Lisans 8: Projenin iki yeni üyesi hakkında ne bilmeniz gerekiyor?

STB “Bach 8” de en romantik gerçekliğin yeni bölümü – en beklenmedik ve tüm zaman boyunca dolu! Projede iki yeni kız vardı: Anetti ve Nastya. Onları daha iyi tanıyalım!

Her mevsimin en riskli ve öngörülemeyen Bach’ı, müzisyen Born Anusi, gerçekliğin kendisinin temel kurallarını ihlal ederek projedeki durumu aniden döndürdü!

Anusi Bach 8 doğumlu

Herkesin şaşkına, “Bach” projesinin 8. sezonunda iki yeni kıza davet etti, şimdi tam katılımcısı olarak değerlendirilecek. Anette Zhernova – 6’ncı sezonun finalisti ve uzun süredir arkadaş arkadaşı olan Roden, yakın ilişkide olduğu için, şanslarını denemek için kızlara katıldı ve yine Bach’la bir ilişki kurmaya çalışıyorlar. Bir diğer katılımcı ise konserden sonra tanıştığı Roden’in hayranı Nastya’dır: kız ona çiçek ve kartpostal yollamıştı. Nastya ile iletişim kurduktan sonra, tüm akşam için en samimi ve sessiz teyzesi olduğunu kaydetti. Birbirimizi tanımak ve şansımı diğer katılımcılarla eşitlemek için Nastya’yı “Bachelor 8” projesine katılmaya davet ettim ve davet ettim.

“Bach 8” gerçekliğinin yeni üyeleri hakkında ne bilmeniz gerekiyor?

Anetti Zhernova

bekar 8 üye Anette

Kim o: 26 yaşında, Zodyak işareti tarafından Oğlak burcu, Kiev. Anetti, Iraklı Makatsaria ile “Bach” projesinin 6. sezonuna katıldı, finalist oldu, ama kahraman seçimi rakibine düşmedi – Alena. Anetti Sanat Okulu’ndan mezun oldu. Shevchenko (Heykel Fakültesi) ve NAOMA, Restorasyon Bölümü (Heykel Restorasyonu ve DPI Bölümü). Şerefle Sanat Ustası. Shevchenko, Heykel Fakültesi (orta öğretim); NAOMA, Restorasyon Bölümü (Heykel Restorasyonu ve DPI Bölümü). Sipariş vermek için heykeller yapar, Ukrayna Ulusal Tarih Müzesi’nde bir sanatçı-restoratör olarak çalışır. İspanyolca, psikoloji, şiir yazar, müzik ve oyunculuk yapmaktadır.

Aranıyor: güzel elleri ve net bir çene ile esmer adam. O, alaycı olmalı, maceralar gibi, onun tarzı içinde bir mizah duygusuna sahip, biraz garip ama yeterli, olumsuz taraflarını saklamayın.

Nastya

Bekar 8 üye 5 sorun

Kim o: 26 yaşında, bir burç üzerinde Terazi, Kiev. Nastya KNU’dan mezun oldu. Shevchenko Enstitüsü Gazetecilik “özel reklam ve halkla ilişkiler” yanı sıra NTUU KPI onları. I. Sikorsky – “yönetim ve pazarlama.” Bir yönetici olarak çalışır.

Aranıyor: bilge ve güçlü bir adam. Aynı zamanda, kendi kendine yeterli ve zorunlu olarak yaratıcı olmalı.

Yeni realite partisi “Bach 8” i nasıl seversin?