Skutočné mágie: ako zdobiť svoj dom na Nový rok?

Vzhľadom na to, že pred novým rokom zostáva menej ako mesiac, odporúčame premýšľať o novoročnom interiéri. Pri tejto príležitosti sme pre vás zhromaždili niekoľko štýlových dekoratívnych možností, ktoré sa dajú ľahko realizovať.

Nový rok 2018 príde čoskoro a dúfame, že nás poteší s príjemnými prekvapeniami. Zatiaľ si kupujte darčeky, vyberajte si šaty na novoročnú večeru a premýšľajte o novoročných dekoroch na zdobenie vášho domu alebo bytu. Koniec koncov, vytváranie čarovnej a útulnej slávnostnej atmosféry nie je tak ťažké, ako sa zdá.

nový rok 2018

Ako môžete zdobiť dom na Nový rok 2018? Pripojte fantáziu a experimentujte! Že to, čo oblasť vášho domova je ideálny pre dekoráciu, kde vám vyhovuje a príjemný odpočinok, kde si môžete zavesiť alebo zviazať girlandy, hračky, dať sviečky, darčeky a ďalšie atribúty interiéru novoročnom.

PREČÍTAJTE SI: Novoročné manikúru: slávnostné vzory a kresby na nechty

Novoročné dekorácie

Nápady na novoročné výzdobu v roku 2018 sú obrovské, hlavná vec je nájsť svoje vlastné! Premyslieť, aký štýl by ste chceli vyzdobiť izbu, aké farby bude najlepšie vyhovovať vášmu interiéru bytu. Potom ísť nakupovať a sledovať zodpovedajúce prvky dekor: Vianočné hračky na vianočný stromček, trblietavé girlandy, LED žiarovky, sviečky, figuríny, stuhy, svietniky, vence, malé vianočné stromčeky a hviezdy – vybrať čo sa vám páči najviac a ktorý bude vyhovovať do vášho bytu , Vieme, že niekedy budete chcieť kúpiť celý obchod, ale je dôležité vedieť, kedy prestať a premýšľať o tom, čo naozaj hodiť, a bude vyzerať harmonicky v kombinácii so sebou.

Novoročný interiér

Ďalším krokom je položiť vianočný stromček. Bude to hlavný prvok novoročnej výzdoby! Ozdobte ju krásnymi hračky, priehľadnými guličkami, stužkami a girlandami. Potom zdobia dom sám na Nový rok, závesné vence, girlandy žiariace, trojrozmerné hviezdy a ich uvádzanie rozprávkové svietniky.

PREČÍTAJTE SI: Nový rok 2018: Ako urobiť sviatočný stôl zdravý

ako vyzdobiť dom za nový rok

Nezabudnite na novoročnú stolovú službu. Ak to chcete urobiť, je potrebné malé hviezdy, vianočné stromčeky a snehové vločky, sviečka príjemné, krásne obrúsky a samozrejme, na Nový rok pokrmov v štýle (pozoruhodne fit do vianočnej výzdoby a obvyklú monotónna riadu a číre sklá).

Teraz viete, ako správne vyzdobiť dom na Silvestra 2018. Inšpirujte sa našimi možnosťami a vziať si v duchu poznámku!

ako vyzdobiť dom pre nový rok 2018

Nastavenie slávnostného stola

myšlienky novoročnej výzdoby 2018

Novoročné nápady na dekoráciu 2018

ako vyzdobiť dom pre nový rok 2018

Ako vyzdobiť dom na Nový rok 2018

domáca dekorácia pre nový rok

Dekorácia domu novoročným

nový rok 2018 dekor

Novoročné dekorácie

Novoročné výzdoba 2018

Ako vyzdobiť byt na Nový rok 2018

Novoročný interiér 2018

Útulný novoročný interiér

Nový rok dizajnový apartmán