Najlepšie fitness aplikácie, ktoré pomôžu dosiahnuť výsledky

V našom výbere nájdete najlepšie fitness aplikácie, ktoré by ste mali nainštalovať na váš smartphone a začať používať práve teraz! Aplikácie na školenie sú veľmi jednoduché a vaše štúdium bude pravidelné.

Je všeobecne akceptované, že gadgety nás robia pasívnejšou, s demotivujúcim účinkom. A tu nie. Ak používate inteligentné inteligentné telefóny, môžete účinne schudnúť, stávať sa silnejšími, trvalejšími a športovojšími. Hlavná vec je vybrať si správne fitness aplikácie.

Sworkit

Fitness aplikácie Sworkit

Táto aplikácia ušetrí čas pri hľadaní správnych cvičení. Stačí si vybrať typ tréningu zo štyroch dostupných kategórií (výcvik na posilnenie, jogu, strečing alebo Pilates) a uveďte požadovanú dĺžku trvania relácie a spoločnosť Sworkit vytvorí pre vás celý komplex. A každý nový tréning sa bude líšiť od predchádzajúceho, takže sa nudíte.

Aplikácia na cvičenie Sworkit je k dispozícii bezplatne na stránkach Anroid a iOS, ale existuje inovovaná verzia softvéru Sworkit PRO, ktorý poskytuje nové funkcie a bude vás stáť tesne pod 4 dolárov za mesiac.

Fitior

Fitior fitness app

Nechceš si byť sám? Možno nemáte dostatok rovnako zmýšľajúcich ľudí na dodatočnú motiváciu. Nájdite ich pomôžu aplikácii Fitior, ktorú vytvorili Ukrajinci, aby našli partnerov v športe. Pomocou toho budete môcť jednoducho nájsť ľudí, ktorí sa zaoberajú rovnakým športom vo vašom meste a dokonca aj na vašej ulici. Okrem toho máte možnosť nájsť trénera na tréning.

Fitior je k dispozícii na stiahnutie v systéme iOS.

Ving

Aplikácia Vingo Anita Lutsenko pre školenie

Táto aplikácia pre iOS a Android bola vyvinutá známym fitness trenérom Anitou Lutsenko a prezentovala ju verejnosti v máji tohto roka. Vingo je navrhnutá tak, aby pomáhala ženám zlepšiť svoje vlastné formy, a tiež – zvyšovať sebavedomie a dokonca zlepšovať kvalitu sexuálneho života.

Tréningový program je navrhnutý na mesiac a pozostáva z troch úrovní cvičení – práca na sebe “na všetkých frontoch”. Po dobu 30 dní je potrebné vykonať určité fyzické a psychologické cvičenia, v dôsledku ktorých získate krásnu postavu, zlepšíte svoje zdravie, zvýšte svoje libido a určite zostanete spokojný so sebou.

Nike + Run Club

Spustenie aplikácie Nike + Run Club

PREČÍTAJTE AKO: Získajte tenisky: 5 dôvodov na začatie jazdy vo večerných hodinách

Ak je spustený váš prvok, potom ide o aplikáciu pre vás. Pomocou toho môžete analyzovať každý beh a sledovať fyzickú kondíciu. Nike + Run Club ukladá za týmto účelom všetky potrebné údaje: prejdená vzdialenosť, stúpanie, tempo behu, pulz.

Peknou motivačnou funkciou je možnosť zapnúť váš PowerSong v správnom momente kliknutím na príslušné tlačidlo.

Aplikácia navyše stimuluje ducha súťaže, zobrazuje na vodcovskej tabuli informácie o kilometroch, ktoré vy a tvoji kamaráti cestovali.

Tiež je možné pripojiť svoj účet Facebook na Nike + Run Club – potom budú vaši priatelia schopní držať krok s vašimi úspechmi a dostanete motivujúce správy pre každý prijatý LIKE.

Jóga štúdio

Jóga Studio Jóga Workout Apps

PREČÍTAJTE AKO: Dnes je môj deň voľna: 10 malebných miest v Kyjeve pre jogu a piknik

Aplikácia bola vytvorená špeciálne pre milovníkov jogy. Po inštalácii na váš smartphone otvoríte kolekciu viac ako 70 hotových tried, ktoré sú navrhnuté pre inú úroveň prípravy.

Praktiky zahŕňajú strečinkové cvičenia, rovnováhu, silu a vytrvalosť. Existujú špeciálne komplexy pre svaly chrbta a dokonca pre fanúšikov behu.

Navyše môžete vytvoriť nekonečný počet tréningov “pre seba” výberom prilákaných asánov a blokov s viac ako 300 dostupnými.

Treba poznamenať príjemný hlas inštruktora, kvalitné video a všeobecne čisté rozhranie. K dispozícii na iOS a Android za 3,99 dolárov.

Dúfame, že si vždy stiahnete tieto skvelé aplikácie na školenie a stanete sa ešte viac krásnymi, štíhlejšími a zdravšími!