Vyberte si darček: najlepšie knihy pre dievčatá na Silvestra

Žiadne triviality! Iba tie najzaujímavejšie a inšpirujúce knihy pre dievčatá, ktoré môžete dať na Nový rok. Nezabudnite zdieľať odkaz so svojím priateľom!

Spúšťame reverznú správu: až do nového roku 2018 zostane 30 dní! To znamená, že pred novoročnou horúčkou sa začalo “Čo dať na nový rok?”. Začíname sériu materiálov, v ktorých vám pomôžeme vybrať si darčeky pre vaše dievčatá, ženy, priateľky, mamičky, sestry, manželov a priateľov. A samozrejme začneme s dievčatami. Čo dať dievčaťu na Nový rok, aby bola šťastná? (Okrem bieleho kabrioletu) Veríme, že originálny darček pre dievča na Silvestra je chladná inšpiratívna kniha! Spolu s kníhkupectvom “Bukva” sme zbierali tie najlepšie ženské knihy, ktoré sa stali nádherným darčekom pre dievčatá na Nový rok. Mimochodom, pri výbere najlepších kníh z roku 2018 môžete niečo pozerať pre svojho muža: kliknite na odkaz!

Knihy ako darček dievčaťu na Nový rok 2018

Prečo je kniha neobvyklý darček pre dievča na Silvestra? Pretože zvyčajne dostávame šperky, kozmetické výrobky a príslušenstvo, ale to nie je vždy dostatočné. Nedávne trendy sú také, že žena by mala byť úspešná a preto dobre čítaná. A knihy sú najlepším zdrojom vedomostí, súhlasím! Preto sme vyrobili tento materiál s knihami, ktoré presne ako každá dievčina!

Вірші Ліни Костенко «Tri stovky cest»

Вірші Ліни Костенко «Tri stovky cest»

Kniha Lina Kostenko – obľúbený ukrajinský poetka konca druhého a začiatku tretieho tisícročia – zahŕňa známe básne z rôznych období umenia – od ranej poéziu tak ďaleko, rovnako ako ukážky z románov a básní. Toto je úplná obľúbená básnikka za dní nezávislosti.

Pevný kryt, prekrytý hodnotnou textíliou, so zlatým reliéfom.
Ti upozorňuje. A ja som na rebríku.
I sliv nem. Preťahujem sa cez okraj.
Життя стана на «Гаусівській шляпі»:
otak-od – “zdrastuj”, a otak – “rozlúčka”.

Rozlúčka, rozlúčka, cudzí ľudia!
Nebol to buldog, tak ako ty.
O tomto a že vipadok Yediniy,
Koli naybіlsha muzhnіst – to je pohodlie.

Laґom. Švédsькі секрети щастливого життя

Laґom švédske tajomstvá šťastného života

PREČÍTAJTE AKO: Vo svete zázrakov: najlepšie knihy v žánri fantázie, ktoré stojí za čítanie

“Lagom” vo švédčine znamená “dostatočný”, “mierny”. Ak je leitmotif “hugge” pohodlie, potom podstatou “oneskorenia” je rovnováha toho, čo je naozaj nevyhnutné.

Hlavnou myšlienkou tejto filozofie je schopnosť udržať rovnováhu, napríklad medzi prácou a voľným časom, ziskom a potešením. Takže politický systém v krajine je zdravá rovnováha medzi kapitalizmom a socializmom.

Švédi sú presvedčení, že skutočným zdrojom pozitívnych emócií nie sú veci, ale prínosy, ktoré prinášate do spoločnosti. “Lag” nevolá vzdanie sa materiálneho bohatstva. Ide o to, aby ste použili veci, ktoré sú pre vás a pre spoločnosť ako celok praktické.

Blisk i polum’ya. Біографія діамантів

Glitter and flame Životopis diamantov

Diamanty sú večné, ľudia nemajú. Ale to boli ľudia, ktorí vytvorili históriu týchto krásnych žiarivých kameňov. Žiadatelia a kupujúci, kráľovia a majstri, investori a inovátori, králi a milovníci … Všetci sa nejako podieľajú na storočnom love šperkov. V knihe “Glitter and Flame. Biografia diamantov “sa dozviete o náročnej ceste diamantov z afrických mín na pulto klenotníctva. Prečo sa kameňmi tak priťahujú ľudia a ako títo “najlepší priatelia” robia obete módy svojich majiteľov?

Rýpadlo na perfektné ľad

Vianoce s prvými dámami

PREČÍTAJTE AKO: Z Marilyn na Malala: 5 kníh o ženách, ktorých príbehy inšpirujú

Vianoce sú čarovný čas a Biely dom sa veľmi vážne priblížil k oslave a samotné školenie trvalo viac ako dva týždne.

Kniha obsahuje individuálne tradície a estetické prístupy k dovolenke prvých dám USA – od Jacqueline Kennedyho až po Michelle Obamu. Napríklad, Lady Bird Johnson sa snažil utlačiť národ po tragickej smrti Johna F. Kennedyho a vytvoriť neuveriteľnú atmosféru domáceho tepla a pohody. Kúzelná Nancy Reagan oživila pocit dieťaťa očakávať zázrak a Laura Bush a jeho “červeno-biele modré Vianoce” boli vyzvané, aby zhromaždili národ.

Mali sme sex

Mali sme sexuálnu knihu

Predtým, ako ste z ošúchaného boxu pod obuv, od pradávna zbierali prach na skrini. Dokonca ani nie, ešte romantickejší. Kartu na klobúk, ktorá zostala od mojej babičky a prežila na troch križovatkách. Opásaná reťazou bezpečne ukladá tajomstvá, ktoré jej boli zverené iba jej. Rozpútať? A zrazu sa informácie otvoria, z ktorých bude neznesiteľné žiť? Riziko? Ale potom koniec dnešného naliehavého podnikania …

Zahrnuté tematická záložka. Vekové obmedzenia: 18+