hoş tanıdıklar sağlar. Başka bir ülkede, tüm taraflardan sadece yabancı konuşmalar duyulacak, yani “dersi” atlamak mümkün olmayacaktır. Hoş ve üretken bir yolculuk geçirin!

İngilizce öğrenin ve zevkle seyahat edin!