Zhrnutie: najlepšie knihy roku 2017, ktoré musíte čítať

Koniec roka je čas na zhrnutie. Začnime s intelektuálnou témou. Ktoré knihy sa v roku 2017 stali predajnými lídrami? Ktorý z nich rozhodne stojí za to doplniť vašu knižnicu?

V priebehu roka sme sa snažili, aby vás poteší zaujímavých knižných zbierok na rôznych tém: najlepších kníh o sebazdokonaľovanie, top 10 kníh o láske, ktorá sa zakladajú váš vzťah knihy napísané hviezd, ktoré stoja za prečítanie, a mnoho ďalších. Táto téma je stále veľmi dôležitá: kvalitná literatúra je niečo, čo bude vždy v trende. Ak hovoríme o tom, ktoré populárne knihy v roku 2017 získali status “najpoužívanejších kníh”, potom máme čo povedať! V spolupráci s kníhkupectvom Letter sme zbierali najlepšie knihy z roku 2017, ktoré sa stali skutočnými hitmi predaja. Pred vami nádherný výber publikácií, ktoré Ukrajinci aktívne kúpili a čítali v roku 2017.

Najlepšie knihy roku 2017

Takže, čo sú to najobľúbenejšie knihy roku 2017? Na základe správ o predaji, čitatelia majú záujem o vzťahu muža a ženy ( “Muži sú z Marsu, ženy z Venuše”, “vnútri ženy”, “Päť jazykov lásky”), zvoliť bestsellery z Neil Gaiman a Sophie Kinsella, rovnako ako čítanie ukrajinských autorov – Lyubko Deresh a Oksana Szyrba. Buďte inšpirovaní našim výberom a nezabudnite: knihy sú najlepší zdroj nových poznatkov a skúseností.

Americkí bohovia, Nil ŝeyman

Americkí bohovia Neil Gaiman

PREČÍTAJTE AKO: Knihy, ktoré treba prečítať tento rok

Vydané pred desiatimi rokmi sa “americkí bohovia” okamžite stali klasikou. Dotknite sa tajomstiev a mágie tejto knihy a otvorte výročnú edíciu. “Americkí bohovia” s dodatkami a rozšírenie pridanej autorom – to je jeden z majstrovských diel jediná Neil Ґeymana a skutočný klenot modernej prózy.

Pre čitateľov vo veku 18 rokov.

Toto je príbeh Shadows – muž, ktorý bol prepustený z väzenia bezprostredne po jeho manželke a najlepší priateľ zomrel pri autonehode, a kto najíma jeho stráž, vodič a služobníka záhadné šarlatán, pán prostredie. Tak začína temné a bizarné jazdných tiene, počas ktorého bude predbehnúť mnoho náladové postavy, ktorých osudy sa zložito prelína s jeho vlastnou. A to všetko, pretože na pokojnom povrchu každodenného varu sa búrka – epický duel pre každú dušu v Amerike – a Shadow bol správny na jej ceste.

Stitch v Doloni, Oksana Szyrba

Stitch v Doloni, Oksana Szyrba

Ako nájsť cestu a držať pevne medzi palmami, nezmeškanie šťastie? Vráť sa k sebe, pozrieť sa do svojho vnútorného sveta, rozhodnúť sa o svojich vlastných túžbach a zasiať kúsok dobra? Hrdinovia príbehov ako, nenávidia, strácajú a hľadajú; mylné, odpúšťajúce, snívajúce a bojujúce. Všetky sú tak odlišné a zároveň sú spojené spoločným stehom – hlboko emotívnym, skutočným, prebratým zo života a osobne skúseným autorom.

Tieto príbehy sú pre tých, ktorí vedia plakať a smiať, premýšľať a premýšľať, ktorí sa nebojí zmeniť svet okolo seba.

Choloviki z Marsu, zhenki z Venuše, John Gray

Muži z Marsu, ženy z Venuše

PREČÍTAJTE AKO: Knihy o láske, ktoré chcete opakovane čítať

Autor napísal knihu “Muži z Marsu, ženy z Venuše”, berúc do úvahy skúsenosti a faktografický materiál, ktorý zvládol, keď pracoval ako konzultant manželských párov. Odhaľovať tajomstvá bezkonfliktný existencie, pomáha si uvedomiť, že komunikačné prostriedky, citových potrieb a správanie zástupcov opačného pohlavia môže byť veľmi odlišné, John Gray vás naučí, ako nájsť spoločnú reč “zástupcov rôznych planétach,” dáva šancu miliónom rodín s cieľom posilniť ich vzťah, nájsť spoločnú reč , obnoviť staré pocity.
Táto publikácia bude nepochybne užitočná a informatívna pre divákov i pre mužov.

Kľúčové body knihy:

  • Autor knihy je uznávaným odborníkom na zlepšenie kvality komunikácie medzi pármi.
  • Svetový bestseller, publikovaný v mnohých jazykoch sveta s celkovým obehom viac ako 7 000 000 kópií.

Vo vnútri ženy, Tamrio Sholey

Vo vnútri ženy, Tamrio Sholey

V snahe nájsť príčinu zlyhania svojho predchádzajúceho vzťahu autor knihy vydal 201 úprimných rozhovorov s mužmi a vydal knihu “V mužovi”. Pravda, ktorú sa nebojí povedať, odpovedala na úplne iné otázky. Je pravda, že potom život nebude nikdy rovnaký. V novej knihe Tamriko skúma ženu. To je sto skutočných hrdinov, sto úprimných príbehov. Všetky mená v knihe sa zmenili, akékoľvek náhody nie sú náhodné.

“Známy ukrajinský spisovateľ a blogger Tamriko Sholeh. – Expert na vzťah medzi mužom a ženou z jej knihy” Vnútorné ženou “a” Inside Man “sa stala bestsellermi Style Tamriko. – provokáciu, ničenie mýty a nájsť nové uhly pohľadu je presne to, čo tak. chýba moderná ukrajinská literatúra “- kanál 1 + 1.

Svatí, surfistov a riaditeľ, Robin Sharma

Svätý, Surfer a riaditeľ

“Svätý, Surfer a riaditeľ” je ďalšia skvelá kniha Robina Sharmy, ktorá bude užitočná pre všetkých, ktorí sa usilujú o dokonalosť a zmysluplný život. Písaná vo forme fascinujúci a dojemný príbeh, táto kniha – dobrá kombinácia hlboké múdrosti a praktických cvičení, ktoré pomôžu premeniť strach zo slobody a chyba – v múdrosti, uvoľniť svoje ozajstné schopnosti a pochopiť svoj účel.

Päť jazykov lásky, Gary Chapman

Päť jazykov lásky, svetlé knihy

Jazykom ľudskej lásky je závislá na vlastnostiach ľudskej prirodzenosti, rovnako ako jeho individuálne psychologické prostredie u detí a ako rodičia a ďalší významní dospelí vyjadriť svoju lásku. Ak chcete dať a prijať lásku, musíte sa najprv naučiť hovoriť jazyk lásky, ktorý je blízky a zrozumiteľný svojim príbuzným, kolegom a známym.

Ak máte budovať vzťah s mužom (dievča), slobodná matka alebo otec vychovávající dieťa a chcú mať dobrý vzťah s pracovníkmi, rodičmi či kamarátmi – naučiť sa hovoriť jazykom, ktorému rozumie lásku. To vám pomôže pochopiť príčiny možného konfliktu, aby lepšie porozumieť ľuďom okolo seba a zažiť skutočnú radosť z tvorivej vzťah, dávania a prijímania ľudského naozajstnej lásky.

Nemám podrobnejší život, Sofi Kinsella

Nemám podrobnejší život, Sofi Kinsella

Kde nevyzerá Katie Brennerová – niekto iný žije ten život, o ktorom môže len snívať. Napríklad shefini Farlow Demeter: úspešná a neprekonateľná, je ideálny manžel a nádherné deti, žije v luxusnom sídle, nosia tie najlepšie šaty. Medzitým je Katie život každodenným bojom. Dievča prenajíma miestnosť s bizarnými susedmi, v práci ju tlačí pevný rámec kancelárskych politík, ktorými sa zdá, že nie je možné prelomiť. Nie je prekvapujúce, že výstup pre Katie nie je celkom pravdivý príspevok v instagráme.

Rozprašovač, Lyubko Deresh

Rozprašovač, Lyubko Deresh

PREČÍTAJTE AKO: Riadok: Top 5 kníh od ukrajinských autorov, ktoré je potrebné čítať

Obnova ríše a supermanovho projektu, sloboda a podmienenosť, hrdinovia tvorivej triedy a novej Hordy. Devastácia sa šíri po celom svete …

Horúci augustový deň. Na rovnakej línii udalostí sú traja muži. Každý sa zúfalo snaží zmeniť svoj skript, skript ľudí okolo, históriu. Slávny novinár Fyodor Mogila pomáha vážny investor, ktorý chce rýchlo vytvoriť trh pre psychotechnológie. Vstupujú do spojenectva s bývalým zamestnancom sovietských uzavretých laboratórií, profesorom Gurovom, s cieľom zaviesť inovatívny prielom. Avšak každý z účastníkov tohto zväzu, ako sa ukázalo, má neskoré motívy. Čo to je? Skripty spustené z anomálnej zóny? Post-informačnú apokalypsu? Alebo smäd po zmyslu stoja v boji proti šelme, ktorú Heidegger nazval Ničom?

A ktoré knihy môžete odporučiť v roku 2017?